Stranica 1 od 14 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 407

Tema: Dexter (serija o serijskom ubojici, NE crtić o klincu)

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas cr33p's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Nexe city
    Postova
    302

    Dexter (serija o serijskom ubojici, NE crtić o klincu)

    dali itko gleda?radi se o liku koji je serijski ubojica i radi u policiji kao blood spatter analyst(neznam kako prevesti).dextera glumi Michael C. Hall.meni je serija odlicna i predlazem da ju pogledate,sljedeci tjedan je 8 epizoda 2 sezone.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Dexter_%28TV_series%29

  2. #2
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    a ja mislio da je to dexter, crtić-štreber... Nemam satelitsku, al cini se ok serija...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    ja isto mislio onaj crtic


  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas cr33p's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Nexe city
    Postova
    302
    drago mi je sto ste mislili na crtic.

    @terabajt ima i drugih nacina da se pogleda.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    = Citat = Izvorno postao Gravestone_bluz
    ja isto mislio onaj crtic

  6. #6
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao cr33p
    drago mi je sto ste mislili na crtic.

    @terabajt ima i drugih nacina da se pogleda.
    šššš... Ne privlači modove... Helena ima wallhack...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Aerial_51: I'm using Restore Life on dexter!

    ...

    Pretražnik čini se ima svrhu; baš sam htio otvoriti temu o Dexteru

    Počeo sam gledati seriju, i prejebena je. Dobar balans između poremećenog i zabavnog

    Malo prije sam pogledao 10. epizodu (1. sezona) i ono.. wow ... frikkin awsome. Neke scene su prilično neugodne.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #8
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Sad pogledaj još te dvije posljednje i garantiram ti sljedeće:

    1. zaključit ćeš da je dexter najjača serija
    2. drugu ćeš pogledati u dahu



    Moje mišljenje? Dexter je najbolja serija u zadnjih nekoliko godina, i grijeh je ne pogledati ga. Ja sam dvije noći minimalno spavao koliko sam bio udubljen u stvar. Nešto nevjerojatno kojom preciznošću i mirnoćom grade radnju. I još ću samo reći kako je ice truck killer (neću spoilati i reći ime lika) jedan od najslojevitijih i najboljih negativaca ikada.

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    11. i 12. ću sutra pogledati...

    A sestra mu je zakon (Jennifer Carpenter). Jedna od rijetkih ženki kojoj zbilja prvo pogledaš oči pa onda sise
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  10. #10
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Ekipa (s lijeva na desno):
    Vince Masuka (glavni forenzičar u miamijskoj policiji, Dexterov radni kolega), Maria Laguerta (poručnica, vodi sve glavne operacije), Harry Morgan (Dexterov poočim, usvojitelj), Angel Batista (detektiv miamijske policije), Rita Bennett (Dexterova djevojka, samohrana majka dvoje djece), James Doakes (narednik, Laguertin zamjenik i desna ruka), Debra Morgan (Dexterova polusestra, također radi u policiji), Dexter Morgan (protagonist serije, vještak za analizu krvi i krvih uzoraka)

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Sad pogledaj još te dvije posljednje i garantiram ti sljedeće:

    1. zaključit ćeš da je dexter najjača serija
    2. drugu ćeš pogledati u dahu



    Moje mišljenje? Dexter je najbolja serija u zadnjih nekoliko godina, i grijeh je ne pogledati ga. Ja sam dvije noći minimalno spavao koliko sam bio udubljen u stvar. Nešto nevjerojatno kojom preciznošću i mirnoćom grade radnju. I još ću samo reći kako je ice truck killer (neću spoilati i reći ime lika) jedan od najslojevitijih i najboljih negativaca ikada.
    Slažem se u potpunosti, Dexter je uistinu jedna od najboljih serija, obavezno pogledati!!
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  12. #12
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Ajmo probat usporedit seriju Dexter sa Heroesima... Jer me ova serija fakat sad zanima, pa da vidim kakva je u odnosu na Hiroa, Sylara i ekipu.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Odgledah prvu sezonu... zadnje tri epizode (10, 11 i 12) su zbilja odlične. Jadan Bynie...

    Heroese nisam gledao, iako namjeravam. Dexter nema SF elemenata (barem serija i prve dvije knjige; treća knjiga je nekakvo suludo djelo kojeg ljudi pokušavaju zaboraviti), i ima popriličan naglasak na moralnim dvojbama. Onako, jedan tren ti je drago što Dexter nekog negativca ide ubiti, a u drugome ti se zgadi to što radi...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  14. #14
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Ajmo probat usporedit seriju Dexter sa Heroesima... Jer me ova serija fakat sad zanima, pa da vidim kakva je u odnosu na Hiroa, Sylara i ekipu.
    Ajmo probati. Obje serije počinju fantastično, s tim da je heroes još napetiji u početku jer ima masu likova i radnje. Ali, jednako kao i lost, heroesi se zakompliciraju i u drugoj sezoni su već sapunasti, što dovodi do one dvanaeste epizode i bezvezno ubrzanog kraja. Na kraju krajeva, syler, koji je fantastično napisan lik, više ne dolazi do izražaja. Na živce mi ide i mala paralela povučena s terminatorom. Sudnji dan je neizbježan, samo ga pokušavamo odgoditi. Pa dobro, hoće li više prestati spašavati čerlidericu i svijet?

    Dexter s druge strane na kraju prve sezone završi, tj. završi ice truck killer priča. U drugoj počinje bay harbor butcher priča, koja je, po skromnom mišljenju, slabija od prve, ali dexter je više suočen sa moralnim dvojbama, vlastitim demonima i prošlošću. Meni je bolja serija, ali izgleda da sam zasad jedini od nas trojice pogledao u potpunosti obje.


    Sljedeća na repetuaru je nova serija Mad Men, za koju čujem samo riječi hvale.

  15. #15
    Senior Member It lives by night BLOODdemon's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    C:\WINDOWS\System32
    Postova
    521
    = Citat = Izvorno postao Stryder
    = Citat = Izvorno postao Gravestone_bluz
    ja isto mislio onaj crtic

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Da se nakon par dana nadovežem na svoj teskt gore.

    Syler i Adam su u heroesima, koliko ih god kazali višeslojnima, u biti poprilično crni likovi, u kojima se zlo može potisnuti, ali ne iskorjeniti. Oni su vukovi, koji ćud ne mijenjaju. Oni su zlo koje je samo sebi smisao.

    Dexter je s druge strane studija zla. Dok dođeš pred kraj druge sezone, zlo je toliko sivo da više nije ni dobro ni loše. Djela se ne mogu opravdati, ali na kraju krajeva, nisu ni neopravdiva. Ubijeni ljudi su zaslužili smrt, a tko je zapravo sudac dredd da uzima pravdu u svoje ruke. Tko je dexter, tko smo ti i ja da odlučujemo tko živi, a tko umire. Pokušavam ovo pisati bez spoilera, pa se mučim u slaganju rečenica i priče. Ipak, mogu reći da dexter od početka misli da je on božja intervencija. On fizičkom intervencijom "čisti tijelo" od grijeha. Stoga, može se reći da je dexter i kritika na današnje religije, koje nam pokušava nametnuti šablone zla, te kritika fizički fanatičnih religija, poput reda opus dei. Previše ulazim u nepotrebne sitnice. Samo bih izdvojio jedan citat koji mi je i danas ostao u sjećanju. Izvađen iz konteksta, zvučao bi poput, "Zlo je kao rak, širi se
    i uništava sve što putem dotakne.". Ovako ne zvuči ništa posebno, ali u formi serije, kad vidiš što je zlo sve uništilo, zapitaš se.

    Serija je savršena, zasad. I što duže razmišljam o njoj, postaje sve bolja.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Da se nakon par dana nadovežem na svoj teskt gore.

    Syler i Adam su u heroesima, koliko ih god kazali višeslojnima, u biti poprilično crni likovi, u kojima se zlo može potisnuti, ali ne iskorjeniti. Oni su vukovi, koji ćud ne mijenjaju. Oni su zlo koje je samo sebi smisao.
    što se tiče sylara, jako me je iznenadila njegova reakcija [SPOILER]Skad je nacrtao sliku na kojoj "eksplodira" je zvao mohindera i to želio zaustaviti, a ovaj ga je odjebao. To ga je navelo da se vrati u svoj normalan život, te da nastavi svoju karijeru kao popravljač satova. Vratio s k svojoj materi, koja je nakon saznanja ( i nakon što ju je sylar slučajno ozljedio ) ga napala i pokušala ubiti. Sylar je očito zaključio da je ce tako i većina svijeta ga mrziti, te je odličio raditi samo sranja. Jer on nije želio ubijati nevine ljude ( makar je ubijao neke koji su mu stajali na putu ) već samo heroje da im uzme moći.
    Što se tiče Adama, njega su malo "prikazali", te nije baš detaljno opisan ko sylar, ali sam ipak zaključio njegov poriv da uništi čovječanstvo zbog toga šta je zaključio u svim stoljećima što je živoo, da ljudi ne zasluže živjeti jer sami sebe uništavaju. To mi je malo glupo i već isfurano...
    Što se tiče dextera, to čekam frenda već par mejseci da mi ga "donese" nakon što ga je nahvalio ko lud

  18. #18
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    gdje mogu kupit heroes i dexter cijele sezone

  19. #19
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Prva sezona dextera bi te izašla 150 kuna da ga uzimaš preko amazona, s poštarinom i svim. Druga još nije u prodaji. Heroesi su dosta skuplji i koštaju oko 200-250 kuna. Druga sezona još nije dovršena, jer, koliko sam skužio, u drugu sezonu spadaju i druga i treća, pošto su dvostruko kraće od prve.

  20. #20

  21. #21
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Đurđevac
    Postova
    16
    = Citat = Izvorno postao Gravestone_bluz
    ja isto mislio onaj crtic
    dobar mi je crtic jako.a Serije ovog ubojice pogledah malo ali mi nisu nesto bas.nevolim tako nesto,=)

  22. #22
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Upravo odgledao oba dvije sezone i sve sta mogu reci jesta da mi je ovo najbolja serija koju sam ikada pogledao. Must see, definitivno...i jedva cekam sezonu 3 koja je najavljena koliko sam procitao i radi se na njoj punom parom sad kad je prestao strajk scenarista xD

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Damnit još nisam 2. pogledao... Trebala bi mi frendica posuditi za dan-dva.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Si radi se na njoj punom parom sad kad je prestao strajk scenarista xD
    američkim scenaristima jebem mater

  25. #25
    lol, ja mislio onaj kid the uber nerd....
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  26. #26
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    sad tek vidio topik
    pa nemam ovaj avat bezveze

    inače, sa svime se slažem sa wekijem oko dextera, to mi je onako najbolja serija od neznam, TO mi je najbolja serija ikad

    I ono što vam je weki reko, kad se zalaufate nema vise sad cu samo 1 epizodu pogledat pa sutra drugu itd. Tako mi je išlo dok sam gledo 1. sezonu, čim se druga bližila kraju odgledo sam zadnjih 5 epizoda u dahu, tako da...ono, serija je savršenstvo, ali pogotovo mi se svidja psihološki prikaz dextera kroz te dvije sezone, od hladnokrvnog sve po spisku ubojice, dolazi tu do moralnih dvojbi, duhova prošlosti i još 100 problema za njeg pa je jako zanimljivo gledat kako se koprca i traži put, neznam više šta da kažem, odma kupit/nabavit i odgledat!

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  27. #27
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Bar me svi ne pitaju zašto nosim barbikinu glavu na ključevima. :))))))))))))

    Sve mi se čini da će se kompletna serija uskoro iznova pogledati.

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    NE JEBIIIIIIIII )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))
    OMG koji car

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Bar me svi ne pitaju zašto nosim barbikinu glavu na ključevima. )))))))))))
    hahaha super ideja

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    što se tiče sylara, jako me je iznenadila njegova reakcija [SPOILER]Skad je nacrtao sliku na kojoj "eksplodira" je zvao mohindera i to želio zaustaviti, a ovaj ga je odjebao. To ga je navelo da se vrati u svoj normalan život, te da nastavi svoju karijeru kao popravljač satova. Vratio s k svojoj materi, koja je nakon saznanja ( i nakon što ju je sylar slučajno ozljedio ) ga napala i pokušala ubiti. Sylar je očito zaključio da je ce tako i većina svijeta ga mrziti, te je odličio raditi samo sranja. Jer on nije želio ubijati nevine ljude ( makar je ubijao neke koji su mu stajali na putu ) već samo heroje da im uzme moći.
    Što se tiče Adama, njega su malo "prikazali", te nije baš detaljno opisan ko sylar, ali sam ipak zaključio njegov poriv da uništi čovječanstvo zbog toga šta je zaključio u svim stoljećima što je živoo, da ljudi ne zasluže živjeti jer sami sebe uništavaju. To mi je malo glupo i već isfurano...
    Što se tiče dextera, to čekam frenda već par mejseci da mi ga "donese" nakon što ga je nahvalio ko lud

    Ajde ako već stavljaš spoilere od Herosa u neku sasvim lijevu temu stavi malo jasniju oznaku za spoilere.

Slične teme

  1. Californication TV serija
    By flander in forum Multimedia
    Odgovora: 164
    Posljednji post: 02-04-2013, 23:33
  2. jedan crtić?
    By unknown in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 20-01-2011, 20:30
  3. Radi se S.T.A.L.K.E.R. TV serija
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-11-2010, 20:06
  4. serija
    By unknown in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-04-2010, 19:54
  5. Igrica Jak and Dexter
    By jasminka in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 21-10-2008, 20:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •