Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Hmm Problem sa namještanjem rezolucija u nekim igrama

  1. #1
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576

    Hmm Problem sa namještanjem rezolucija u nekim igrama

    Ovako kupio sam Samsung Synch Master 203b nedavno.
    E sad problem je u nekim igrama nemogu namjestit prirodnu rezoluciju monitora 1400*1050 nego mi ponuđuje največu moguču rezoluciju za postavit 1280*1024.
    Neznam u čemu je stvar drajveri koje sam dobio s monitorom su uredno instalirani isto kao i najnoviji drajveri za grafu.
    Inače ti problemi mi se javljaju u igrama -Hour Of Victory, Conflict Denied Ops.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Starije igre ti ne podržavaju WS formate rezolucija po defoultu! Da bi to zaobišao, igra mora imati ili patch/mod za WS rezolucije ili se mora tweakati *.ini file kako bi napravio svoju custom rezoluciju! To nije uvijek moguće, ali velik broj igri se može tweakati na taj način...

    Ovdje si probaj pronač svoju igru i vidi kaj se da napraviti po tom pitanju...

    http://www.widescreengamingforum.com/forum/

    Zanima te Wide Screen odjeljak!

  3. #3
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Starije igre ti ne podržavaju WS formate rezolucija po defoultu! Da bi to zaobišao, igra mora imati ili patch/mod za WS rezolucije ili se mora tweakati *.ini file kako bi napravio svoju custom rezoluciju! To nije uvijek moguće, ali velik broj igri se može tweakati na taj način...

    Ovdje si probaj pronač svoju igru i vidi kaj se da napraviti po tom pitanju...

    http://www.widescreengamingforum.com/forum/

    Zanima te Wide Screen odjeljak!
    Kao prvo Hvala na odgovoru.Kao drugo ove dvije igre koje me zajebavaju su full nove izašle nedavno.Kao treče moj monitor nije WS.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    vidi ovo, imas one 3 tipke na monitoru valjda, i sad na jednoj kada je pritisnes onda ti se otvori kao neki meni, skrolaj dole pomocu druge dvije tipke i ako nadjes auto adjustment klikni onu tipku za meni opet, ako ti monitor nema tu opciju, jebiga.

  5. #5
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Kak ti monitor nije WS ako spominješ rezoluciju 1400x1050, pa kaj to nije WS rezolucija!? 1280x1024 ti je "NS" rezolucija!

    A što se igri tiče, sorry, nisam još čuo za njih pa sam predpostavio da su starije

Slične teme

  1. Problem s igrama
    By Venc in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 17-06-2009, 14:25
  2. Problem sa nekim skinovima
    By Constantine in forum PC Play Forum
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 04-01-2009, 00:02
  3. Problem s nekim folderima/fileovima - refresh explorel.exe
    By Görtosing in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-05-2008, 22:39
  4. Problem sa MS Dos igrama
    By Letva in forum Gaming općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-03-2006, 21:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •