Stranica 503 od 842 PrvaPrva ... 3403453493501502503504505513553603 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 15.061 do 15.090 od 25252

Tema: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

  1. #15061
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Dreamer Deceiver
    je, kraj je i mene malo razočarao, htio sam da bude barem 3-4 minute duže, tj. da se radnja nastavi odvijat u tih par minuta. I da, ono kad svi pištolji pred kraj utihnu jedna je od najmoćnijih scena ikad
    Slažem se, jedna od najboljih scena koje sam do sad imao prilike vidjeti.

  2. #15062

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Kenyi

    Pa ono
    Imamo glavnog lika, tinejđera koji je malo cudan. Nije asocijalan nego je samo izuzetno inteligentan i ne socijalizira se sa svima i ima par bliskih prijatelja. K tome je malo šizofrenican i ima glasove u glavi koji mu govore da rade razne stvari. Upoznaje curu i oni se zaljubljuju iako su potpuno razliciti ( da ne pricam o cheesy muzici koja sviri, naprimjer kada se jebu svira Joy Division - Love Will Tear us apart)
    On se ne pokorava autoritetu i sam postavlja razne norme i ne prihvata šuplje price i americki obrazovni sistem. Zato je i radnja postavljena u privatnoj skoli.
    Onda stalno pojavljivanje naizgled nebitnih događaja ( ona baba koja stalno pregledava poštu ) kako bi se stvorio osjecaj iznenađenja kada to ispadne u biti prelomno za pricu.
    I zec u njegovoj glavi u biti ispadne da je on, zacudo.
    Onda putovanje kroz vrijeme nisu baš mogli realizirati. Na stranu to da je trenutno nemoguce, recimo da je moguce u filmu. Crvotocine se ne mogu stvoriti na mjestima gdje je gravitacija tako slaba, recimo na Zemlji i onda ono čizi ubacivanje božijeg plana i kako je sve manje više predodređeno i da se mi krecemo u sklopu zadatih putanja.
    I na kraju glavni lik umre, neocekivano.
    Toliko toga si promašio u filmu da je to za nevjerovat. Ne mislim vrijeđat niti išta takvo, vjerujem da svatko ima pravo na mišljenje ali brate potpuno si promašio smisao filma.

    OT: Pogledao "The Seventh Seal"

    Ovakav film ne zaslužuje ocjenu, remek djelo! Cinematografija, dijalozi, likovi, sve; zadnja scena će mi se brijem zauvijek urezati u pamećenje.

  3. #15063
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Kenyi

    Pa ono
    Imamo glavnog lika, tinejđera koji je malo cudan. Nije asocijalan nego je samo izuzetno inteligentan i ne socijalizira se sa svima i ima par bliskih prijatelja. K tome je malo šizofrenican i ima glasove u glavi koji mu govore da rade razne stvari. Upoznaje curu i oni se zaljubljuju iako su potpuno razliciti ( da ne pricam o cheesy muzici koja sviri, naprimjer kada se jebu svira Joy Division - Love Will Tear us apart)
    On se ne pokorava autoritetu i sam postavlja razne norme i ne prihvata šuplje price i americki obrazovni sistem. Zato je i radnja postavljena u privatnoj skoli.
    Onda stalno pojavljivanje naizgled nebitnih događaja ( ona baba koja stalno pregledava poštu ) kako bi se stvorio osjecaj iznenađenja kada to ispadne u biti prelomno za pricu.
    I zec u njegovoj glavi u biti ispadne da je on, zacudo.
    Onda putovanje kroz vrijeme nisu baš mogli realizirati. Na stranu to da je trenutno nemoguce, recimo da je moguce u filmu. Crvotocine se ne mogu stvoriti na mjestima gdje je gravitacija tako slaba, recimo na Zemlji i onda ono čizi ubacivanje božijeg plana i kako je sve manje više predodređeno i da se mi krecemo u sklopu zadatih putanja.
    I na kraju glavni lik umre, neocekivano.
    Vrlo solidan osvrt, naročito prvi paragraf, ja sam uvijek govorio da je DD precijenjeno smeće od filma, Američka Pita za vonabi "intelektualne" klince. Film bez ikakve dubine, smisla, atmosfere ili priče. Zapravo najveća potvrda ovakvog stava, jest da su iduća dva filma koje je snimio taj isti redatelj, Richard Kelly, još gora katastrofa, ovaj put, iznenađujuće, čak i po mišljenju većine. Neznam, ja se nemogu sjetit baš niti jednog redatelja koji je u svojoj karijeri snimio jedno remek-dijelo, i onda štancao polu-proizvode. Ili si dobar redatelj, ili nisi.

  4. #15064
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Weeeee, pokrenuo sam raspravu!


    Kenyi, mislim da bi u potpunosti shvatio film trebaš pročitat djelove knjige(koja ne postoji, znači fiktivna je) "The Philosophy of Time Travel", znači ista ona koju mu je profesor fizike preporučio, i ista ona kojoj je Roberta Sparrow autorica(ona naizgled nebitna baba koja dan provodi prelažeći preko ceste i otvarajući poštanski sandučič).Djelovi te knjige su ti na DVD izdanju filma, a mislim da bi trebali biti i na offical stranici.Znači ona ti otprilike objašnjava termine Primarnog svemira(onaj prije rušenja motora, koji je stabilan) i Tangentnog svemira(to je onaj nastao padom motora na Donnijevu sobu, on je nastabilan i urušit će se, ako ga netko(čitaj Donnie) ne zatvori na vrijeme, i time će zapravo sa sobom povući Primarni što je jednako kraju svijeta), Artefakt je tu sam motor aviona koji je znači odvoijo Tangentni od Primarnog.Živi primaoc je Donnie, on je u primarnom svemiru zapravo umro, ali je artefakt povukao tangentni u kojem je on još živ, te je(iz nepoznatih razloga) on dobil ulogu živog primaoca i zadaću da zatvori Tangentni i time spasi Primarni svemir, on toga naravno nije svijestan. Frank i Gretchen su manipulirani mrtvaci i oni dobre odeđene "moći" te kvazi osjećaju što se događa i usmjeravaju Donnija na zatvaranje Tangentnog svemira, isto ko i manipulirani živi, oni su zapravo svi ljudi s kojima on dolazi u odnos,(profesor iz fizike ga usmjerava ka knjizi i samoj Roberti, itd,itd...).Znači iako je u knjizi(fiktivnoj knjizi) objašnjena sva terminologija, mi i dalje neznamo zašto se uopće otvorio Tangentni svemir, i zašto je uloga zatvaranja istog data baš Donniju.Mislim da zbog toga svatko protumači film, tj. kako i zašto, na svoj način.


  5. #15065
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Nego šta je sa Green Lanternom? Ne dolazi u cinestar iako vec igra u Americi.

  6. #15066

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ili ovo pogledati :/


  7. #15067
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Rekao sam ovo već, no ponovit ću.

    Donnie Darko je pregenijalan vrhunski film!

    Ja mrzim teen filmove. No Donnie to nije. Donnie je remek djelo! I gotovo!

  8. #15068

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ali hej, glume tinejđeri!
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  9. #15069
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Film bez ikakve dubine, smisla, atmosfere ili priče. Zapravo najveća potvrda ovakvog stava, jest da su iduća dva filma koje je snimio taj isti redatelj, Richard Kelly, još gora katastrofa, ovaj put, iznenađujuće, čak i po mišljenju većine. Neznam, ja se nemogu sjetit baš niti jednog redatelja koji je u svojoj karijeri snimio jedno remek-dijelo, i onda štancao polu-proizvode. Ili si dobar redatelj, ili nisi.
    Ček, ček... Kad redatelj snimi loš film, taj 'poništava' onog prethodnog, dobrog?

    Joel Schumacher: 1992. - Falling down, 1995. - Batman forever. 1997. - Batman & Robin.

    Eto. Film gledaš kao jednog, ne sudiš prema čitavom opusu redatelja.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  10. #15070
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Film bez ikakve dubine, smisla, atmosfere ili priče. Zapravo najveća potvrda ovakvog stava, jest da su iduća dva filma koje je snimio taj isti redatelj, Richard Kelly, još gora katastrofa, ovaj put, iznenađujuće, čak i po mišljenju većine. Neznam, ja se nemogu sjetit baš niti jednog redatelja koji je u svojoj karijeri snimio jedno remek-dijelo, i onda štancao polu-proizvode. Ili si dobar redatelj, ili nisi.
    George Lucas

  11. #15071
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Looky
    Weeeee, pokrenuo sam raspravu!


    Kenyi, mislim da bi u potpunosti shvatio film trebaš pročitat djelove knjige(koja ne postoji, znači fiktivna je) "The Philosophy of Time Travel", znači ista ona koju mu je profesor fizike preporučio, i ista ona kojoj je Roberta Sparrow autorica(ona naizgled nebitna baba koja dan provodi prelažeći preko ceste i otvarajući poštanski sandučič).Djelovi te knjige su ti na DVD izdanju filma, a mislim da bi trebali biti i na offical stranici.Znači ona ti otprilike objašnjava termine Primarnog svemira(onaj prije rušenja motora, koji je stabilan) i Tangentnog svemira(to je onaj nastao padom motora na Donnijevu sobu, on je nastabilan i urušit će se, ako ga netko(čitaj Donnie) ne zatvori na vrijeme, i time će zapravo sa sobom povući Primarni što je jednako kraju svijeta), Artefakt je tu sam motor aviona koji je znači odvoijo Tangentni od Primarnog.Živi primaoc je Donnie, on je u primarnom svemiru zapravo umro, ali je artefakt povukao tangentni u kojem je on još živ, te je(iz nepoznatih razloga) on dobil ulogu živog primaoca i zadaću da zatvori Tangentni i time spasi Primarni svemir, on toga naravno nije svijestan. Frank i Gretchen su manipulirani mrtvaci i oni dobre odeđene "moći" te kvazi osjećaju što se događa i usmjeravaju Donnija na zatvaranje Tangentnog svemira, isto ko i manipulirani živi, oni su zapravo svi ljudi s kojima on dolazi u odnos,(profesor iz fizike ga usmjerava ka knjizi i samoj Roberti, itd,itd...).Znači iako je u knjizi(fiktivnoj knjizi) objašnjena sva terminologija, mi i dalje neznamo zašto se uopće otvorio Tangentni svemir, i zašto je uloga zatvaranja istog data baš Donniju.Mislim da zbog toga svatko protumači film, tj. kako i zašto, na svoj način.
    Ne ide u prilog filmu to što je tu ta fiktivna knjiga kako bi popunila rupe.
    Usput, pogledao Super 8, lol koje smece 5/10.

  12. #15072
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ne kužim kako ti tako profinjena ukusa i sa puno znanja biraš i gledaš filmove koji su ti lol .Si mazohist ?

  13. #15073
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Nah, otišao sa curom u kino iz ciste dosade.

  14. #15074
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Kako se njoj svidio?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #15075
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Isto kao i meni.

  16. #15076
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Da... Nemoj se uvrijediti, Kenyi, al' sve me to podsjeća na one adolescentske kritičare na youtubeu koji na neduhoviti način pokušavaju isprdati film, a sami vjerojatno nisu ni prismrdili filmskom studiju. Loše, loše, loše, gledljivo, loše, loše, loše itd. Sve im je loše, sve je glupo, sve je pretenciozno, sve je ovakvo i onakvo. Daj snimi onda film i zaradi na tome, ako već znaš koji je ispravan način, a koji nije, i kako treba, a kako ne treba. Lako je samo srati po tuđem stvaralaštvu.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  17. #15077
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Super 8 je odličan film .ET u novom ruhu i mračnijeg ugođaja.

  18. #15078

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    A E.T. je kao odličan?

  19. #15079
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Je .

  20. #15080
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    = Citat = Izvorno postao Looky
    Weeeee, pokrenuo sam raspravu!


    Kenyi, mislim da bi u potpunosti shvatio film trebaš pročitat djelove knjige(koja ne postoji, znači fiktivna je) "The Philosophy of Time Travel", znači ista ona koju mu je profesor fizike preporučio, i ista ona kojoj je Roberta Sparrow autorica(ona naizgled nebitna baba koja dan provodi prelažeći preko ceste i otvarajući poštanski sandučič).Djelovi te knjige su ti na DVD izdanju filma, a mislim da bi trebali biti i na offical stranici.Znači ona ti otprilike objašnjava termine Primarnog svemira(onaj prije rušenja motora, koji je stabilan) i Tangentnog svemira(to je onaj nastao padom motora na Donnijevu sobu, on je nastabilan i urušit će se, ako ga netko(čitaj Donnie) ne zatvori na vrijeme, i time će zapravo sa sobom povući Primarni što je jednako kraju svijeta), Artefakt je tu sam motor aviona koji je znači odvoijo Tangentni od Primarnog.Živi primaoc je Donnie, on je u primarnom svemiru zapravo umro, ali je artefakt povukao tangentni u kojem je on još živ, te je(iz nepoznatih razloga) on dobil ulogu živog primaoca i zadaću da zatvori Tangentni i time spasi Primarni svemir, on toga naravno nije svijestan. Frank i Gretchen su manipulirani mrtvaci i oni dobre odeđene "moći" te kvazi osjećaju što se događa i usmjeravaju Donnija na zatvaranje Tangentnog svemira, isto ko i manipulirani živi, oni su zapravo svi ljudi s kojima on dolazi u odnos,(profesor iz fizike ga usmjerava ka knjizi i samoj Roberti, itd,itd...).Znači iako je u knjizi(fiktivnoj knjizi) objašnjena sva terminologija, mi i dalje neznamo zašto se uopće otvorio Tangentni svemir, i zašto je uloga zatvaranja istog data baš Donniju.Mislim da zbog toga svatko protumači film, tj. kako i zašto, na svoj način.
    Ne ide u prilog filmu to što je tu ta fiktivna knjiga kako bi popunila rupe.
    Usput, pogledao Super 8, lol koje smece 5/10.

    Pa da ali gledaj, ta "knjiga" je stvorena kako bi upotpunila lore, štoviše objasnila ga.Kad kažem objasnila mislim na objašnjenje svega što se desilo, a ne zašto se desilo.Recimo neki vjernik, vjerski fanatik štogod će kazat mora da je neka viša sila, Bog, odabrala/o tog momka, netko drugi da je to puka slučajnost...Ja sam si taj dio protumačio na svoj način, međutim film je u meni izazvao želju da shvatim što se zapravo desilo, te sam to doznao čitajući neke stvari koje nisu direktno objašnjene u filmu.Ja na to sve gledam kao pozitivnu stvar.

  21. #15081
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ne kažem ja da je Donnie Darko loš, zapravo je dobar film ali mogao je biti mnogo više.
    E.T je prosjecan film.

  22. #15082
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    A kako je to točno mogao biti mnogo više?

    Ajde, napiši kratki scenarij, i objasni koje to genijalne ideje ti imaš, a da film nema.

  23. #15083
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Kakve veze ima to sada sa svime genijalče ?

  24. #15084
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ništa nema veze sa ničime. I sve ima veze sa svime.

  25. #15085
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Mislim ono, pokušati dokazati da je moje mišljenje krivo sa izjavom: "ako ti znaš bolje uradi sam"
    Prerasli smo to.
    Enivejz, ja sam svoje rekao i stojim iza toga i mislim da mozete nastaviti sa životima.
    Film je mogao biti mnogo bolji, bavi se zanimljivom tematikom ali sam film ne pokušava pokazati neku vecu dubinu kroz isti. Film nipošto nije remek djelo ali je dobar. Pomirite se sa tim.
    Kao i uostalom, svi imamo razlicita mišljenja pa tako i ja.

  26. #15086
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    opinions are like assholes...everybody has one



  27. #15087
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    Pomirite se sa tim.
    Kao i uostalom, svi imamo razlicita mišljenja pa tako i ja.
    Ha čuj, ne možeš nešto izjaviti i onda bježati od toga. Na forumu svi iznosimo mišljenja i raspravljamo. Zašto bi sada stali? Ako znaš na koji način je film mogao ispasti bolji, zašto nam jednostavno ne otkriješ to? Ozbiljno, s obzirom da se smatram filmofilom i volim razglabati o filmovima, mene uistinu zanima kako bi ga ti poboljšao. Meni je i ovakav za 8, 9.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  28. #15088
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Prije za osmicu, ali za devetku nikako.

  29. #15089
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Donnie Darko je žešće smeće. Lajt mindfuck za teenagere kojima je kretenski opus Davida Lyncha pretežak za gledanje, no za razliku od besmislenih filmova navedenog redatelja, ovaj čak nema stila.

  30. #15090
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Toxic Dump
    Postova
    317

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Meet the spartans



    6/10

    Trebala bi biti kao parodija na 300 ali mi uopće nije smješna i animacije su grozne

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •