Znači nakon nekog vremena ponovno sam odlučio zaigrati oblivion, ovaj put na laptopu.

Inače sve radi lijepo, samo, neovisno o tome jesu li grafičke postavke na max i rezolucija na 1280x800 ili ako su na min i reza 640x480, igra se uvijek vrti kao da je fps otprilike 2-3 (doslovno). U gradu je bolje, iako također nepodnošljivo, no u prirodi je stvarno nepodnošljivo.

I ponekad se crasha, otprilike jednom u sat i pol, to baš nije neki problem, ali ipak.


Inače, igra je original,SnemamSshivering isles, imam: patch 1.2, unofficial oblivion patch i OOO, i još par sitnih modova koji ne utječu na probleme (provjereno).


Specifikacije laptopa:

Inter Core 2 Duo 2 GHz
2 GB DDR2 RAM
128 MB Intel grafička


Vjerojatno je problem u grafičkoj, ali me čudi to što se igra jednako vrti i na max i na min grafičkim postavkama.

Napravio sam defragmentaciju, pogasio nepotrebne programe, iskušao neke modove za poboljšanje performansi u oblivionu no ništa od toga nije napravilo ama baš nikakvu razliku.
Stvarno mi se igra oblivion, i znam da ljudi često imaju problema s tom igrom pa ako možda netko ima sličnog iskustva ili zna nešto neka pomogne, hvala.