Stranica 800 od 842 PrvaPrva ... 300700750790798799800801802810 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 23.971 do 24.000 od 25252

Tema: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

  1. #23971
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Cries & Whisper


    7,5/10

  2. #23972
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    O bokte, pa kaj ti gledaš.

  3. #23973
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Hrt 3

  4. #23974
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Pogledao sam X-Man First Class da se podsjetim malo prije gledanja dvojke. Onako, prosječno. CGI je baš loš u nekim trenucima, tipa kod pretvaranja Frost, glavni bad guy mi skroz nezanimljiv i njegov plan graniči s parodijom, a većina ovih sporednih Eksmenova nije ništa bolja. Devil lik sa teleportacijom je jedini pamtljiv. Srećom pa su glave uloge odlične. Meni je McAvoy jedan od dražih "mlađih" glumaca (Odličan je u Filth ako niste gledali) i super odrađuje posao. Magneto je uz bok njemu i dominiraju u svakoj sceni u kojoj se pojavljuju. Sve u svemu ok origin priča, iako razočaravajuće sa nekog akcijskog aspekta.


    Odgledao sam nakon toga i dvojku koja mi je ipak puno bolji film. Ok, time travel je plot hole sam po sebi, ali nebitno. Wolverine je ipak previše cool lik da bi X men film funkcionirao bez njega i zabavan je ko i uvijek. Ima i ovdje ponešto blesavih situacija tipa lebdenje sa jebenim stadionom i oni Sentineli iz 70-ih su prokleto smiješni, ali glumačka postava je još uvijek jako dobra, dodatno pojačana sa starijim verzijama Magneta i Xaviera, akcija je puno uvjerljivija i zabavnija, a sporedni X-meni su ipak ponešto zanimljiviji. Blink i onaj super brzi lik prvenstveno su jako jako cool.

  5. #23975

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Meni baš obrnuto. Prvi mi je bio svjež i zanimljiv dok je drugi forsiran i krajnje glup. Ima toliko nebuloza da se pol filma držiš za čelo. Da nema odličnog, ponavljam odličnog McAvoya bio bi negledljiv.


  6. #23976
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ovaj drugi o kojem pričate je Days of Future Past, jel da? Sad ga moram što prije pogledat.

  7. #23977
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Da taj.

    @dugi
    Meni je First Class ostao u sjećanju kao baš dobar, a sad me nekako razočarao kad sam ga gledao drugi put.

  8. #23978
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Oba su odlični.

  9. #23979
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Django Unchained


    prilično zabavan Tarantinov uradak, odlična glazba i gluma...par nepotrebnih scena no sveukupno je dobar...

    8/10

  10. #23980
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Full Metal Jacket

    Odličan. Fantastične su mi nagle promjene u samom tonu filma. Počne kao komedija praktički pa se dogodi scena sa sapunom koja je još šokantnija baš zato jer ne očekuješ da će biti takva, pa se opet prebaci u nekakav feel good mode koji završi scenom u zahodu. Dio u samom Vijetnamu možda je malo slabiji, ali nedovoljno da se film ne preporuči.

    9/10

  11. #23981
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    The Lady


    ok biografski film, no nekako dosadnjikav...

    6/10


    Majstori


    u potpunosti ispunio očekivanja...u potpunosti predvidljiv, a što je najgore i skoro sve fore su predvidljive te zbog toga promašene...

    4,5/10

  12. #23982
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Glumi Željka Markić?

  13. #23983
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Man from Nowhere

    9/10

    Baš mi je dobro sjeo. Akcija je zabavna, a borilačke scene poprilično krvave. Pretpostavljam da je donekle inspirirano sa Leon Profesionalac, ali ovdje odnos glavnog lika i klinke nije u prvom planu. Čak ne bi škodilo da je taj dio još malo više razrađen, ali ok.

  14. #23984
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Obrana i zaštita


    Redatelju/scenaristu bi zabranio daljnji rad u filmskoj industriji, a kamerman nek si popije koju rakijicu prije snimanja da mu se ne tresu ruke.


    I do daljnjega domaće filmove gledam jedino ako mi netko od prijatelja preporuči neki. Ovako mi se čini da čim više nagrada pokupi to veće govno ispadne.

    3/10

  15. #23985

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Meni je bio odličan, imao sam osjećaj kao da samu upao u tu obitelj...ono poznam ih nakon filma. Odgledao ga u dahu.


  16. #23986
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao crnisokol Pregledaj post
    Obrana i zaštita


    Redatelju/scenaristu bi zabranio daljnji rad u filmskoj industriji, a kamerman nek si popije koju rakijicu prije snimanja da mu se ne tresu ruke.


    I do daljnjega domaće filmove gledam jedino ako mi netko od prijatelja preporuči neki. Ovako mi se čini da čim više nagrada pokupi to veće govno ispadne.

    3/10
    baš sam čekao tvoju ocjenu, imao sam osjećaj da bi ga mogao gledat ja sam ga gledao prošle godine i isto mi je loš bio, a inače nemam baš problema s domaćom kinematografijom
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  17. #23987
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    2 Days In Paris


    relativno slabašno s dobrim glumcima...

    5/10

  18. #23988
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Owning Mahowny

    srednja žalost

    5/10
    Slike u privitku Slike u privitku

  19. #23989

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?



    Hellraiser 1, 2, 3

    Inače ne gledam horrore, al ovdje mi se činila jako zanimljiva atmosfera. Neke scene su bolesne i mračne i jednostavno predobre i pamtljive. Da su takvi cijeli filmovi, to bi bio 10/10 horror. Nažalost, cenobiti i pakao su sporedna tema (bar u prva 2) a glavna priča je jako osrednja i generična. Zapravo, sve u svemu je film totalno generičan horror osim scena s Pinheadom i cenobitima koje su savršeno bolesne.

    Treći film se odmakao dalje i Pinhead ide na killing spree i više to nije taj original feel. Tu je film još puniji klišeja. Ljudi su rekli ''prva dva klasici, dalje se razvodnilo i na kraju totalno govno''. Vrlo vjerojatno je ovo istina. Prva dva bi dao 7/10 (napominjem opet, neke scene su daleko iznad te ocjene) a trećem 6/10.

  20. #23990
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Pogledaj i Inferno (peti).
    Dosta drukčiji, ali meni najbolji.
    Ostale slobodno preskoči.

  21. #23991
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Despicable Me


    vizualno super izgleda, no sve ostalo je tek prosječno i dosta predvidljivo...

    6,5/10


    Last Year At Marienbad


    nekakav eksperimentalni ćušpajz koji je na kraju čak ispao i ok...no većini ga ipak ne bih preporučio

    6,5/10

  22. #23992
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Downfall

    Film o posljednjim danima i kraju Adolfa Hitlera. Rusi se približavaju Berlinu, a on u svom bunkeru očajnički pokušava izvući asa iz rukava. Pretpostavljam da su one parodije puno popularnije od samog filma, ali dosta je dobar. Razlika između Hitlera kao privatne osobe i kao Fuhrera mi je bila dosta iznenađujuća, a ta slijepa lojalnost većine njegovih sljedbenika je odlično prikazana. Glavni lik odglumljen je fantastično, dominira u svakoj sceni u kojoj se pojavljuje pa mi je onih pola sata na kraju filma bez Hitlera izgledalo nekako prazno. Ima dosta pamtljivih scena, ali Ona sa gđom Goebbels i djecom je baš teška za gledanje. Sve u svemu, preporuka.


    Lego Movie

    Očekivao sam možda i malo više. Je da je film za djecu, ali mislim da se moglo ubaciti i boljeg humora. Igre su ipak bolje po tom pitanju makar nema uopće dijaloga. Utrpali su sve moguće i nemoguće vrste legića što se meni svidjelo. I super mi je izgled cijelog filma. One scene gdje se prikazuje voda ili para od legića možda izgledaju malo čudno, ali su dobro odrađene. Od likova Batman dosta odskaće i ne čudi me što će mu dati vlastiti film. Nije jedan od onih animiranih koji duže ostaju u sjećanju, ali sasvim solidno utrošenih sat i pol.


    How to Train Your Dragon 2


    Meni je bio slabiji od jedinice. Nepotreban čak. Prvi je bio jako zabavan, jednostavna topla priče bez puno komplikacija, s odlično odrađenim odnosom glavnog lika i njegovog zmaja i sa solidnim humorom. Ovdje je glavni bad guy skroz nezanimljiv, neke slučajnosti u filmu su bezvezne, jednostavno nema ono nešto što je imao prvi.


    Godzilla 2014


    Dovoljno je pogledati trailer i mirni ste. Spojler, Bryan Cranston umre. I do tog trenutka je film sasvim zanimljiv. Nakon toga kad fokus prelazi na njegovog generic army guy sina, (koji je nekim čudom jedini vojnik koji je sposoban aktivirati atomsku bombu jer su svi drugi učili na digitalnom nečemu, a on jedini zna aktivirati analogno iako samo treba okrenuti ključ ili koji već kurac jebote glupi film), sve ode u 3pm. Redaju se scene sve jedna gluplja od druge i onda film završi.

    Ljudi u ovom filmu su apsolutno nepotrebni. Jedino što rade cijeli film je omogućavanje "zločestim" monsterima da se najedu radioaktivnog materijala i dobe još snage. Dizajn tih monstera je razočaravajuć, ali barem je Godzzila ok.

    Sve u svemu, isplati se pogledati prvih cca pola sata i zadnjih 20-ak minuta kad krene završni obračun. Sve između (preko pola filma) ne služi doslovno ničemu.
    Slike u privitku Slike u privitku

  23. #23993
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Nova Godzilla je smeće teško.

    Bolji je Pacific Rim. Tam bar dobiješ kaj očekuješ, iako je film srednji prosjek.

  24. #23994
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Miss Pettigrew Lives For A Day


    romantična komedija koja je dobra...ponajviše zahvaljujući odličnim glumcima - pogotovo Amy Adams i Frances McDormand, sama priča je uglavnom ok, a i glazba je odlična...

    7,5/10

  25. #23995

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Pogledao sam u međuvremenu:

    Hellraiser IV: Bloodline, Hellraiser V: Inferno



    Bloodline je bio ništa posebno. Ima zabavnih momenata. Bilo je dobro ono kad su prikazivali povijest, bar onu iz 18. stoljeća. Ostalo je više-manje generic i nema se što posebno za nadodati.

    Međutim, inferno mi je bio dobar. Najzanimljiviji glavni lik od svih dosad. Je da je pokvaren, ali ima nešto svoje i moš ga osjetit i dobro glumi. Šteta šta nema više Pinheada, ali po tome je bliži originalu, iako mi je najviše drugčiji od ostalih filmova.

    Ovaj ima pristup nekog psihološkog horrora i to mi je stvarno pasalo. Film je rađen u stilu mindfucka, i da sam znao da je takav, gledao bih napušen, bilo bi pre šou.
    Onaj twist (mada nije toliko nepredvidiv) i cijeli završetak su mi kul. Jednostavno dobar film.

    Bloodlineu dajem 5.5/10 a Infernu 8/10.
    Time ispada da mi je bolji od prva dva, al tek sam pogledao sve te filmove, treba mi vremena da mi sjednu kako spada.

    Ostale ne vjerujem da mi se isplati gledati.

  26. #23996
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ne trebaš dalje.

    A za Inferno sam ti reko da je dobar.

  27. #23997
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Elysium


    prilično dobar SF akcić...priča nije ništa posebno i malo je rupičasta no meni je dovoljno dobra za svu odličnu akciju...vizualno je film super napravljen, a i glazbena podloga je dobro pogođena...

    7,5/10


    We Bought a Zoo


    dosta predvidljivo no dobro izvedeno s odličnom glumačkom postavom...ok obiteljski film

    6,5/10


    The General


    nisam gledao puno nijemih filmova no recimo jedan The Artist je daleko bolje ostvarenje...

    5/10

  28. #23998
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Hercules 2014


    Iz nekog razloga sam mislio da će ovo biti priča o pravom Herculesu, a ne o liku koji ide uokolo po vojnim kampovima i prodaje oružje i oklope. Na pola filma kad su riješili glavnu priču su shvatili da im nedostaje još 40-ak minuta materijala pa su ubacili twist reda radi da se opet dobije razlog za koljažu. Ima možda jedan uspio pokušaj humora i maksimalno dvije zabavnije akcijske scene.

    5/10

  29. #23999
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Slažem se.
    I mene je razočarao.

    Trailer jako prevari.

  30. #24000
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    dovoljno je iz postera zaključiti ako glumi Dwayne Johnson da film nemože bit dobar ni u ludilu

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •