Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 162

Tema: Oblivijona

  1. #31
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao domi
    Ljudi pa igra nema uopce zastitu!!!! Backup ili original nema veze!
    Znam da bi mi igra bila milija da mi ne steka,ali meni grafa nije bitna vec igrivost! Igra jest dobra ali sa rusenjem i tako losim optimiziranjem.....po mom misljenju i po misljenju dosta ljudi na TES forumu, igra nije trebala izaci jos nekih 2 mjeseca jer je totalno usrana, no ipak svakom radi drugacije. Citao sam na forumu da na 3200++ 64 , 1gb i 7800Gt steka na med a ne na low!! I stvar je u tome sto to nije samo jedan post nego ih ima mali milijun. Mislio sam kupit original,ali hvala bogu da sam odusto.
    Dok ne poprave stabilnost i fps odustajem od ove igre jer ne vrijedi mi igrat ak ce mi se svako malo srusit ili neki ***** dogodit! Ne kazem da igra nije dobra, ali zasad je morrovind bolji,puno,jer je Oblivion totalno pojednostavljen za Gates-ovo govno i da se sto bolje proda dok su hardcore fanovi ostali razocarani.
    3200+,1gb,7800GT.....medium.....šteka......
    Ja imam 3700+, 1GB, X850XT pa mi igra na high leti, s 3200,1gb i 7800 leti skoro na ultra high osim ako nisi skupio dvjesto spywera i sedamsto virusa.
    Stabilnost mu istina nije jača strana, ali Morrowind nije bolji jer je svijet Obliviona puno fluidniji.
    A što se hardcore fanova tiče(me included) oni nisu razočarani jer je igra i više nego dostojan dio TES serijala.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    = Citat = Izvorno postao domi
    Ljudi pa igra nema uopce zastitu!!!! Backup ili original nema veze!
    Znam da bi mi igra bila milija da mi ne steka,ali meni grafa nije bitna vec igrivost! Igra jest dobra ali sa rusenjem i tako losim optimiziranjem.....po mom misljenju i po misljenju dosta ljudi na TES forumu, igra nije trebala izaci jos nekih 2 mjeseca jer je totalno usrana, no ipak svakom radi drugacije. Citao sam na forumu da na 3200++ 64 , 1gb i 7800Gt steka na med a ne na low!! I stvar je u tome sto to nije samo jedan post nego ih ima mali milijun. Mislio sam kupit original,ali hvala bogu da sam odusto.
    Dok ne poprave stabilnost i fps odustajem od ove igre jer ne vrijedi mi igrat ak ce mi se svako malo srusit ili neki ***** dogodit! Ne kazem da igra nije dobra, ali zasad je morrovind bolji,puno,jer je Oblivion totalno pojednostavljen za Gates-ovo govno i da se sto bolje proda dok su hardcore fanovi ostali razocarani.
    3200+,1gb,7800GT.....medium.....šteka......
    Ja imam 3700+, 1GB, X850XT pa mi igra na high leti, s 3200,1gb i 7800 leti skoro na ultra high osim ako nisi skupio dvjesto spywera i sedamsto virusa.
    Stabilnost mu istina nije jača strana, ali Morrowind nije bolji jer je svijet Obliviona puno fluidniji.
    A što se hardcore fanova tiče(me included) oni nisu razočarani jer je igra i više nego dostojan dio TES serijala.
    dostojan nasljednik morrowinda, ali morrowind je ipak kralj, barem za mene

  3. #33
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    [quote=CTDP_Marko]
    = Citat = Izvorno postao tomifish2002
    = Citat = Izvorno postao "CTDP_Marko":38yk36ls
    Sigurno pola ovih što se buni na stabilnost igre nema original.
    jel to tvoj problem?
    jel itko od njih govorio o piratstvu?
    a i kako očekuješ da ova djeca (većinom) na forumu koja očito nemaju bogate roditelje imaju originale koji koštaju jednako kao i hrana za četveročlanu obitelj za 7 dana...
    prema tome pusti ljude na miru dok oni poštuju pravila foruma, tebe se ne tiče ostalo.
    Zato se i ne kupuje 50 igara mjesečno. Nemam ni ja para za kupit svaku igru i zato kupim samo onu koja će trajat dugo. Iskreno meni ne smeta s kojim verzijma igraju ali onda neka se barem ne bune na igru ako nemaju original.[/quote:38yk36ls]

    ma daj molim te! koja igra danas traje dugo? kaj oblivion traje dugo? ili sw:eaw??? 90% ljudi ih obriše nakon 2-3 sata kad skuže plagijat.
    dugo traju diablo 2, wow i civ4. sve drugo traje jaaaako kratko.
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  4. #34
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    stabilnost ove igre nema veze s ilegalnim kopijama,amerikanci imaju para pa kupuju originale pa im se igra ruši isto ko i nama(a hrvatska i općenito balkan kupuju piratske igre na tone). u prosjeku svaka 3-4 sata izleti na desktop,a da ne govorim o brdu bagova i memory leakova.

    zato ja igru malo igro kod frenda a kupit ću je kad izađe patch za sva moguća s*anja koja su ostala u finalnoj verziji
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  5. #35
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    Meni je igra prehebena,istina da joj optimiziranost nije jača strana ali sam uspio to nekako progutati.
    BTW,mi može neko staviti link na neku stranicu gdje je poppis side questova po gradovima?
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  6. #36
    Istina malo igara ostane dugo, ali sve vrijeme ce pokazati jeli oblivion takav.

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    Oblivion je nice game. Jedva čekam modove i expanzije.
    +Duga i dugotrajna
    -Ne radi na 9200pro pa sam kupil 6600gt sa zalmanom i sad to fino 1024*768 na high.
    Šteta što nema podršku za te malo "starije" kartice jer bi se i na njima dalo igrat.


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  8. #38
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Valnjes 666
    +Duga i dugotrajna
    Zar nije to jedna te ista stvar?

  9. #39
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Valnjes 666
    +Duga i dugotrajna
    Zar nije to jedna te ista stvar?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  10. #40
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    Nemogu je igrat zbog slabog kompa.No nije mi zao Jos uvijek imam Morowind

  11. #41
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Valnjes 666
    +Duga i dugotrajna
    Zar nije to jedna te ista stvar?
    valjda je mislio duga i da ima dobar replayability(dugotrajna)
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  12. #42
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Nisam probao ni jedan dio TES-a ali valjda oću uvijek sam htjeo Morrowind igrat.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  13. #43
    Guest
    Meni je morrowind mal bolji.Točka

  14. #44
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Donja Pripizdina
    Postova
    31
    Jedina joj je mana što je predobra,
    P.S. I hardverski zahtjevi

  15. #45
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    jedina zamjerka su hardwerski zahtjewi... inace igra je do jaja, definitivno dostojan nasljednik Morrowinda

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao ewok
    jedina zamjerka su hardwerski zahtjewi... inace igra je do jaja, definitivno dostojan nasljednik Morrowinda
    meni bugovi

  17. #47
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao ewok
    jedina zamjerka su hardwerski zahtjewi... inace igra je do jaja, definitivno dostojan nasljednik Morrowinda
    meni bugovi
    moja konfa mi ne dopusta da trazim dlake u jajetu (iako je to dosta dlakavo jaje) , mogu bit sretan sto ga igram s tih 20-40 fps- ova

  18. #48
    Ja cu oblivion nazvat Obgovnion bolje mu stoji....tolko od mene
    U izgradnji AMD64....

    http://tinyurl.com/kaldq - Prodaje se!

  19. #49
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    = Citat = Izvorno postao Larn81
    Ja cu oblivion nazvat Obgovnion bolje mu stoji....tolko od mene
    a sta ti toliko smeta na Oblivionu da mi je znat???

  20. #50
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Igra je bezveze... ne da mi se više pisat zašto zato što sam ssve napisao ovdje viewtopic.php?t=2660&postdays=0&postorder=asc&star t=0

    Pa sve koje zanimaju razlozi neka slobodno pogledaju.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  21. #51
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    jedina losa stvar obliviona je zahtjevnost grafike, i to je to
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  22. #52
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    jedina losa stvar obliviona je zahtjevnost grafike, i to je to
    evo pametnog covjeka...

  23. #53
    ja imam Intel Pentium D : 3.2 G, 1 giga rama x 2, ati Radeon x 1900 XTX, tak da mi sve funkcionira u OBlivionu i igra je jednostavno predobra ma igra je genijalna da genijalnija ne može bit
    deathpheonix

  24. #54
    Member Plants Vs Zombies Reaper's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Guild Wars
    Postova
    62
    = Citat = Izvorno postao Larn81
    Ja cu oblivion nazvat Obgovnion bolje mu stoji....tolko od mene
    To sto ti imas ocajan kompjuter pa ga nemozes pokrenuti to je tvij problem,Oblivion je jedna od najboljih igara.


  25. #55
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    Oblivion mi ne valja jer: svi NPCovi zvuče isto,jer kad ja dignem level sve oko mene digne level što je idiotski za igru koja ima otvoren cijeli svijet za istraživanje od samog početka,ovo nije diablo,onda sva oružja i itemi također postupno postaju jača kako ja dižem level tako da NIKAD neću naći nigdje u cjeloj jebenoj igri daedric warhammer.samo željezni ili steel...dok ne dignem level na otprilike 25 kada svaki prokleti bandit na cesti nosi daedric armor i oružje što je skroz bolesno.ako se sjećate u morrowindu je na samo jednom mjestu bilo moguće naći daedric greaves(dobro na 2)....onda...
    šuma je lijepa ali prazna,nema ptica,čujem ih ali ih nema,tu i tamo koji jelen i vuk...svakih 5 minuta trčanja pa onda naletim na nešto.......

    nakon jedno pogotka sa 300 metara strijelom vuk toćno zna gdje sam i trči ravno na mene.....nekidan me ganjalo 4 vuka,jedan medvjed,jedan mountain lion,jedan mud crab i dva impa....nebi se oni međusobno poklali samo mene oće a to je skroz nerealno,pogotovo da me love od chorrolla do anvila.


    questovi su bzvze jer nemam izbora apsolutno nikakvog,mogu samo napravit ili ne napravit quest nema nikakvih drugih načina da ga se riješi.

    main quest je prekratak i onu tlaku neću još duuuugo vremena zaboraviti kada svaki jebeni grad treba moju pomoć da im ja zatvorim oblivion gate baš onda kad sam ih došao pitati da pošalju pomoć u brumu...i onda pošalju svaki grad po 2!? vojnika...jadno...

    trgovac na drugom kraju svijeta zna da ja u inventaru imam ukradeni mač i neće ga kupiti...

    voda izgleda loše,animacije su loše,pogledajte drveće i grmlje tako da polako hodate oko njih i gledate u lišće.....jako loooooše

    dark elfovi zvuče jadno,na onom filmiću s E3ja su imali super glasove ko u morrowindu. NPCevi vode skroz jadne i retardirane razgovore,poslušaqjte onaj u dotičnom filmiću i ove u igri.


    e majke mi neda mi se više pisati a mogao bi još toliko majke mi. uglavnom oblivion je za mene najveće razočaranje ikad.

    amen
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  26. #56
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Po tvojem postu čini se totalny katastrofa
    A boli me neći više ni čitat o oblivionu jer ga neću pokrenut i točka.
    Možda probam morrowind.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #57
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Reaper
    = Citat = Izvorno postao Larn81
    Ja cu oblivion nazvat Obgovnion bolje mu stoji....tolko od mene
    To sto ti imas ocajan kompjuter pa ga nemozes pokrenuti to je tvij problem,Oblivion je jedna od najboljih igara.
    Sad su igre postale privilegija samo za bogate???!!! Odkad to?! Obožavam kad mi ovako mamini sinovi na forumu pišu ovakve gluparije za kakve bi najradije provodio Staljinističku politiku...
    Ma "micek" reci ti mamici i tatici da ti kupe još bolju konfu, nek troše još love na tvoje uzvišeno dupe tako da svi skupa možete postati i ostati "robovi" zabavne industrije.

    BTW. Oblivion mi radi bez problema na high (1024x76 sa AA i svime (al ne baš svime nemam space shuttle u sobi) i ipak mi je sranje

    Pozdrav
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  28. #58
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    = Citat = Izvorno postao Reaper
    = Citat = Izvorno postao Larn81
    Ja cu oblivion nazvat Obgovnion bolje mu stoji....tolko od mene
    To sto ti imas ocajan kompjuter pa ga nemozes pokrenuti to je tvij problem,Oblivion je jedna od najboljih igara.
    Sad su igre postale privilegija samo za bogate???!!! Odkad to?! Obožavam kad mi ovako mamini sinovi na forumu pišu ovakve gluparije za kakve bi najradije provodio Staljinističku politiku...
    Ma "micek" reci ti mamici i tatici da ti kupe još bolju konfu, nek troše još love na tvoje uzvišeno dupe tako da svi skupa možete postati i ostati "robovi" zabavne industrije.

    BTW. Oblivion mi radi bez problema na high (1024x76 sa AA i svime (al ne baš svime nemam space shuttle u sobi) i ipak mi je sranje

    Pozdrav
    mene isto zanima kakve veze ima brz komp sa time da li je igra dobra.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  29. #59
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    Oblivion mi ne valja jer: svi NPCovi zvuče isto,jer kad ja dignem level sve oko mene digne level što je idiotski za igru koja ima otvoren cijeli svijet za istraživanje od samog početka,ovo nije diablo,onda sva oružja i itemi također postupno postaju jača kako ja dižem level tako da NIKAD neću naći nigdje u cjeloj jebenoj igri daedric warhammer.samo željezni ili steel...dok ne dignem level na otprilike 25 kada svaki prokleti bandit na cesti nosi daedric armor i oružje što je skroz bolesno.ako se sjećate u morrowindu je na samo jednom mjestu bilo moguće naći daedric greaves(dobro na 2)....onda...

    nakon jedno pogotka sa 300 metara strijelom vuk toćno zna gdje sam i trči ravno na mene.....nekidan me ganjalo 4 vuka,jedan medvjed,jedan mountain lion,jedan mud crab i dva impa....nebi se oni međusobno poklali samo mene oće a to je skroz nerealno,pogotovo da me love od chorrolla do anvila.

    main quest je prekratak i onu tlaku neću još duuuugo vremena zaboraviti kada svaki jebeni grad treba moju pomoć da im ja zatvorim oblivion gate baš onda kad sam ih došao pitati da pošalju pomoć u brumu...i onda pošalju svaki grad po 2!? vojnika...jadno...

    trgovac na drugom kraju svijeta zna da ja u inventaru imam ukradeni mač i neće ga kupiti...

    voda izgleda loše,animacije su loše,pogledajte drveće i grmlje tako da polako hodate oko njih i gledate u lišće.....jako loooooše

    dark elfovi zvuče jadno,na onom filmiću s E3ja su imali super glasove ko u morrowindu. NPCevi vode skroz jadne i retardirane razgovore,poslušaqjte onaj u dotičnom filmiću i ove u igri.

    amen
    Prvi odlomak:Oćeš ti glumiti oko 1000 glasova? Čuješ, Daedric je skup. Šta ti misliš da ćeš i u stvarnom životu na početku svoje karijere imati nešto skupo osim da ti netko da nešto skupo ili da si rođeni milijunaš(kad bi bilo to u igri slobodno to možeš nazvati cheat)

    Drugi odlomak: Postavi se u ovu situaciju: dobiješ strijelu ulijevo rame pa se pitaš odakle me gađa. Nisu životinje toliko glupe. A ovo za ganjanje, šta ti misliš da ti je netko npr. srušio kuću, ubio mamu, brata ili nekog bližnjeg, ne bi ga proganjo do smrti?

    Treći odlomak:s tim se slažem, ali su barem questovi zanimljivi.

    Četvrti odlomak:ljudi imaju bežični internet i ugravirano svoje ime na maču pa niti jedan trgovac neće kupiti taj mač zato što je vidio ime od onoga kojem si ukro, a ako si ukro od čovijeka-on prijavi guardu, guard na internet i pošalje svim trgovcima e-mail da ne kupuju to oružje.(šala)

    Peti odlomak:digni grafiku ako možeš.

    Šesti odlomak: zamijeni glas iz morrowinda s oblivionovim glasovima dark elfova

  30. #60
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao Lord of Darkness
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    Oblivion mi ne valja jer: svi NPCovi zvuče isto,jer kad ja dignem level sve oko mene digne level što je idiotski za igru koja ima otvoren cijeli svijet za istraživanje od samog početka,ovo nije diablo,onda sva oružja i itemi također postupno postaju jača kako ja dižem level tako da NIKAD neću naći nigdje u cjeloj jebenoj igri daedric warhammer.samo željezni ili steel...dok ne dignem level na otprilike 25 kada svaki prokleti bandit na cesti nosi daedric armor i oružje što je skroz bolesno.ako se sjećate u morrowindu je na samo jednom mjestu bilo moguće naći daedric greaves(dobro na 2)....onda...

    nakon jedno pogotka sa 300 metara strijelom vuk toćno zna gdje sam i trči ravno na mene.....nekidan me ganjalo 4 vuka,jedan medvjed,jedan mountain lion,jedan mud crab i dva impa....nebi se oni međusobno poklali samo mene oće a to je skroz nerealno,pogotovo da me love od chorrolla do anvila.

    main quest je prekratak i onu tlaku neću još duuuugo vremena zaboraviti kada svaki jebeni grad treba moju pomoć da im ja zatvorim oblivion gate baš onda kad sam ih došao pitati da pošalju pomoć u brumu...i onda pošalju svaki grad po 2!? vojnika...jadno...

    trgovac na drugom kraju svijeta zna da ja u inventaru imam ukradeni mač i neće ga kupiti...

    voda izgleda loše,animacije su loše,pogledajte drveće i grmlje tako da polako hodate oko njih i gledate u lišće.....jako loooooše

    dark elfovi zvuče jadno,na onom filmiću s E3ja su imali super glasove ko u morrowindu. NPCevi vode skroz jadne i retardirane razgovore,poslušaqjte onaj u dotičnom filmiću i ove u igri.

    amen
    Prvi odlomak:Oćeš ti glumiti oko 1000 glasova? Čuješ, Daedric je skup. Šta ti misliš da ćeš i u stvarnom životu na početku svoje karijere imati nešto skupo osim da ti netko da nešto skupo ili da si rođeni milijunaš(kad bi bilo to u igri slobodno to možeš nazvati cheat)

    Drugi odlomak: Postavi se u ovu situaciju: dobiješ strijelu ulijevo rame pa se pitaš odakle me gađa. Nisu životinje toliko glupe. A ovo za ganjanje, šta ti misliš da ti je netko npr. srušio kuću, ubio mamu, brata ili nekog bližnjeg, ne bi ga proganjo do smrti?

    Treći odlomak:s tim se slažem, ali su barem questovi zanimljivi.

    Četvrti odlomak:ljudi imaju bežični internet i ugravirano svoje ime na maču pa niti jedan trgovac neće kupiti taj mač zato što je vidio ime od onoga kojem si ukro, a ako si ukro od čovijeka-on prijavi guardu, guard na internet i pošalje svim trgovcima e-mail da ne kupuju to oružje.(šala)

    Peti odlomak:digni grafiku ako možeš.

    Šesti odlomak: zamijeni glas iz morrowinda s oblivionovim glasovima dark elfova

    Ne treba 1000 voice actora ali da nisu potrošili tone para na Seana Beana i Patricka Stewarta (i njegovih 3 minute pričanja) mogli su platiti još 5 -6 obični profesinalnih voice actora. ali eto reklama čini svoje.
    Ako je daedric skup....zašto kad sam level 30 svi "banditi" na cesti nose daedric oružje ili armor? zašto su još "banditi" ako si mogu priuštiti tako nešto? ili oni šta te traže 100 golda? jebote ima full ebony armor a traži me 100 golda...

    to je sve zbog level scalinga,da nema toga svaki item bi bio ručno stavljen na određene lokacije a ne da ja otvorim malu škrinjicu a u njoj elven warhammer i elven shield.....kako su stali unutra? ponavljam ovo nije diablo 2!!!!!

    štos je u tome da se jaki itemi traže,da se namučiš da ih dobiješ,da ubiješ mac čudovišta i na izmaku healtha uletiš u neku grobnicu i nađeš eto npr. daedric claymore....i onda onaj osjećaj zadovoljstva kad skužiš da si neš postigao u igri i da će tvoj lik bit jači odsada. toga nema u oblivionu.

    šta se tiče vuka i strijele dao sam primjer. i to je totalno nerealno.da tebe zdere netko u lijevo rame sa strijelom pa čovječe zamantalo bi ti se,to je ko metak e,i sad bi ti još išao šprintati tih 200 metara da ubiješ toga ko te pogodio i to ne da ga bar tražiš nego imaš radar i točno znaš gdje je. pa valjda bi prijhe vuk počeo bježati a ne napadati da gfa neko probode strijelom e....il da se bar sakrije,pritaji,bilo šta.

    onda ovo za ganjanje: ja njima nisam niš napravio,ja trčim,vidi me vuk,on trči za mnom,ja ne stajem da ga ubijem nego trčim dalje...i tako bilokoja živbotinja koja me vidi se samo priključi u potjeri....sad ti reci jeli to normalno,napisao sam gore koje su me sve životinje lovile i koliko dugo.

    onda ovo šta si rekao da dignem grafiku: nije važno koliki su detalji jer su stabla tako napravljena,šugavo izgleda kad skužiš kako to ustvari funkcionira!hodaš oko stabla koje ima na sebi 2Dlistove koji se okreću za tobom kako ti hodaš oko stabla.
    voda na high izgleda loše,pogotovo kiša kad pada,u MW puno bolje.

    komentar za dark elfove nisam skužio....u MW dark elfovi su zvučali stvarno cool,opasno,i to kao i u traleru za Oblivion,no kad je igra došla,glasovi su skroz drukčiji..i po mom mišljenju lošiji.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •