Vidi rezultate ankete: Same as obove

Glasači
148. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    38 25,68%
  • Ne

    46 31,08%
  • Hmmmm... ja bih krafnu

    64 43,24%
Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 105

Tema: Isplati li se sada kupovati novi komp?

  1. #1
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Isplati li se sada kupovati novi komp?

    Dakle isplati li se nekome tko ima recimo 8-10k kuna u ovom trenutku kupovati novi komp?

    Krafna je za gladne i neodlučne...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557

    Re: Isplati li se sada kupovati novi komp?

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Dakle isplati li se nekome tko ima recimo 8-10k kuna u ovom trenutku kupovati novi komp?

    Krafna je za gladne i neodlučne...
    bolje pricekaj da izade DX10, jer je DX9 pri kraju...znaci kupi komp za koju godinu dana...

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Mmmmmmm donats
    Well, as long as it's interesting.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Mmmmmmm donats
    kako Homer kaze:

    mmmmmmm beer...

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    nikad se ne isplati kupovati novi komp jer će uvijek za "2 tjedna" izaći novi hardveraj pa će ovom cijene pasti i onda će onaj prvo namijenjeni postati zastarjeli, itd.
    kad kupiš hardware, izgubio si lovu i gotovo. uživaj dok ti traje
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147

    Re: Isplati li se sada kupovati novi komp?

    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Dakle isplati li se nekome tko ima recimo 8-10k kuna u ovom trenutku kupovati novi komp?

    Krafna je za gladne i neodlučne...
    bolje pricekaj da izade DX10, jer je DX9 pri kraju...znaci kupi komp za koju godinu dana...
    Uvijek će biti neke nove gluposti taman kad izađe DX10 doći se onaj PhsyX PPU pa će izaći grafičke koje će ga imati ugrađenog i tako u nedogled, kao što je Buda rekao "Uživaj u trenutku" ili tako nešto, uglavnom uzmi sada i nežali.

    P.S.: TNT tek sam sada primjetio da si napisao da uzme komp za godinu dana pa do tada će izaći mobiteli sa DX10

  7. #7
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    kupi sad ... za 8-10k kuna se trenutno može kupit zvjer za gejmanje na high-medium detaljima oko dvije godine... onda ćeš vjerojatno morat kupit još koji stick rama i vjerojatno novu grafu...

    proc, matičnu i napajanje kupiš pametno, misleći na budučnost i kasnije samo nadograđuješ grafu i memoriju...

    svake dvije godine potrošiš oko 2000kn na nadogradnju kompa i igrat ćeš igre na high cijelo vrijeme...

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    da to sam i ja napravio....

  9. #9
    Guest
    NE!


    1.DX10
    2.AMD prelazi na novi socket
    3.AMD prelazi na DDR2
    4.Izlaze 7900 grafičke












    5.Izlazi PS3

  10. #10
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    1. Kog boli kura*
    2.isto ko 1
    3. isto ko 2
    4. isto ko 3






    5. sve već navedeno


    enivej... na sve već navedeno ćemo se načekat... pogotovo ćemo se načekat da to sve postane aktualno i jeftino... rijetko se nađemo u situaciji kad baš i nije povoljno kupit komp nego je bolje malo pričekat.

  11. #11
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    NE

    Zato što ti za sve kvalitetne igre ne treba ništa jače od PIII ili kakvog Durona.

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    NE!Imam komp od 2002.godine u njega sam metnuo samo 1500kn i radi sve kako treba!!

  13. #13
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    NE!Imam komp od 2002.godine u njega sam metnuo samo 1500kn i radi sve kako treba!!
    Kaj su ostatak starci dali

    Imam i ja komp od kraja 2002 i sve do pred mjesec 2 je bilo cist ok, ali quake mi na 800x600 trza ko blesav... a sa oblivionom se lijepo mogu pozdravit...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    Ne ide mi sve na high ali da se igrat.Ja ne bacam sve novce u komp treba podmiriti druge račune!!

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    NE!

    5.Izlazi PS3
    Kad PS3 izađe bit će zastarjeo i PC će ga progutat i i ispljunut.

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    NE!

    5.Izlazi PS3
    Kad PS3 izađe bit će zastarjeo i PC će ga progutat i i ispljunut.
    eto tako ce zavrsit

  17. #17
    NE barem meni.

    Imam Athlon 64 3000+, 2x 512 MB RAMa i ATi Radeon 9800Pro
    - znači prije novog UT-a samo stavim bolju grafičku (GeForce 7700?) i to je to!


    ROCK ON!

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    Da sada kupis novi komp, napravio bi najvecu glupost koju si mogao zamisliti.

    Ucini kako ti ljudi govore; sacuvaj pare, pricekaj DirectX 10, PPU, novi AMD i nForce 5. I to high-end. Naravno, ne FX-60 ili takve idiotarije, vec Dual-Core Athlon u gornjim granicama.

    Nemojte mislit da ce PPU i Dual-Core biti bacanje novca. Svi ce noviji naslovi biti Dual-Core ready (Oblivion je recimo jedan od prvih potpuno optimiziranih), dok ce PPU podrzavat vec Ghost Recon Advanced Warfighter.
    PPU doduse vec podrzava City of Heroes, no to u ovom trenutku nikome nije od prevelike koristi.

    Sve ce te stvari doc brze nego sto mislite, a na proizvodjacima hardvera i proizvodjacima igara stoji kako ce se razvit.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    a onda nakon toga će ionako opet biti propaganda kak će za 2 mjeseca još novije stvari iza i opet je na istom
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    a onda nakon toga će ionako opet biti propaganda kak će za 2 mjeseca još novije stvari iza i opet je na istom
    Ne bih se kladio. Microsoft uvodi novi program razvitka PC gaminga, no o tom potom.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    isto tak je INTEL htio novi format kućišta
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Da sada kupis novi komp, napravio bi najvecu glupost koju si mogao zamisliti.

    Ucini kako ti ljudi govore; sacuvaj pare, pricekaj DirectX 10, PPU, novi AMD i nForce 5. I to high-end. Naravno, ne FX-60 ili takve idiotarije, vec Dual-Core Athlon u gornjim granicama.

    Nemojte mislit da ce PPU i Dual-Core biti bacanje novca. Svi ce noviji naslovi biti Dual-Core ready (Oblivion je recimo jedan od prvih potpuno optimiziranih), dok ce PPU podrzavat vec Ghost Recon Advanced Warfighter.
    PPU doduse vec podrzava City of Heroes, no to u ovom trenutku nikome nije od prevelike koristi.

    Sve ce te stvari doc brze nego sto mislite, a na proizvodjacima hardvera i proizvodjacima igara stoji kako ce se razvit.
    Za takve stvari ti se nikad nezna pa barem si ti Iggy u svijetu igara i trebao bi znati da ništa ne izlazi kada bi trebalo a da potkrijepim tvrdnje evo par primjera: WoW, Warcraft 3, Duke Nukem 4ever, čak i Oblivion kasni skoro četri mjeseca, pa zar i Ghoust Recon nije nedavno odgođen.
    PPU neće biti bacanje novca ali nije još ni testiran pa tko zna možda bude "tresla se brda rodio se miš", nedo bog ali možda i bude.
    A što se Microsofta tiče njima nevjerujem koliko ni crno ispod nokta i to ne bilo kakvog nokta nego nokta opsesivno kompulzivnog perača ruku.

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    a cujte... svakim danom tehnologija se sve brze i vishe razvija.... ak chete svaki put chekat da izade nesht novo onda na kraju nikad nisht necete kupit... treba jednom rec ok to je to... kupujem... al slazhem se s IgGy-jem... kada toliko "revolucionarnih" stvari dolazi isplati e dochekat... ja samo mogu sanjat o nekoj super konfi jel znam da nikad nechu imat jednu od tih svemirskih.... dobro mozda cu imat al tek nakon jedno 2-3 godine poslje izlaska tih stvari kad im cjene padnu za 50% - 75%

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror

    Za takve stvari ti se nikad nezna pa barem si ti Iggy u svijetu igara i trebao bi znati da ništa ne izlazi kada bi trebalo a da potkrijepim tvrdnje evo par primjera: WoW, Warcraft 3, Duke Nukem 4ever, čak i Oblivion kasni skoro četri mjeseca, pa zar i Ghoust Recon nije nedavno odgođen.
    PPU neće biti bacanje novca ali nije još ni testiran pa tko zna možda bude "tresla se brda rodio se miš", nedo bog ali možda i bude.
    A što se Microsofta tiče njima nevjerujem koliko ni crno ispod nokta i to ne bilo kakvog nokta nego nokta opsesivno kompulzivnog perača ruku.
    Nigdje nisam napisao da covjek spomenute stvari mora kupit istog trena kad se pojave. Svaki normalan hardver entuzijast prije provjeri proizvod za kojeg se interesira, i tek se tada odluci na kupnju.
    No uzimati DirectX 9 hardver i opcenito tehnologiju koja je u ovom trenu raspoloziva bilo bi cisto bacanje novca. Valja se strpjeti jos do kraja godine i pocetka iduce.

    Sto se Microsofta tice, naravno, niti ja nisam pretjerano optimistican, no zakljucili su kako su im Windowsi primarni izvor zarade, te u tom smislu moraju ucinit neke promjene kako bi prodaja Windows Viste stekla ocekivanja ili bila iznad njih. Jednako tako shvacaju negativan utjecaj duopola nVidije i Atija, koji mogu cinit sto ih je volja, pa i period izlazaka novih tehnologija dodatno smanjit kako bi povecali zaradu.
    Microsoft to ne zeli jer milijarda i kusur korisnika Windowsa mogla bi se ozbiljno smanjiti ukoliko prodaja racunala i PC igara dodatno opadnu. Usmjeriti snage totalno na Xbox brand i nije bas tako dobra zamisao, jer ovdje, za razliku od operativnih sustava, imaju itekako dobru konkurenciju.
    Svatko tko imalo prati industriju, shvaca kako Microsoft Xboxom (proizvodnjom) gubi prilicne kolicine novca, i logicno je ocekivati kako se upravo zato ne zele profilirati u proizvodjaca konzola.

  25. #25
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    Jeh, zato je novi X-box ispo takvo sranje jer je to zavjera sa Sony-jem, tak da i jedni i drugi profitiraju? Kakti, ovi naprave shit konzolu pa poraste prodaja kompova, a konzolasi kupe novu plejku jer je bolja od x-kutije?
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Schrafciger
    Jeh, zato je novi X-box ispo takvo sranje jer je to zavjera sa Sony-jem, tak da i jedni i drugi profitiraju? Kakti, ovi naprave shit konzolu pa poraste prodaja kompova, a konzolasi kupe novu plejku jer je bolja od x-kutije?
    U jebote nije ti ta teorija ni luda.

  27. #27
    nije luda, al je glupa


    ROCK ON!

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    donuts... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :sline:
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  29. #29
    Hebo va IgGy, oggy i žohari,S : D, lol shalapa naravno da se isplati. Pa kada bi se poanašli kako je iggy reko onda bi trebali svako 2 mjeseca kupovati novi dio ili čak komp!


    IgGy shefe nemože si svako priuštiti nforce 5, 7900 gtx, amd fx 60....

  30. #30
    Member Plants Vs Zombies Joint Op3rat1on's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Under fire!!!!
    Postova
    69
    RAĐE PRIČEKAJ DIRECT X10 i nove PROZORE(Vistu) pa odluči.
    Inače, moj susjed je uzeo komp za 25000 ćunaSi za tjedan dana od toga je došlo do revolucije cijele kompjuterske tehnike te se sve "iznenada razvilo".
    Sad je tip sretan ako može igrati Far Cry na srednjim postavkama, a za ostalo da ne govorim!!!! STVARNO TUŽNO !!!!

Slične teme

  1. novi komp
    By ringo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 06-04-2009, 22:12
  2. Dijelovi za novi komp 4700 kn (novi komp)
    By in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 05-06-2008, 20:41
  3. novi komp do 4,2k
    By karloman in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-01-2008, 20:19
  4. novi komp
    By InfernoCRO in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 30-11-2007, 03:16
  5. novi komp
    By Miles in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 11-12-2006, 11:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •