Stranica 41 od 51 PrvaPrva ... 313940414243 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.201 do 1.230 od 1503

Tema: Mafia 2

  1. #1201
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    I kaj ti treba više, cilj i je kopija likova iz popularnih serija i fimova...barem bi ja tak radio, a ne izmišljao neku seljačku facu koja glumi mafijaša.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #1202
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Mafia nema dobro osmišljene likove. Ona ima plagijate filmskih likova.
    Mislim frajer se zove Vito i doslovno je dizajniran po mladom Brandu.
    [img]Brando[/img]

    Joe je kopija Salvatorea iz Sopranosa.
    Salieri je kopija Paula iz Goodfellasa.
    ...

    Pogledaju mafijaške filmove, izvuku par stereotipa i eto ti novog nastavka Mafie.
    Uuuuuuuuu, I can do that!!!!1111

    GTA4 nema dobro osmišljene likove. On ima plagijate filmskih likova.
    Mislim Niko je bosanski Srbin i doslovno je dizajniran po Vladimiru Mashkovu iz Behind Enemy Linesa(gdje glumi bosanskog Srbina).


    Goldberg je kopija Jacka Thompsona.
    Little Jacob je stereotipni Jamajcanin iz vise-manje bilo kojeg filma u kojemu se Jamajcani pojavljuju.
    ...

    Pogledaju par filmova, izvuku par stereotipa i eto ti novog nastavka GTA.

    Rekao bih da nesto slicno mogu napisati za bilo koju igru.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  3. #1203
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Pogledaju mafijaške filmove, izvuku par stereotipa i eto ti novog nastavka Mafie.
    Svaki lik u svakom GTA-u je stvoren prema masu stereotipa i klišeja iz holivudskih trilera, krimića i komedija. Znači li to da si se zato manje povezao s tim likovima?

    Mislim, o čemu pričaš? I pticama na grani je jasno da su Mafia 1 i 2 nastali po uzoru na mnoge mafijaške filmove. I što je u tome loše? Ako radiš igru o mafiji, čemu otkrivati toplu vodu? I GTA je jako daleko od otkrivanja tople vode u radnji.

    Uživaj u radnji i likovima čovječe, a ne razmišljaj o stereotipima i klišejima.

  4. #1204
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao IgGy
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Da, svakako. Iducih 10 godina ces se voziti po praznom gradu koji je sve skupa velik kao samo jedna regija u Just Cause 2.
    U Mafiji 2 je free ride beznacajan jer igra nema nikakav sadrzaj.
    Isto kao što je i u Mafiji 1 free ride bio beznačajan, no sumnjam da je to nekome pretjerano smetalo.

    Istina, možemo se držati argumenata da je prošlo točno osam godina otkako je izašla Mafia 1, i da je developer mogao osmisliti nešto kompleksniji dizajn. S time se i ja slažem.

    No, s druge strane, GTA je od prvog naslova oduvijek bio sandbox. Mafia nije. Osobno, prije ću zapamtiti igru po njenoj vrhunskoj radnji i fenomenalno osmišljenim likovima i načinom na koji se igrač postupno veže s njima, negoli igru koja ima sve to, ali i sandbox gameplay koji zasigurno neće moći biti bolji od GTA-a 4 i taj bi nedostatak ovu igru samo uništio.

    Ponavljam, Mafia 2 je upravo ono što je i trebala biti - nastavak Mafije 1 i to radi baš kako treba.

    Pa da mi je priča i neznam kakva, a ova nije bome ništ posebno, ništ ne viđeno, i kada mi to sve skupa traje ono maksimalno 10 sati da to i je problem za takvu igru.

    Niti ču je pamtiti dok sam živ zbog te vaše famozne priče, niti cu se vremenski naigrati, a izgubit su ono barem 300kn iz dzepa

    Uz GTA 4 dobijem ono 3-5X više gameplaya i netrebam kupovat još silne DLC-ove da mogu igrat free roam i da mogu ulazit u bordel ili npr u kuglanu.

  5. #1205
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mafia 2

    Ne mogu se uziviti jer sam to vec vidio, i sad to isto igrati u B-produkciji je zamorno.

    Lako mozes reci za GTA da ima losu pricu, ali nju ne hvale ni najzadrtiji fanovi, kako to recimo cine s Mafijom, koja je samo prosjecna igra. Usporedi Mass Effect s bilo cim drugim. Witchera, pa i Modern Warfare.

  6. #1206
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Mafia 2

    E ljudi, počeo igrati Mafiu II sinoć, mislim da sam na čepteru IV, ona misija kada ideš opljačkati onu draguljarnicu.

    Uglavnom, što mi se događa, kada pucam Vito odjedanput spremi oružje, i to mi se događa potpuno nasumično. Evo primjer, policajac me puca i sada ja naciljam i opalim 2 metka, u redu, pogodim ga lik je na podu, potegnem još jedanput i on ultra brzo spremi oružje i pogleda u nebo. Dosta smeta jer hoću kao čovjek ispucati 7 metaka u nekoga a ne da mi svaki drugi metak Vito spremi pištolj i trzne pogled prema nebu, ne samo da je iritirajuće nego mi puno otežava igru koju ionako igram na hard.

    Ako je itko iskusio sličan problem, volio bih da mi pomogne.

  7. #1207
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne mogu se uziviti jer sam to vec vidio, i sad to isto igrati u B-produkciji je zamorno.

    Lako mozes reci za GTA da ima losu pricu, ali nju ne hvale ni najzadrtiji fanovi, kako to recimo cine s Mafijom, koja je samo prosjecna igra. Usporedi Mass Effect s bilo cim drugim. Witchera, pa i Modern Warfare.
    Evo, ja sam zadrti GTA fan i u GTA-u od trećeg naslova najviše što me držalo uz igru su bili radnja, likovi i sandbox. Da GTA ima samo dobar sandbox, budi siguran da igri ne bih ni primirisao, isto kao što me i Just Cause držao jedva nekoliko dana nakon napisane recenzije jer su mu radnja i likovi parodija njih samih.

    Štoviše. GTA 3, Vice City, San Andreas i GTA IV najviše su mi ostali u sjećanju upravo zbog izvrsne radnje i izvrsnih likova.

    Mafia 1 i 2 ima za dva koplja bolje osmišljene likove i radnju negoli bilo koji GTA naslov dosad. I Mafia i GTA su po nečemu jedinstveni.

    Što se Mass Effecta tiče, radi se o čistom plagijatu Star Treka i Star Warsa zapakiranog u prosječni shooter iz trećeg lica s ponekim RPG elementima.

    Evo, to i ja mogu.

    No Mass Effect me fascinirao. Oba naslova. Jer ga nisam gledao kroz prizmu "to sam već vidio u Star Treku i Star Warsu" nego kao jedinstveni, individualni proizvod izvrsne radnje i izvrsnih likova, kao i odlične igrivosti.

  8. #1208
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mafia 2

    Potvrđeno je da su DLC-ovi o kojima pričate ekskluziva za Playstation 3.

    Rofl@PC

  9. #1209
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    Mafia2 igra B produkcije? E sad si ga zasro do kraja Veky. Pa da je sve ostalo sranje, produkcija sigurno nije. Ak je tak onda slobodno i DA, ME2, Witcher i sve ostalo pada u zaborav
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #1210
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Mafia 2

    Kako vam se da raspravljati(i ja gluposti kazem ovo je forum)? Mislim da je Iggy sve rekao,ovo je igra koja se igra zbog dozivljaja i price ,a ne letanja po gradu i kojekakvih bonus misijica. Neznam zasto se uopce usporedjuju te dvije igre kada se u vise komponenata razlikuju nego sto si slice. Ja sam sinoc od komada dosao do chaptera 8 i rekao si stani,imas ispit sutra,tako da cu je nocas preci vjerojatno.Pa sutra opet
    Won't Bow Don't Know How.

  11. #1211
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Što se Mass Effecta tiče, radi se o čistom plagijatu Star Treka i Star Warsa zapakiranog u prosječni shooter iz trećeg lica s ponekim RPG elementima.
    .
    to se moze rec za bilo sto SF.

  12. #1212
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Što se Mass Effecta tiče, radi se o čistom plagijatu Star Treka i Star Warsa zapakiranog u prosječni shooter iz trećeg lica s ponekim RPG elementima.
    .
    to se moze rec za bilo sto SF.
    Lol, očito nisi čitao sf. Da je o fantasyu riječ, onda bi već mogli pričat o tome.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #1213
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mafia 2

    Ja ne znam kako vam se da opće raspravljati s Wedranom o nečemu. Toliko očigledno trola da to vidi i pijanac sa 3 promila u krvi.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #1214
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    Neznam za druge, ali kad on nešto napiše jako teško se oduprijeti nešto ne napisat
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #1215
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ja ne znam kako vam se da opće raspravljati s Wedranom o nečemu. Toliko očigledno trola da to vidi i pijanac sa 3 promila u krvi.

    Zašto bi covjek trollao??? Ima drukciji pogled na igru i to je to. Koliko ja znam prica nije sve kaj ulazi u ocjenu igre. Pa joj se ni nemogu davati ocjene koje ne zaslužuje.

    I meni je gro igara koje se vama sviđaju a dobile su visoke ocjene, za primjer ne sviđaju. Pa ne trollam, već imam drukciji ukus i pogled na takve igre.

  16. #1216
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Mafia 2

    Je ali ti nemas drugaciji pogled na 99.98% igara kao on.Fenomen.
    Won't Bow Don't Know How.

  17. #1217
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2

    Pa ak fakat trolla onda mora biti debil da su mu takve stvari zabavne.

    I GTA 4 je i dalje bolja igra koja zaslužuje veću ocjenu šta god vi rekli o adutima Mafije.

  18. #1218
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Mafia 2

    I Starcraft je bolji rts od svih ostalih zajedno pa ne nabijam nikome to na nos.Zaboli me za gta u ovoj temi .Ima tema mafia vs gta pa tamo pilajte.
    Won't Bow Don't Know How.

  19. #1219
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mafia 2

    Pa sta nije zalosno da Gay Tony, koji je DLC, traje 3-4 puta duze od Mafie. A Mafijin DLC ce dodati free roam.

  20. #1220
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    Žalosno je još više kaj se te dvije igre uopće uspoređuju Slične, a opet toliko različite.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #1221
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Mafia 2

    Slažem se sa Freakom i Wekyem da su GTA IV i njegovi DLC-ovi bolji od Mafie II, štoviše, ja jesam GTA fanboy. Al se ne slažem s njima da je Mafia II loša igra. I ne trebamo više o tome raspravljat... Geeezzzz...
    I am an island.

  22. #1222
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Mafia 2

    mafia 2 je vise ko film dok je GTA IV igra ^^

    i ponavljam sto sam vec reakao, mafia 2 je prekratka

  23. #1223
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Mafia 2

    prešao sam jutros mafiu, igra me očarala. toliko se čovjek uživi u to sve, da imaš stvarno osjećaj da si u tom "svijetu" svaka čast developerima. možda da je bilo chaptera više, ali i ovako je super. najbitnije u mafiji je priča, što je bilo i u prvom dijelu. ako mi se kolje po gradu, glumi supermena, igrat ću GTA IV. ako želim odigrat dobru igru s pričom, odigrat ću mafiu 2 i gotovo po meni je igra za 9/10, samo zbog kratkoće

  24. #1224
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Nee Joe Hendrix
    Slažem se sa Freakom i Wekyem da su GTA IV i njegovi DLC-ovi bolji od Mafie II, štoviše, ja jesam GTA fanboy. Al se ne slažem s njima da je Mafia II loša igra. I ne trebamo više o tome raspravljat... Geeezzzz...

    -Ja nisam rekao da Mafia 2 ne valja niti da je ijedna igra bolja od druge, nego sam govorio koja igra zasluzuje vecu ocjenu
    -Gta 4 je globalno bolja igra od Mafie 2
    -Mafia 1 je globalno bolja igra od Mafie 2

  25. #1225
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Slayer
    mafia 2 je vise ko film dok je GTA IV igra ^^

    i ponavljam sto sam vec reakao, mafia 2 je prekratka
    Heavy Rain je poput filma. Mafia je obicna igra s međusekvencama.

  26. #1226
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Mafia 2

    [quote=Doctor Freak]
    = Citat = Izvorno postao "Nee Joe Hendrix":1sza4uwg
    Slažem se sa Freakom i Wekyem da su GTA IV i njegovi DLC-ovi bolji od Mafie II, štoviše, ja jesam GTA fanboy. Al se ne slažem s njima da je Mafia II loša igra. I ne trebamo više o tome raspravljat... Geeezzzz...

    -Ja nisam rekao da Mafia 2 ne valja niti da je ijedna igra bolja od druge, nego sam govorio koja igra zasluzuje vecu ocjenu
    -Gta 4 je globalno bolja igra od Mafie 2
    -Mafia 1 je globalno bolja igra od Mafie 2[/quote:1sza4uwg]

    To i ja tupim već 3 dana... Mafia II je odlična, izuzetno igriva i predivna igra, ali nije bolja od Mafie I i GTA četvorke...
    I am an island.

  27. #1227
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2

    I o čemu vi brijete da je kraj tužan???

    Pa ništa nije definirano...kao da u trojci nemože bit nastavak...da se Joe ipak nekako spasio...iz onog auta...i eto scenarija za novi nastavak...

    Niti smo vidli da je Joe ubijen, niti smo vidli kakva je buducnost naseg glavnog lika.

  28. #1228
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Mafia 2

    Slažem se sa Freakom, Hendrixom i Wedranom, iako jedino odbijam ovaj argument da je Mafia II B produkcije, to baš nije istina .

    pa da ponovimo:

    Mafia I je bolja od Mafie II

    GTA IV je bolji od Mafie II

    Mafia II nije film

    i sada jedna moja:

    Mafia II je trebala i mogla biti puno bolja nego što sada jest

  29. #1229
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Mafia 2

    [quote=Doctor Freak]
    = Citat = Izvorno postao "Nee Joe Hendrix":s2uvfnem
    Slažem se sa Freakom i Wekyem da su GTA IV i njegovi DLC-ovi bolji od Mafie II, štoviše, ja jesam GTA fanboy. Al se ne slažem s njima da je Mafia II loša igra. I ne trebamo više o tome raspravljat... Geeezzzz...

    -Ja nisam rekao da Mafia 2 ne valja niti da je ijedna igra bolja od druge, nego sam govorio koja igra zasluzuje vecu ocjenu
    -Gta 4 je globalno bolja igra od Mafie 2
    -Mafia 1 je globalno bolja igra od Mafie 2[/quote:s2uvfnem]
    u istom postu si rekao da nisi rekao da je ijedna igra bolja od druge i da je gta 4 globalno bolja igra od mafie 2........
    i vekica, ja tebe volim kad ne trolas, mozes pomalo i tako to, al nemoj previse

  30. #1230
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    Sad sam se sjetio glavne razlike između Mafie2 i GTAIV. Mafiu2 u vrijeme izlaska možete igrat kak spada na normalnim konfama, dok GTAIV niste mogli. U biti možete, al godinu danas kasnije, sa brdo command lineova i tweakanja.

    I da, ovo nije tema za takve rasprave, zašto mod ne prebaci sve ovo u mafia vs gta temu, tak da ovdje možemo fino nastavit pričat ko ljudi o igri, a ne ko djeca u vrtiću. Svi znamo da nikad nećemo doć do zaključka da je jedna ili druga igra bolja ili lošija.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Slične teme

  1. Mafia 2 vs. GTA IV
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 197
    Posljednji post: 08-11-2010, 10:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •