Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Maxthon

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360

    Maxthon

    http://www.maxthon.com
    web browser koji se nedavno proslavio izdanjem v2.0,upravo downloadam pa javim kakav je...vecina ga usporeduje sa firefoxom i neki ga i izdizu iznad njega...
    alo?

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ajde pa javi... Mada sumnjam da može bolje od Firefoxa

    Kad se sjetim da sam prije nekoliko mjeseci mrzio Firefox A sada mu se

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    evo...sada malo browsam njime...i razgledavam forum,ali me muci sto dosta trosi memoriju...detaljniji je od firefoxa i ja mislim da ima vise mogucnosti od njega koje bi se mogle iskoristiti,ali me fakat muci to sa memorijom...nemam bas neki najbolji komp,pa ne preporucam ovaj browser korisnicima sa slabijim konfama...
    za usporedbu sa firefoxom neznam bas...rado bi koji je to napisao,nije bas otpimiziran,grize mi memoriju,dosta se pojavljuju prozorcici sa:"do you want this adress to be fited into a new tab" i sl...pita me da ono umjesto gdje je remember,not now,no,otvori novi prozorcic i moram se mucit nekim stagod da vec jesu sranjima...moram rec da je puno detaljniji od firefoxa,al ima toliko beskorisnih i glupih opcija da je to za popizdit...dajte mi molim vas recite sta ce mi account na web browseru,kada nesto copy/paste-ate umjesto copy paste vam odmah pise "Paste and Go",mislim...ko da mi je problem potrosit 0.23 sekunde da pritisnem veliku enter tipku 2mm od malog prsta...mah...ako zelite nesto fensi i modernog i zanimljivog looka i sa dosta vecom detaljnosti ovo je browser za vas...za mene je vec 2 godine firefox na prvom mjestu...nemga boljega sto se tice jednostavnosti i koristivnosti...e da,jos bih htjeo rec da download system suxa...onaj isti preuzet iz IE-a je ostao...sto mi je iso na kuratz,jer kad sam moro skidat tonu slika na brzinu moro sam potrosit sat vremena da ih skinem 100...dok mi je u firefoxu trebalo 10 minuta...
    alo?

  4. #4
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Rađe si onda ovo prouči ukoliko se nisi susreo sa Skinovima poput mene To ti napravi od Firefoxa jedan fenci šmenci browser

    viewtopic.php?t=17570

  5. #5
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    Maxthon za razliku od Firefoxa nije punokrvni browser jer posuđuje engine za prikaz stranica od IE-a.
    Inače, Maxthon se prije zvao MyIE
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Rađe si onda ovo prouči ukoliko se nisi susreo sa Skinovima poput mene To ti napravi od Firefoxa jedan fenci šmenci browser

    viewtopic.php?t=17570
    ma znam...al firefox nije bio stvoren da bude fensi browser...nego da bude najkorisniji,najsigurniji i najjednostavniji browser koji postoji...
    alo?

  7. #7
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ali mu turbo dobro stoji fenci izgled

Slične teme

  1. Maxthon 3
    By Zani in forum Software
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 29-11-2011, 12:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •