Vidi rezultate ankete: Dali bi TES bio dobar MMO?

Glasači
73. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    42 57,53%
  • Ne

    31 42,47%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 51

Tema: Dali bi TES bio dobar MMO?

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338

    Dali bi TES bio dobar MMO?

    Evo, imate anketu i izjasnite se o tome dali bi The Elder Scrolls bio dobar Massive Multiplayer Online Role Playing Game!

    (argumenti o odluci su potrebni!)

    Ja smatram da bi, no isključivo ako bi se provele neke ozbiljne promjene i optimiziralo sve za prihvatljivo igranje.

    Znači, nebi bilo kul da neki lik stoji u Daedric armoru ispred Censusa i ubija se nove igrače, zar ne?
    Onda, bila je jedna slika gdje je bilo masu likova u Seyda Neenu i govorilo 1337, prodavalo tri wraithguarda i slično.
    Takve stvari bi se trebale sankcionirati i onda bi TES bio dobar MMO. Inače, igra ima jako dobru podlogu i smatram da kad bi se Bethseda uhvatila rada da bi kreirala vrhunski MMO. Usput, trebalo bi i optimizirati grafiku i slične stvari, stvoriti novi ili koristiti neki od starijih enginea.

    E da, da se mene pita ovo nebi bilo u redu:

    Akulahkan's Chamber
    40 men raid
    Challenge: lvl 100+
    Boss: Dagoth Ur
    Minor Boss: Ash Vampire

    A tko raida?

    Grupa od deet devetogdišnjaka koji usput viču:

    DAGOTH URZ0R TEH LAMEZ00R!!1 PWN!!1


    Znači, izniman roleplaying sustav kojeg bi se trebalo poštovati!
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    bio bi odličan ako postoji jedno pravilo.

    1337=kick.


    bilo bi pre dobro istrazivati, trgovati i raidati sa drugim igracima, a opet da ne bude zahtjevna (cmon, party od 10 ljudi na grafici poput oblivionove. ).


    isto bi bilo lijepo da ima neki balans između rasa, recimo, dosta ljudi štuje khajiite, a mrzi wood elfove, i onda bi bilo malo imba.

    edit: i da postoji neki sustav vijesti. ako netko pokrade nekakav ducan i ubije dvoje ljudi, bilo bi zanimljivo citati u tome u kakvim novinama ili oglasnoj ploči.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    TES brand svakako ima potencijala za MMO, i povukao bi puno fanova, kad bi bio napravljen (Kao što je i WOW. Ljudi nisu išli igrati WOW jer je dobar, nego zato jer su fanovi imena Warcraft.).

    No, ja radije nebi TES MMO, jer vidim da Bethesdi kvaliteta pada.
    Ako prvo naprave kvalitetan TES5, koji bi se vratio gameplayu iz Morrowinda, tek ond se mogu upuštat u nekakav MMO (Jer ne želimo MMO Oblivion).

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    mislim da bi ja rađe MMO nego peti nastavak. jednostavno bi mi neopisivu srecu pruzalo roleplayanje sa drugim fanovima.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    ne znam T.T
    Postova
    544
    ja mislim da tes nemoze niti ce ikad postati mmorpg. nazalost ili nasrecu, nemogu se odluciti.
    pod 1:
    - TES serijal je zamišljen i u potpunosti napravljen kao singleplayer, tako da bi prilagodjavanje i modifikacija za mmo bila gotovo neizvediva

    pod 2:
    - Kada bi se i pravio, sigurno nebi bio mix svih dosadasnjih tesova zato sto bethesda tvrdi da je svaki nastavak prica za sebe, potpuno druga IGRETINGA

    pod 3:
    - svi znamo da mmoi s prilicno mizernom grafikom traze veliku zahtjevnost, od bandwitha pa nadalje, a tes online bi sigurno igralo najvise igraca na svijetu, za sto bi nemoguce bilo naci balans servera i pingova. sama IGRA ima mozda najvise npcjeva, dialoga, modela.. koliko bi bio bandwith?

    pod 4:
    - TES bi, kao mmo, izgubio svoj smisao. Ono najvece u samoj igri je prica, atmosfera, dialozi, ...

    pod 5:
    - ne kazem da ja nebi volio tes mmo, ali s druge strane, vise bi volio tes 5, mjesavinu svih dosadasnjih tesova, samo kao sto rekoh, nemoguce...

    pod 6:
    - glasao sam za da.

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    kad bi i napravili MMORPG najvjerovatnije bi se placao, i nisam siguran kako bi izgledao pvp,mozda da ga odvoje kao u GWu
    ali inace mi se cini da bi mogao bit dobar MMORPG ako se pravilno izvede, da bude izbalansiran, da i novi igraci imaju sanse dostici jace bez da provedu 16 sati dnevno za kompjuterom,...

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    ako bi se tome projektu prišlo sa dovoljno ozbiljnosti, svakako da bi bio dobar mmo

    neke stvari bi trebalo izmjeniti, ali kada bi se uspješno realiziralo, 100% bi to bio mmo vrijedan igranja

  8. #8
    Ej, viđ ovo:
    http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=17713S



    Inače se više manje slažem se Angelom, osim što bi ja još dodao i to da bi kod MMO inačice vjerojatno morali ubiti action borbu i staviti neku kvazi-turn based, a to bi odmah ubilo i borbeni sistem igre (da ne napominjem kako bi i skill sistem morali mjenjati, jer očigledno više ne bi univerzalno vrijedilo da se skill povećava upotrebom).

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ej, viđ ovo:
    Ovdje raspravljamo o stvarima koje bi učinile TES dobrim MMO-om.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Ne.

    *Zamislite server sa 1000 igrača.Bio bi to toliki lag da bi bilo nemoguće otići u Imperial City bez slide-showa.
    *Bilo bi previše 1337 igrača.Bilo bi se nemoguće uživiti u lika.
    *Sam projekt bi koštao puno,puno novca --> dovodi do plaćanja igre per mjesec,i to veliko.
    *Quest,level sustav?Jel bi bili isti questovi kao i u SP? To bi dovelo da na istome mjestu questaju 5-6 igrača - zamislite onaj u Thieves guild,prvi.Kada morate provaliti u kuću.C'est împôssîble
    *Trebalo bi puno,puno rada da se sve kombinacije izbalansiraju

    /fail

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Samael
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ej, viđ ovo:
    Ovdje raspravljamo o stvarima koje bi učinile TES dobrim MMO-om.
    Naravno, i nije mi bila namjera dovesti u pitanje svrhu ove teme već samo pokazati kako se dosta odgovora na ovu temu može naći u linkanoj. Po meni TES ima odličan sadržaj koji bi bio idealan za MMO igru, ali sam način igre je protiv.

    @Hellboy:
    To sa RP serverima je odlična ideja... u teoriji i kod svakog MMO naslova, ali svi znamo da u praksi to ne ide tako (jedino se od trenutnih MMO "velikana" LotRO koliko-toliko trudi oko Lore-friendly imena na svojim RP serverima i općenito RP ponašanju. Svi znamo kako je WoW zaglibio po tom pitanju (ironično zapravo, kad danas pogledam da je nekada bio reklamiran kao "vrhunsko role-playing i PvE iskustvo").

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    *Quest,level sustav?Jel bi bili isti questovi kao i u SP? To bi dovelo da na istome mjestu questaju 5-6 igrača - zamislite onaj u Thieves guild,prvi.Kada morate provaliti u kuću.C'est împôssîbleS
    Pa bilo bi dobro da to naprave kao u GW-u : svaki igrač koji uđe u "Explorable area" dobije svoju kopiju tog prostora (bez drugih igrača na njoj).

  13. #13
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Igre poput Morrowinda, X3 i sličnih u biti i jesu single player oblik MMOa. Dakle MMO bez MMOa. Mislim, mužite kaj želim reć, ne? Za pretvorbu tih igara u MMO je potreban minimalan dizajnerski trud.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    isto bi bilo kul da ima skooma, al da se posjedovanje iste kaznjava nekako. naravno, da se jaki bonusi dobivaju, pa da se rizik isplati.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ma morala bi se masovno mijenjati cijela igra...

    npr. uzimam primjer Morrowinda:

    Cijeli main quest bi se trebao diseableati jer nemože jedan igrač osloboditi Vvardenfell od Dagoth Ura, a drugi čekaju...

    Nerevarine bi trebao ići u igru kao event ili tako nešto
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  16. #16
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    = Citat = Izvorno postao Samael
    Ma morala bi se masovno mijenjati cijela igra...

    npr. uzimam primjer Morrowinda:

    Cijeli main quest bi se trebao diseableati jer nemože jedan igrač osloboditi Vvardenfell od Dagoth Ura, a drugi čekaju...

    Nerevarine bi trebao ići u igru kao event ili tako nešto
    pa kao i u guild warsu,svaki character ce ubit glavnog end campaign bossa, mozda da se napravi po tom principu,party i onda quest u zasebnoj zoni za taj party,odvojeno od ostalih?i jos bi bilo explorable areas za samostalno istrazivanje...

  17. #17
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Meh, ne bi bila ni prvi ni zadnji MMO u kojemu svaki igrač napravi veliko djelo...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Hej, ubiti Dagoth Ura je veliko djelo, no gubi vrijednost ako se ista radnja ponavlja iznova i iznova...

    Dagoth Ur predstavlja neopisive užase šaljući horde corprus monstera itd...
    Ono što mu mi napravimo u TES-u je ništa, ja sam ga na 30 lvl priklao kao mačića...
    ovaj bi trebao biti jači, snalažljiviji, pametniji i najvažnije, trebao bi biti event, ako će se uopće boriti s njim

    i odbacujem ideju o tome da zaseban lik ubija end bossa, to ne paše... likovi bi bili prejaki

    također, trebao bi se i sankcionirati wraithguard, zapravo što ja pričam???
    CIJELA IGRA bi se trebala iz temelja promijeniti i to bi je učinilo dobrim MMORPG-om
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    pa nek ima svoj dungeon,pa da ga mogu ubit samo pro partyi od vise igraca?

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Pa ofkors...

    Dagoth Ur bi došao kao event u igru.

    Znači, ja sam to ovako zamislio, sad recite kako vam se sviđa ili ne sviđa:

    Imamo jednu regiju, zvanu Red Mountain.
    Red Mountain je poprište drevne bitke između dwemera i dunmera (chimera).
    radnja se događa prije radnje originalnog Morrowinda.

    Uglavnom, event bi počeo erupcijom Red Mountaina, tj. buđenjem planine, što znači da se probudio Dagoth Ur. U početku eventa, Vvardenfellom se širi Blight pomoću vjetrova, a onda dolaze Corprus monsteri. Vi kao adventurer prvo pomažete u izgradnji Ghostgatea. Kad sagradite Ghostgate, koji je kao višetjedni ili mjesečni quest, kreće borba na Dagoth Ura. Tu bi uključio neke stvari iz originala (sakupiti kagrenac tools i wraithguard).

    Sad nisam siguran za igrače, jer znam da bi svi htjeli pobijediti Dagoth Ura, pa sam razmišljao o tome da:

    1. izabere kroz nekakvu nagradnu igru (ofc. samo highlevel charovi)

    2. morate sami, bez ikakve pomoći odraditi neki quest (vjerojatno naći One clan under moon and star)

    3. nešto treće, što je još u procesu padanja na moj um
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  21. #21
    Meni to smrdi na samo još jedan raid.

    Problemi sa ovim događajem konkretno su:
    1. Događaj ovakve važnosti bi se trebao dogoditi samo jedanput inače gubi bilo kakav osjećaj važnosti i grandioznosti
    2. Događaj previše utječe na svijet oko sebe da bi ga se moglo neprimjetno ugraditi kao nekakav raid game, a da se ne stekne osjećaj repetativnosti ("Ajme, počele su ash storms opet... sad još nekoliko dana pa ćemo svi "Rush teh Dagoth!!11!") i jedino riješenje koje bi moglo ovo srediti je da bude instanca, ali to da ga onda u potpunosti izolira od ostatka svijeta.
    3. Sam tijek događaja je upitan, posebno kod gradnje Ghostfenca koji bi ovdje bi besmislen (Ghostfence je sagrađen upravo zato da zadrži bića unutar Red Mountaina i zato jer nisu mogli doskočiti riješenju kako srediti Dagotha... znači, čemu graditi ako će igrači odmah nakon toga krenuti u napad na Dagoth Ur-a?)

    Po meni, ako se već moraSuvesti, ovo bi trebao biti događaj koji bi se dogodio jedanput u jako dugom vremenskom periodu i trajao bi duže vrijeme, a zahtjevao bi zajedničke napore gomile igrača (ako se ide na varijantu gradnje Ghostfenca i ostalih popratnih stvari) koji bi morali upotpuniti predodređene quest requirements prije nego li bi globalni zadatak zaustavljanja Dagoth Ur-a krenuo u idući stadij, a ne da lowbiese razbijaju glave logistikom i svima "trivijalnim" stvarnima, a veći leveli samo ulete kod Dagotha i zgrabe loot kad on postane napadljiv (vid, nova riječ...).

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    da, masu problema ima...
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Dali bi TES bio dobar MMO?

    ma da bi Oblivion bio MMO trebaju se svi questovi moddat ili uklonit i onda napravit prave. sam cyrodill je mal kao drzava pa bi bili dovoljni serveri sa jedno 100-200 igraca. a dungeoni bi trebali ostat ista da se moze ulazit solo i grupno. NPC-eve bi trebalo uklonit i kuce stavit na prodaju pa bi svaki igrac imo mogucnost kupovanja kuce. dijelile bi se razne titule kao gradonacelnik skingarda (sto bi ja rado bio). admini bi mogli spawnat razne creepove i tada skupit grupu i poklat sve to. arena bi mogla bit u funkciji. i neznam moze li server dodavat nova oruzja pa bi bilo dobro za svaki server imat required mod pack (neda mi se na hrv jer mi je lakse na eng). evo sad ko jedna prica da vas ubaci u tu atmosferu...

    ides ti sa svojim characterom u anvil. udjes, prodas loot popricas malo s drugim frendovima... ides pogledat oglase da vidis ima li kakva dobra ponuda... ugledas natpis "Čišćenje najezde goblina u spiljama od anvila do skingarda" i jos neki detalji. odes na trg i ugledas grupu. pitas idu li ona na taj zadatak i pridruzis se. idete vi tako i cestom naidjete na bandite (takoder igraci, name nikakvih NPC-eva). brojcano su jaci ali imamo vise skilla. zaspu nas strijelama a nas predvodnik (58lev) opali "Summon Terminator" i sve ih killa. i mi imamo gubitke pa cekamo da se spawnani prijatelji vrate. tako ocistimo sve spilje do skingarda i u fighter guildu se malo popricamo i prespavamo do sutra (odlogamo se svi kad je 00:00 u RL).

    kako vam se cini???

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: Dali bi TES bio dobar MMO?

    Cool ideja,ali evo i moje.

    Mislim da se ne bi trebala samo jedna provincija,nego cijeli Tamriel staviti u MMO.
    Tako bi bilo više mjesta,i zanimljivije.

    I trebalo bi se izbaciti waiting,a ako odeš na spavanje,određeno vrijeme ne možeš igrati sa svojim likom.

    I trebao bi imati mogućnost da ako želiš otići u neki cave/dungeon,da možeš to staviti kao private,ili party,tako da nema gužve.

    Na kraju svakog dungeona,ne bi bilo stalnog loota,pa ko prvi njegovo,nego bi bilo random.Server ti uračuna brzinu prelaska,pobijeni mobovi,količina skilla,i daje ti neki item ovisno o tvom rezultatu.

    Bossovi bi bili event,i svaki put bi se negdje drugdje spawnali,ponekad čak i zajedno,da se ukomplicira sve zajedno.

    I bilo bi super ako bi bila podjela.Kao,ko želi,nek ode štovat daedru (ja bih odma do hircina),pa da se borimo međusobno.

    Mogli bi tako imati i teritorije.

    Bilo bi zgodno imati i neki teleport u paralelnu dimenziju u kojoj su kuće igrača.Naravno,bilo bi više tih dimenzija,
    Consciousness: that annoying time between naps.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Dali bi TES bio dobar MMO?

    pa i ja bih volio da imamo "gang" teritorije. a neznam... ne bih volio do dungeone mozes "rezervirat" nego eto da je sve ko u RL, vidis grupu koja je procesljala dungeon i pobijes budale i uzmes loot...ii sto jos...onaj...ahh...vec postoji oblivion MP ali samo za 2 igraca i mogu se samo vidit (djele samo i samo animaciju hodanja i poziciju), a i tako imaju problema sa samo cyrodillom a ne cijelim tamrielom tako da je dobar i sam cyrodill. volio bih da ako si smith mozes birat oblike oruzja i karakteristike (naravno nista overpowered) i tada recimo mac odneses enchanteru da ti udari neki spell. bilo bi dobro da se naprave neki ultimate spellovi, nesto kao komet summonas i kresnes sve enemye...
    treba imat neki spell za archere da mores navodit strijelu i tako nesto... odo sad malo tenisa pa me eto pa cu igrat tesa onda... CYA...

  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    20

    Re: Dali bi TES bio dobar MMO?

    Mislim da bi TES bio dobar MMO kad bi bio cijel Tamriel uključen i kad bi serveri bili za manje igrača. S obzirom na Fan bazu koju Tes ima, Bethesda bi poginula održavajući servere

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dali bi TES bio dobar MMO?

    ne, nikako...

  28. #28
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Dali bi TES bio dobar MMO?

    Ne, tes ne bi bio dobar mmo, zar zaista želite ovakvo nešto?
    http://screenshots.filesnetwork.com/...4695493_73.jpg
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698

    Re: Dali bi TES bio dobar MMO?

    imo, trebali bi napravit neki big event, ali samo najjači bi mogli to proć
    tako bi vecina ko krelci buljili u ekrane, probably krepali pa bi se rjesili gluposti zvane tes mmo

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  30. #30
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Dali bi TES bio dobar MMO?

    samo najjači? ne...samo onaj koji ima THE sword of the thousand truths bi mogao nešto i postići...

Slične teme

  1. Dali je dev-c++ dobar izbor?
    By Skid in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 25-12-2012, 01:44
  2. Dali netko ima...
    By Outmind in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-10-2009, 11:16
  3. Dali vas je razočarao Oblivion?
    By skuki in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 197
    Posljednji post: 12-04-2009, 21:00
  4. Salvador Dali u Zagrebu
    By Lord Jambrek in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 25-04-2008, 23:07
  5. Dali je x1950xtx gddr 4 dobar izbor (ANKETA)!!!!!
    By CROGAMERR in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 100
    Posljednji post: 15-12-2006, 19:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •