Stranica 9 od 842 PrvaPrva ... 78910111959109509 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 241 do 270 od 25252

Tema: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

  1. #241
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Chuck and larry vjencanje
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  2. #242
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    Inside Man je zadnje što sam pogledao.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  3. #243
    Pogledao AvP Requiem... kraj me razočarao jer sam pomalo očekivao nešto slično 1. dijelu kad žemska shvati kako je Predator prekul i da ih je on spasio. Ali ajde, bar ona plavuša blesavo pogine.

  4. #244
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Mr. Brooks...odličan psihološki triler sa odličnim glumcima.

  5. #245
    jackass 2 uber carski
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  6. #246
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Mr Magoriums Wonder Emporium

    sramim se sto sam ovo napisao....

  7. #247
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Pogledao AvP Requiem... kraj me razočarao jer sam pomalo očekivao nešto slično 1. dijelu kad žemska shvati kako je Predator prekul i da ih je on spasio. Ali ajde, bar ona plavuša blesavo pogine.
    Ja isto danas pogledal. Sve u svemu, ima puno krvi, organa i blastova iz predatorovih geđeta, za opustit se, dušu dalo. Eda, taman kad misliš da će se plavuša skinut pored bazena, dolaze ovi sa kamionetom. Damn youz

  8. #248
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Evo upravo pogledao Big Wet Asses 11

  9. #249
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    Pogledao pjevajte nesto ljubavno,hr film....PREDOBAR JE!!!

    I onda netko kaze da hr nezna radit dobre filmove...

  10. #250
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    Pisma s Iwo Jime

    daleko bolji od zastava naših očeva, vrhunski odrađen posao od strane eastwooda

  11. #251
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    inside man - neloš triller

  12. #252
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    e da zaboravio sam...Definitivno preporucam taj film (pjevajte nesto ljubavno)...

  13. #253
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    Pisma s Iwo Jime

    daleko bolji od zastava naših očeva, vrhunski odrađen posao od strane eastwooda
    istina, zastave su me poprilično razočarale a pisma s su stvarno dobro napravljene...clint je car

    Inače jučer sam pogledao fatalnu nesreću, film je stvarno zaslužio oskara... ona scena kad klinka potrči prema starom da ga zaštiti s svojim čarobnim plaštom ,a onaj lik zapuca.... scena me ostavila bez daha, suza mi je došla na oko...

  14. #254
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Girl Next Door The Quiet The Quiet The Quiet..................................
    Zbog ove tu cure ljevo<<<<<<<<
    Nije li predivna.

  15. #255
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    The golden compass - Dugo sam ovo čekao jer sam imao u rukama knjigu ali ju nisam dovršio. Na koncu, nisam ni razočaran ali ni potpuno oduševljen. Animirani likovi su odlični, gluma mlade Dakote perfektna (felka ju budućnost čeka), priča drži vodu ali je ipak mogla biti bolje opisana (čekam i nadam se Director`s cut verzije, tu bi sve trebalo sjest na mjesto).
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  16. #256
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    Inače jučer sam pogledao fatalnu nesreću, film je stvarno zaslužio oskara... ona scena kad klinka potrči prema starom da ga zaštiti s svojim čarobnim plaštom ,a onaj lik zapuca.... scena me ostavila bez daha, suza mi je došla na oko...
    Da, CrashSje stvarno odličan film.

    Ja sam zadnje pogledao Beowulf and Grendel. Očekivao sam neko sranje tipa Uwe Boll i slično, a kad ono stvarno solidan film (3/5), pogotovo kad se usporedi s Lambertovim Beowulfom.

    Sad još moram pogledat novog Beowulfa, od kojeg ne očekujem previše. Ako bude na razini 300, ja zadovoljan.

  17. #257
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    gledao sam AvP2, Zlatni kompas, i Ja sam legenda, i nijedan od to troje mi se nije dopao

  18. #258
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    mlada Dakota je predobra glumica...samo se nadam da neće krenuti putem bivšiš vunderkindova koji su završili u vijetu droge/psihologa/samoubojstava/slično...
    kad se samo sjetim uloge nje i denzela u Man on fire
    john q. nisma pogledao nažalost

  19. #259
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    jučer 007 sutra nikad ne umire...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  20. #260
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Upravo pogledo StarGate i preodličan mi film, uskoro se bacam i na seriju ^^

  21. #261
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    čekam reprizu S.T. ide u 00.34


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  22. #262
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Pogledo umri muški sve djelove prije neki dan
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  23. #263
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    mlada Dakota je predobra glumica...samo se nadam da neće krenuti putem bivšiš vunderkindova koji su završili u vijetu droge/psihologa/samoubojstava/slično...
    kad se samo sjetim uloge nje i denzela u Man on fire
    john q. nisma pogledao nažalost
    hm, mislim da je u kompasu dakota blue richards, a u man on fire dakota fening
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  24. #264
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Grimm-Reaper
    The golden compass - Dugo sam ovo čekao jer sam imao u rukama knjigu ali ju nisam dovršio. Na koncu, nisam ni razočaran ali ni potpuno oduševljen. Animirani likovi su odlični, gluma mlade Dakote perfektna (felka ju budućnost čeka), priča drži vodu ali je ipak mogla biti bolje opisana (čekam i nadam se Director`s cut verzije, tu bi sve trebalo sjest na mjesto).
    Nabavio jučer film i morat ću ga uskoro pogledati jer sam predugo čekao na njega, od kad sam pročitao cijelu trilogiju (pred 4 godine), a imam filing da bum ih opet pročito ^^

  25. #265
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    mlada Dakota je predobra glumica...samo se nadam da neće krenuti putem bivšiš vunderkindova koji su završili u vijetu droge/psihologa/samoubojstava/slično...
    Kako je netko već napomenio, riječ je o dvije različite Dakote.

    Dakota Fanning (Wor of the Worlds, Man on Fire) je na pravom putu da postane jedna od najboljih.

    Dakota Blue Richards (The Golden Compass) je tek počela, ili je ja barem prvi puta vidim, ali ako nastavi ovako i nju čeka dobra karijera.
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  26. #266
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Dakota će otići iz glume čim prestane izgledati dječije i buljooko. Isto vrijedi i za mlađu sestru Elle. To se dogodilo i Haley Joel Osmentu. Tim glumcima koji rano počnu nije suđeno da ostanu u glumi, i rijetki su primjerci koji uspiju.

    Klinke koje posjeduju znani svemir svojom glumom su Abigail Breslin i AnnaSophia Robb.

  27. #267
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    Upravo pogledao Hitmana.
    Definitivno najboli film prema nekoj igri.
    Atmosfera je točno pogođena, film je pun akcije i zabavan.
    Zakon su i ona dva detektiva interpola koji ga love.
    A ona ženska (zapravo bi trebao smajlić koji slini).

    Jedva čekam nastavak.

  28. #268
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    no country for old men, film fenomenalno snimljen, glumci odlični, posebno javier bardem, scene savršene, zaboravite razne transformere, avp-e, pa i i am legende, eh da je svaki deseti film koji dođe u kino ovakav, ja bih bio prezadovoljan...posebno je dojmljivo što se film ne oslanja na dijaloge, a i meni se sviđa što u filmu gotovo da i nema nikakve pozadinske glazbe....naravno da ima par mana, jer imam osjećaj i da sam priča nije toliko važna, ali to je vjerojatno zato što bih trebao još jedanput pogledati, za mene 9(.5)/10
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  29. #269
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    pogledo apokalipto...genijalan film...
    likovi govore na indijanskom pa se bas mozes uzivit u film, a radnja je stvarno napeta...
    najbolji je dio kad su se robovi pustali kroz ono polje pa se ekipa jebeno zabavljala kad su ih kokali sa kopljima dok su trcali
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  30. #270
    Apokalipto mi je prejak film, iako samu priču i povjesnu točnost treba do neke mjere zanemariti.

    Kad smo već kod uradaka čiće Gibsona, ja stvarno ne vidim što se ljudi žale da su mu filmovi prebrutalni i da imaju previše eksplicitnog nasilja. Tko vam je kriv što ste navikli na Holywoodske posh-posh filmiće gdje se jedva prolije koja kapljica krvi. Ja Gibsonove filmove zovem realističnima.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •