Stranica 61 od 63 PrvaPrva ... 11515960616263 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.801 do 1.830 od 1887

Tema: Grafičke Kartice

  1. #1801
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Zato se ja žrtvujem za puk i ispadam konj

    Nego, daj zamisli kakve buju to grafe bile ako sam u pravu! Moraju biti dovoljno jake da vrte naslove sa konstantnim AA što je velika stvar! Ostaje nam da čekamo da izađe pa da vidimo koliki sam konj zapravo

  2. #1802
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Zato se ja žrtvujem za puk i ispadam konj

    Nego, daj zamisli kakve buju to grafe bile ako sam u pravu! Moraju biti dovoljno jake da vrte naslove sa konstantnim AA što je velika stvar! Ostaje nam da čekamo da izađe pa da vidimo koliki sam konj zapravo
    mislim da su to pozitivne promjene jer ce u neku ruku standardizirati graficke postavke a time i optimalzirati ili natjerati programere na dodatno poliranje samih igri.Mozda dozivimo nekakvu graficku standardizaciju slcno kao na konzolama a time i manje glavobolja za pc gamere koji jednostavno ne zele prepustiti mis i tasaturu i zamjeniti ju gamepadom.Osobno sam na velikoj vagi.Kupio sam 32" hdtv i nisam pametan,pricekati jos jedno godinu dana i kupiti ps3 i gustati iz kreveta ili ulagati u stroj i gustati u pc igrama .Po meni ne postoji idealna solucija koja bi bila isplativa i zabavna istovremeno,jer iskreno lagano sam "umoran" od konstantnog ulaganja u nove strojeve a ova gaming groznica nikako da popusti unatoc stazu duzem od 20 godina.Jednostavno postalo mi to nacinom zivota jednako kao i gledanje televizije,filmova ili slusanje muzike...


    Kada bi barem stalo sa dx 10.1 na jedno 5 godina,mislim da smo polako dosli do granice kada nam bolja grafika i ne treba,ovo sto dolazi je jednostavno fenomenalno i prije jedno 5-6 godina totalno nezamislivo.


  3. #1803
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Slažem se! Koliko god sam protiv konzola iza PSX-a (), toliko bi htjeo zamjeniti komp sa tom tvojom soluciom! Ali na PS3 nemreš uživati u igrama poput STALKER-a tak da mi još uvjek ta vaga ne štima!

    PS: Za 5-6 godina se bumo smijali ovoj današnjoj grafici isto kako se sada smijemo onoj prije 5-6 godina! Tehnologija bu konstantno išla dalje! Već sada postoje neke igre koje rade na tipu holograma (za PS3) i to je izvrstan početak za napredovanje te tehnologije! A zamisli si jednog dana kad buš mogao uč u svjet Stalkera i imati potpunu virtualnu realnost oko sebe... siguran sam da će prije ili poslje doć do te mjere!

  4. #1804
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    al jednom ce morati doci do standarnizacije u grafici, to ce biti ono kad lupis glavom u plafon...

    ono sto vidimo ocima je najrealnija grafika, dakle limit postoji

  5. #1805
    Senior Member Lock'n'Load toncha's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispred kompa
    Postova
    112
    Planiram uzet HD 2600XT, recite mi kolko je bolja od X1950PRO i dali vrijedi te pare...

  6. #1806
    = Citat = Izvorno postao toncha
    Planiram uzet HD 2600XT, recite mi kolko je bolja od X1950PRO i dali vrijedi te pare...
    nije bolja,gora je i to dosta ako ju kupujes za igre a ako ju kupujes za multimediju onda je puno bolja zbog manjeg opterecenja procesora kod reprodukcije hd materijala.


  7. #1807
    Senior Member Lock'n'Load toncha's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispred kompa
    Postova
    112
    jel ima koja kartica oko 1k Kn da podrzava DX 10 i da je bolja od x1950?

  8. #1808
    = Citat = Izvorno postao toncha
    jel ima koja kartica oko 1k Kn da podrzava DX 10 i da je bolja od x1950?
    nema,ni blizu,prva bolja kosta 1900 kuna 8800gts.

    http://www23.tomshardware.com/graphics_ ... &chart=318


  9. #1809
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    ima li gdje koji topic koji objasnjava sto radi AA i AF jer s takvim mocima jos nisam susreo

  10. #1810
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Slayer
    ima li gdje koji topic koji objasnjava sto radi AA i AF jer s takvim mocima jos nisam susreo
    http://en.wikipedia.org/wiki/AntialiasS

    http://en.wikipedia.org/wiki/Anisotropic_filtering

  11. #1811
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao Slayer
    ima li gdje koji topic koji objasnjava sto radi AA i AF jer s takvim mocima jos nisam susreo
    http://en.wikipedia.org/wiki/AntialiasS

    http://en.wikipedia.org/wiki/Anisotropic_filtering
    fala ali ima li to objasnjeno negdje za nas smrtnike?

    Edit: kuzim samo AA

  12. #1812
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    @Slayer

    Prouči si ovu temu -> viewtopic.php?t=11329

    Ima odličnih stvari, a među njima i ono kaj tebe zanima!

    PS: Bum dobio Avatar?

  13. #1813
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    ajd sad cu pocet posto nemrem cs3 otvorit ( u .uif formatu je ) , napravit cu onda u csu

  14. #1814
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    106
    Kaj se tiche onog komba sa 2900 xt i x 1950 pro ultimate saznat chu za vikend, ta konfa nije moja vech od mog shogora, x1950 je sad nakraju završila kod njega na poslu pa che ju dofurat za vikend samo da vidimo score u marku 06
    Konfu je složio prije tek tjedan dana , imali smo poteškoća zato kaj stari Antec nije imo pci-ex konektor pa 2900 xt nije htjela radit pa je uzo novi antec od 650w.
    Nije me bilo podosta na forumu mutavi susjed je mjenjo krovište i počupom kablove od telefona, nisam immo fiksni telefon ni internet gro dugo
    I tak ja gledam kak papak radi cca 10000 marka 06 sa 2900 i chekam svoju plachu

  15. #1815
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Neka testira prvo samo sa 2900, pa tek onda sa obje! Tak da vidimo razliku u performansama! Stavi screenshot narvno

  16. #1816
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    106
    Može nema beda ak je sad 10000 marka mora bit hebenih 17k barem nadam se.
    Samo sad ja chekam plachu nechu uzet josh grafu nechu imat dovoljno love pas mater al uzimam 2x 512 ddr2 na 667 (sad imam 2x 512 Transcrend) vjerojatno take ms samo zato kaj chu dobit hebeno dobar popust(valjda che mi 3 gige bit dosta) i razerovu dvostranu podlogu a grafa na sljedechoj nadam se nekoj 2900 pro samo da nebude preskupa jel zna ko otprilike kaj o 2900 pro $ ?

  17. #1817
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Kolega Pimp3k kaže da bi bila cca 2000 kuna -> +/- 200 kuna

    EDIT: Rađe si zemi 2Gb rama nego 3Gb! Imal buš Dual DDR, a osim toga, vjerujem da nemreš iskoristiti niti 2Gb rama, a kamoli 3Gb!

  18. #1818
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    106
    facooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooo

  19. #1819
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    106
    e dugi daj si formatiraj mozak i smini si neki bolji operativni sustav možda i iskorstish taj svoj jadan hardware

  20. #1820
    = Citat = Izvorno postao Blacky
    facooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooo
    S

    ok,ovaj post ti necu pobrisati,dovoljno govori o tebi .


  21. #1821
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    106
    ma jadan si ko neznam šta da ti kažem opće nisi za uporedbu sa djetetom od 1 g
    kad ti neko veli nešta kaj je istina nemožeš to podnjeti pa obrišeš post yea bravo dugi nemoj da drugi vidi iseeee

  22. #1822
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095
    = Citat = Izvorno postao Blacky
    ma jadan si ko neznam šta da ti kažem opće nisi za uporedbu sa djetetom od 1 g
    kad ti neko veli nešta kaj je istina nemožeš to podnjeti pa obrišeš post yea bravo dugi nemoj da drugi vidi iseeee
    ccc..koje dijete..

  23. #1823
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Bez komentiranja ovih postova!

    @Blacky, vjerujem da ti kolega Dugi nije obrisao post bez razloga! Tražen je bann za tebe! Nemaš kaj javno vrjeđati moderatora!

  24. #1824
    Guest
    O čem se ovdje radi?Zašto se brišu postovi?

  25. #1825
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    O čem se ovdje radi?Zašto se brišu postovi?
    ovaj puta nema veze sa tobom ali dobro ,budem udovoljio tvojoj znatizelji.

    postao je post na post(a vec sam mu i ne samo ja objasnio da se postovi editiraju), stime da mu je u prvi post bio spam sa rjecima poput ku..., da bu kupio 3 gb rama isl. a drugi post je bio protiv mene,da koji sam ja kreten da neznam da se mogu kartice iz razlicitih serija koristiti za crossfire i da sam popio svu pamet ovog svijeta.Pobrisao sam ta dva posta i poslao mu poruku da ima opomenu od mene i da cu ako ponovi nekaj slicno traziti ban.Nakon toga je poslao ove tri poruke koje ne zelim pobristi zato jer sam zatrazio ban pa neka stoje dok se to ne razrjesi a lako se sve ovo pobrise nakon toga.


  26. #1826
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    106
    sry ali daj malo pogledaj stare postove pa ko se smijo na chiji rachun???(str 120)
    tamo ste se i ti amd freak pravili pametni oko crossfire-a, pa sad kad tebi nest nepaše izbrišeš post

  27. #1827
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Ako ti nešto nije odgovaralo, moglo se riješiti na odraslije načine. Pošto za to nisi sposoban, nisi podoban za ovaj forum. Buh-buye!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  28. #1828
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    ok, prije nego sto stavim nove windowse i poformatiram svaki disk, moram vas pitati nesta u vezi grafe. znaci, igre su mi sve usporene. Na Guild Warsu i CoD-u mi nestaju teksture. prije toga je prethodilo smanjenje fpsa. Uglavnom, onda sam stavio nove drivere. samo je gore. onda sam je ocisito kompletno od prasien i svega. nista. onda sam je sinoc izvadio i vrati-radila je. jutros opet ne radi. je li bi to onda bilo rjeseno sa reinstallom windowsa i ima li nesto na sto moram posebno pazit? komp sam skenirao sa kasperskyjem i nasao je samo jedan adware koji je obrisan.
    graficka je x800xl, 3000+, 750 rama

    Bux.to referrer

  29. #1829
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594
    imam jedan veći problem,frend je kupio polovnu grafičku od gigabyte-a 8800gtx za 1600kn,e sad tip mu je pokazao kako radi i sve to,ali su se dogovorili bez hladnjaka za tu cjenu nakon probe,dal neko zna ako se ikako može nabavit neki odličan hladnjak koji bi hladio memoriju i gpu,nakraju će bit da je to propla investicija ?????????
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  30. #1830
    Guest
    = Citat = Izvorno postao borlic5
    imam jedan veći problem,frend je kupio polovnu grafičku od gigabyte-a 8800gtx za 1600kn,e sad tip mu je pokazao kako radi i sve to,ali su se dogovorili bez hladnjaka za tu cjenu nakon probe,dal neko zna ako se ikako može nabavit neki odličan hladnjak koji bi hladio memoriju i gpu,nakraju će bit da je to propla investicija ?????????
    Trenutno u hrvatskoj nema za kupiti sekundarnih hladnjaka za 8800 seriju.

Slične teme

  1. Grafičke kartice za laptop
    By >lićPa< in forum Komponente
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-05-2011, 17:26
  2. Grafičke kartice
    By Ware in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 19-03-2010, 23:24
  3. Grafičke anomalije
    By m777 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 29-11-2006, 21:57
  4. Grafičke kartica za AGP matične
    By Amon Ra in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 08-06-2006, 12:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •