Stranica 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 256

Tema: call of duty 4 , modern warfare

  1. #181
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    Ma slažem se definitivno s tobom al meni su nekak draža oružja iz ww2.

  2. #182
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    ma imaš MP44 u cod4
    mogli su ubacit u svaku klasu po jedno oružje iz ww2
    npr SMG - thompson, sniper - npr springfield

  3. #183
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao Wasteful
    doggy kaj mislis zakaj se zove Unreal ?
    Kenyi. UT je meni bolji

    ukusi se razlikuju , ali kad mi dodjeteo nako ko zadnji slejaci i kazete da za cod4 netreba skila i taktike dođe mi da vas zgromim...

  4. #184
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    znam kako ti je ali.. nisam bas reko da netreba skilla.
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  5. #185
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bektež - ma znam da vam zvuči nekako poznato:)
    Postova
    104

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    Za UT3 treba puuuuuno vise skilla jer treba ovladat svim oruzjima i treba se nauciti kretati. U codu4 treba manje skilla jer je igra spora, znaci kretanje nije toliko bitno, mozes se kretati kao zadnja njubina, ali ako imas aim opet mozes biti dobar + u cod4 imaju samo 3 vrste oruzja, imas 50 razlicith automatskih, 50 poluautomatskih, 50 snipera. Dakle zapravo sam 3 vrste oruzja za sto ne treba toliko puno vremena za nauciti koristi kako treba. I puno je lakse biti pro u cod4 nego u UT3. Tko to ne zeli priznati sam sebe zavarava

    P.S. Ovaj post nije pljuvanje po codu4 nego najobicnija istina
    Kad će više doći taj j***** ADSL??


  6. #186
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516

    Re: call of duty 4 , modern warfare


    bas me zanima kaj ce sad rec protiv tog
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  7. #187
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    Ne igram niti UT 3 niti CoD 4 redovito, mada sam ih dosta igrao, ali sam zato redovito igrao prošle CoD i UT igre.
    Stvar je vrlo jednostavna, za obije igre treba vam podjednako skilla. UT 3 igrači će bez problema razbiti one igrače koji više igraju CoD 4 i obrnuto. Jedina razlika između UT 3 i CoD 4 je što je CoD više taktički orijetirana igra, u UT nema flash granata, frag ili smoke granata, nema zračne potopre itd, ajde onaj Vehicle CTF mu da koliku toliku taktiku. (ne mora biti, možeš se i tamo rokati kao majka) dok u UT uzmeš zolju i deri po svemu što se miče i imaš više zdravlja nego u CoD igrama. Ne pljujem niti po jednoj igri, samo objektivno odgovaram na vaša nažalost subjektivne odgovore koji rezultiraju daljnom svađom. O.K. CoD vam se ne sviđa, ostavili ste svoj komentar, mislim da je to dosta.
    Sada bi zbilja bilo dosta s tim prepiranjima.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  8. #188
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    Najbolja takticka pucacina je operation flashpoint,bf fanovi...
    Sto se cod4 tice ja nisam primijetio nista nerealno,sve price o probijanju dva zida mecima odjednom su izmisljotine

  9. #189
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    kad smo kod nerealnosti kaj je moguce da metak od ak47 prodje kroz betonski zid debel oko 15 cm? (bez deep impact...)
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  10. #190
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao Wasteful
    kad smo kod nerealnosti kaj je moguce da metak od ak47 prodje kroz betonski zid debel oko 15 cm? (bez deep impact...)
    Da i ne. AK-47 ima najveći kalibar od svih jurišnih pošaka, važna stvar je od čega je zid napravljen, ali sumnjam da su dečki iz Infinity Warda previše razbijali glavu oko toga.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  11. #191
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao Sucker
    Za UT3 treba puuuuuno vise skilla jer treba ovladat svim oruzjima i treba se nauciti kretati.SU codu4 treba manje skilla jer je igra spora, znaci kretanje nije toliko bitno, mozes se kretati kao zadnja njubina, ali ako imas aim opet mozes biti dobar + u cod4 imaju samo 3 vrste oruzja, imas 50 razlicith automatskih, 50 poluautomatskih, 50 snipera. Dakle zapravo sam 3 vrste oruzja za sto ne treba toliko puno vremena za nauciti koristi kako treba. I puno je lakse biti pro u cod4 nego u UT3. Tko to ne zeli priznati sam sebe zavarava

    P.S. Ovaj post nije pljuvanje po codu4 nego najobicnija istina

    e roflal bi ti se u facu da si ovdje... netreba skilla za kretanje ? 3 automata + snajper pucaju po tebi, nemas se di sakriti a u ruci imas shotgun.. pa ti prezivi...
    ili iams snajp i naletis na protivnicki spawn... svi na automate... pa ti prezivi ak ne znas bunny hoppat i gadat iz skoka itd itd...
    oruzja... 3 vrste a ?
    lets see...
    impact hammer - bash
    enforcer - RPD, SAW.. mozda cak umjesto toga gunovi posto je to najslabija puska u UT3...
    bio rifle - kalach, carabina...
    link gun - nema nis slicno al mogli bi skorpion, uzi...
    flak - sacmarice
    rocket launcher - rocket launcher ( RPG )
    sniper rifle - snajperi
    avril - stinger, javelin
    reedeemer - nema imba weapona... al zato ima perkova i dodataka za oruzje i granata
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  12. #192
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
    = Citat = Izvorno postao Wasteful
    kad smo kod nerealnosti kaj je moguce da metak od ak47 prodje kroz betonski zid debel oko 15 cm? (bez deep impact...)
    Da i ne. AK-47 ima najveći kalibar od svih jurišnih pošaka, važna stvar je od čega je zid napravljen, ali sumnjam da su dečki iz Infinity Warda previše razbijali glavu oko toga.

    probije gredu debljine malo manjeg pedlja

    Bux.to referrer

  13. #193
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bektež - ma znam da vam zvuči nekako poznato:)
    Postova
    104

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    E moj baja nabrojis 2 situacije pa mislis da si cijeli svijet osvojio. Kakvih situacija ima u UT-u ne vrijedi ni objasnjavat jer ti to ne mozes shvatit. Cod4 budi u meni osjecaj ko kad se neka baba naguzi u svom stojadinu na cesti koja je puna krivina i vozi 30km/h, a ti je ne mozes obić
    I bar probaj nabrojit sva oruzja u UT-u
    Kad će više doći taj j***** ADSL??


  14. #194
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    eo bash u zadnje vrijeme igram i ut3 i cod4. http://www.xfire.com/screenshots/shuljevich/Spogledajte razliku izmedju cod4 screenshota i ut3. pogotovo zadnjih. ja ne kuzim ali nisam igro cod4 oko 2 tjedna. za to vrijeme sam igro ut3. i iso sad malo cod4 i scorovi su jebeno dobri. mislim ono. igranjem ut3-a imam veci skill u codu. tj bolje reflexe a time bi i reko da u codu treba manje skilla. tj. u ut-u nemogu imat takav score kao u codu jer je igra teza i treba fakin vise skilla. a sta se tice prijasnjih igranja. cod1 i cod2 sam igro nesh sitno sp. a ut99 sam igro oko 2 godine online. i da. povlacim ak sam nekaj reko protiv bomba. ali jebeno debilni helic.... kad me isti helic ubi par puta naradje bi strgo sve oko sebe... kaj je to fps... kad vas helic aimbot ubija ... debilnost nad debilnosti. kak su ga se bash sjetili stavit u jebenu igru... nemojte mi sad pocet brijat "pam, cb...." igram na publicu i boli me q.ac. mogo bi josh nekaj pisat al iam posla. i btw bash mi se poceo igrat cod.(nakon neigranja 2 tjedna) i sad mi se opet ne igra... cod4 sux
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  15. #195
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    ut3 sux jbg
    probaj odigrat cod1 i onda probaj nest govoriti o skillu
    EDIT:
    hahhah,bar to nisu scorovi na jebeno njubovskom LW serveru ))
    odi na h2k,dignitas ili neki drugi malo jaci server i napravi takav scor

  16. #196
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    prvo trebam igrat ut3 tjedan dana pa cu doc na server i izubijat sve xD
    sad nemogu ut3 igrat kak spada. zbog fukin coda. a cod nakon ut-a mogu igrat mislim ono....
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  17. #197
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    ma dobar je CoD4 i sve to... al ko u svakoj večoj igri, cro community suxa da više ne može svi misle da su neki isusovi proovi, neki sk1lz00ri pm šta god... a kad ih uhvati trta i enemy malo upotrjebi malo mozga i učini neš pametno osim kempa(koji je glup da gluplji nemože bit, neznam koji je qrc to zabavno 90% ljudi koji igraju CoDove) nemaju se pojma snač, il sjebat protivnika... igra je u klanu fakat reptitivna, moraš slušat nekog isusa na TSu koji ti govori šta da radiš, cjelo vrijeme iste taktike sa razlikom da češ "ić centimetar uljevo, a ja ću za tobom, a ti treći idi u pm budi mamac" i ako nedaj bože napraviš jedan korak po svome njub si, n44b, n00b, njubina, noobara i još neki izrazi koje krasi cro pro l33t....

  18. #198
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bektež - ma znam da vam zvuči nekako poznato:)
    Postova
    104

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    ma dobar je CoD4 i sve to... al ko u svakoj večoj igri, cro community suxa da više ne može svi misle da su neki isusovi proovi, neki sk1lz00ri pm šta god... a kad ih uhvati trta i enemy malo upotrjebi malo mozga i učini neš pametno osim kempa(koji je glup da gluplji nemože bit, neznam koji je qrc to zabavno 90% ljudi koji igraju CoDove) nemaju se pojma snač, il sjebat protivnika... igra je u klanu fakat reptitivna, moraš slušat nekog isusa na TSu koji ti govori šta da radiš, cjelo vrijeme iste taktike sa razlikom da češ "ić centimetar uljevo, a ja ću za tobom, a ti treći idi u pm budi mamac" i ako nedaj bože napraviš jedan korak po svome njub si, n44b, n00b, njubina, noobara i još neki izrazi koje krasi cro pro l33t....
    Kad će više doći taj j***** ADSL??


  19. #199
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    ma dobar je CoD4 i sve to... al ko u svakoj večoj igri, cro community suxa da više ne može svi misle da su neki isusovi proovi, neki sk1lz00ri pm šta god... a kad ih uhvati trta i enemy malo upotrjebi malo mozga i učini neš pametno osim kempa(koji je glup da gluplji nemože bit, neznam koji je qrc to zabavno 90% ljudi koji igraju CoDove) nemaju se pojma snač, il sjebat protivnika... igra je u klanu fakat reptitivna, moraš slušat nekog isusa na TSu koji ti govori šta da radiš, cjelo vrijeme iste taktike sa razlikom da češ "ić centimetar uljevo, a ja ću za tobom, a ti treći idi u pm budi mamac" i ako nedaj bože napraviš jedan korak po svome njub si, n44b, n00b, njubina, noobara i još neki izrazi koje krasi cro pro l33t....
    opet kažem,ti jebote gledaš cro community na jednom šugavom gamezone tdm...pa jebote si čuo kad za klanove g2top,RABBITS,xeQte (najbolji hrvatski klan,jedno vrijeme on top cb ),bivsi b_d (trenutno inpike al u hibernaciji),i očito neznaš kakav je cro community,sigurno bolji od svih ostalih...

    EDIT:
    očito si bio u nekom wannabe pg klanu,jer inače nije tako,al eto,ti trljaš ljudima oči tu nekom spikom,i opet kažem,ono je jebeni pub

  20. #200
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    šibenik
    Postova
    56

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    ja san igro cod2 i bija je odličan ,ali kad sam zaigra cod4,nisam se moga skinit s njega bolja grafika,oružja i mrežna igra

  21. #201
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    11

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao programer1994
    ja san igro cod2 i bija je odličan ,ali kad sam zaigra cod4,nisam se moga skinit s njega bolja grafika,oružja i mrežna igra

    To je 100% istina i ja bih kazao isto...
    ali u cod4 ima puno čitera i to će sjebat cjeli COD4, nadam se da budejo ovi noobovski gameri prestali sa tim

    Fair play...

  22. #202
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao gruli
    ali u cod4 ima puno čitera
    u to sam se uvjerio iz prvog lica. singleplayer je odličan no multiplayer mi uvijek pokvare cheateri pa samo derem u lanu

  23. #203
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    to ima citera tamo di vi igrate , ima i normalnijih servera di nema citera

  24. #204
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao gruli
    = Citat = Izvorno postao programer1994
    ja san igro cod2 i bija je odličan ,ali kad sam zaigra cod4,nisam se moga skinit s njega bolja grafika,oružja i mrežna igra

    To je 100% istina i ja bih kazao isto...
    ali u cod4 ima puno čitera i to će sjebat cjeli COD4, nadam se da budejo ovi noobovski gameri prestali sa tim

    Fair play...
    a di nema chitera??? ak skuzis/vidis chitera jednostavno izadji iz servera i odi na drugi...
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  25. #205
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    Istina COD4 je odlićan prošo sam sp i ostao zadivljen zaigro sam mp došo do 54lvla u 3tjedna i onda mi se acc sam od sebe izbriso neznam zbilja kak poćeo ponovno igrat došo do 50lvla u 3tjedna i poslo sve u PM jer mi je vec dojadio i zbilja je dosadan , na pocetku je zanimljivo a kasnije shit isto tako i sa SP.
    Ovo sa citerima totalna istina i nema servera na kojem nisu tak da se od njih nemoš maknut.Prokleti noobovi koji imaju 3 kila i 70 smrti kroz 2 runde a 55lvl je to je fucking nemoguce.

  26. #206
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    kupi orginalnu igru pa ces vidjeti koliko citera ima....
    i cim vidim da pricate o lvlima onda si i mogu misliti...

  27. #207
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao pimp
    kupi orginalnu igru pa ces vidjeti koliko citera ima....
    i cim vidim da pricate o lvlima onda si i mogu misliti...
    bash
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  28. #208
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao Dommyshell
    Istina COD4 je odlićan prošo sam sp i ostao zadivljen zaigro sam mp došo do 54lvla u 3tjedna i onda mi se acc sam od sebe izbriso neznam zbilja kak poćeo ponovno igrat došo do 50lvla u 3tjedna i poslo sve u PM jer mi je vec dojadio i zbilja je dosadan , na pocetku je zanimljivo a kasnije shit isto tako i sa SP.
    Ovo sa citerima totalna istina i nema servera na kojem nisu tak da se od njih nemoš maknut.Prokleti noobovi koji imaju 3 kila i 70 smrti kroz 2 runde a 55lvl je to je fucking nemoguce.
    Nijedna igra nije neka Ultimate!
    Svaka će ti dosadit ali COD4 će ti najzadnji dosadit, meni je stvarno odličan ali ga igram puno rijeđe nego prije tj. ne igram ga uopšte!
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  29. #209
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    11

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Nijedna igra nije neka Ultimate!
    Svaka će ti dosadit ali COD4 će ti najzadnji dosadit, meni je stvarno odličan ali ga igram puno rijeđe nego prije tj. ne igram ga uopšte!
    e, isto kod mene, ne igram ga više uopšte.
    Zbog čitera mi se ne da...

  30. #210
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: call of duty 4 , modern warfare

    Pa gle nisam reko da je igra dosadna nego da sam došo do 50 i nekog lvla i namućio se ko konj i onda mi se acc zbriso pa sam ponovno igro ko manijak da prodem do 55lvla i kad sam došo dao 53 ja mislim više mi se zbilja nije dalo jer mi je dosadilo dva puta prolazit i trudit se doc da 55lvla sada igram samo kada nemam pametnijeg posla više me ne zanima koji sam lvl makar sam sada napokon doso po drugi put da tog fucking 55lvla vjeruj mi i tebi bi dosadio da dva puta moraš (zbog glupog razloga) skupljat 200000 i nešt tisuća xp-a zbog toga mi je dosadio ,ali ja mislim da cu ponovno pocet igrat.

    A i ono u vezi citera njih ima svugdje osim na originalnim serverima no ja nisam jedan od onih ljudi koji daju 500 i više kn za original igru fuck that ja bi tih 500+ kn na nešt drugo potrošio ,a za malo poigrat se je dobra i krekirana igra i krekirani serveri..Tak da to o original serverima za mene ne vrijedi.

Slične teme

  1. Call of duty modern warfare 3 greška
    By yunior96 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-11-2011, 22:29
  2. modern warfare 2 directx error
    By TvRc in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-11-2009, 23:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •