Vidi rezultate ankete: Jeste li čuli za airsoft?

Glasači
157. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • da, igram airsoft

    13 8,28%
  • da, ali ne igram... još...

    52 33,12%
  • da čuo sam, i ne mislim igrati

    31 19,75%
  • ne, nisam čuo za airsoft

    61 38,85%
Stranica 19 od 20 PrvaPrva ... 917181920 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 541 do 570 od 587

Tema: Airsoft - HRVATSKA

  1. #541
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao bexocar
    = Citat = Izvorno postao ringo
    Logika ti je u tome sto se velik dio zajednice trudi da Airsoft pokazemo u sto boljem svjetlu,u Njemackoj je zabranjen,Britanija ima UKARA zakon (koji je primjer za nas koji se tek slaze,a u Britaniji je vec na zakonu da im pola puske mora izgledat kao da je ispalo sa rave partija). Hrvatskom airsoftu ne treba jedan decko od svojih 11 (da,zna se koliko si star,x fire je cudo) koji ce nesretnim slucajem ili nemarom (negovorim da si nepazljiv,nego znam da se u momentu moze glupost dogodit) ostati bez oka ili se gadno ozlijedit. A kod zracne puske,vidi s zracnom puskom ti sigurno nece pasti na pamet da pucas u nekog drugog (to nalaze zdrav razum,a i zakon RH) dok je sama bit Airsofta to da pucate jedni po drugima. A uostalom i ako se ozlijedis ljudi s kojima si igrao ce biti odgovorni posto nemas 18,a posto vidim da imas kliker u glavi,da nisi panglu vjerujem da shvacas da bi nasi dragi novinali jedva docekali da se nesto tako dogodi pa da nas javno razapnu. Moj ti je savjet pricekaj tu krvavu 18. kupi si neki pristojan gun i pristojnu opremu jer ako sad krenes stedit vjeruj mi,pri kupovanju opreme ce ti samo nebo biti granica
    a danas ekipe furaju one zelene lasere i to iskreno imo sam jedan i jako je opasan zasto se to ne zabrani ima puno toga zabranjenoga sta danasnji tinedzjeri koriste recimo neke dzepne nozeve lasere itd..
    Zato sto hrvatski zakon nemoze probaviti toliko stvari koliko dodje na trziste. A to sto ti decki furaju nozeve i to,gle to je njihova stvar na tebi je samo dali ces ti biti jedan od tih tipova,izvodit gluposti ili biti normalan decko. Eto,kao sto sam ti napisao,pricekaj dok ne napunis 18 i onda kad udjes u svijet airsofta,budi siguran da ti nece biti nimalo zao sto si cekao
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  2. #542
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Nemoj si to dopustat,samo ce staru uvalit u probleme,a to sto si citao na tim forumima,ne vrijedi ti to. Ne znam ni koji je to pametnjakovic uopce napisao. Ne primaju se maloljetnici te im je zabranjeno kupovanje replika,tocno tako stoji i na Airsoft Hrvatska i na stranicama Hrvatskog Airsoft Saveza. Citaj,gledaj slike razmisljaj koju opremu uzet i kad budes punoljetan udji u taj hobi
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  3. #543

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ma znam nego to mi se ni neda cekat ni neznam dal ce mi to tada uopce bit zanimljivo i iskreno ko zna di cu ja bit za par godina i nerazumijem zasto cijelo vrijeme citiras ovaj pimpek s plocicama?

  4. #544
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Zato sto mi je to u potpisu -.-

    A gle,ako neznas dali ce ti to biti zanimljivo kasnije bolje nemoj ni pocinjat,pre velika je to investicija
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  5. #545

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    a i to sto kazes

  6. #546
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ja sam mislio da su ovo nekakvi zračni jastuci, nije mi bilo jasno kako tema ima 40 strana lol
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  7. #547

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    hahahaha
    cuj ovog zracni jastuci muuuahahaha

  8. #548

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    nego ti ringo sta je s onim u americi svaki review koji gledam na youtube-u neki klinac drzi repliku zasto njima murja ne dolazi na vrata to sam se stalno pitao jos to stavljaju na internet mislim di je tu logika?

  9. #549
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    A u kojoj drzavi ti zivis?
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  10. #550
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Tamo ti je obrnuto. Klinci tamo kupuju airsoft oružje, a kad napuniš 18 onda si uzmeš pravi pištolj.
    Bilo bi dosta spama, ako hoces pitaj si mamu pa nek ti ona nabavi pištolj nije me briga. (Inace osobno ti nebi dao ni pištolj na vodu u ruke, a kamoli šta drugo.)

    ja sam mislio da su ovo nekakvi zračni jastuci, nije mi bilo jasno kako tema ima 40 strana lol
    Nije ni cudo da ima 40 strana kad klinac za svaku rečenicu novi post stavlja.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  11. #551

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    haha hvala hvala...

  12. #552
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Graca,pred kompijuterom
    Postova
    8

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Sovako snowman i ja sam zainteresiran za naruđbu izvana naradije bih s evike-a ili ehobbyasia-e sad ak si iz zagreba mozemo narucit zajedno pa bu nas valjda manje ispalo ak si zaniteresiran za informacije ili tako nesto ak imas xf dodaj me:bexocar
    ak ne onda pisi tu
    Nisam iz ZG,iz Gracaca sam. Volio bih da mozemo nekako jer bi nas ispalo dosta jeftinije,jer neke kompanije nude popust na teza pakiranja.Svidjaju mi se puske sa EHobbyAsia koje si naveo,ali na Red Wolf Airsoft-u sam vidio repliku sa metalnim gearboxom i metalnim tijelom,jedina plastika su bili obarac i kundak. Bila je oko 69$ sa 320FPS, mislim da je tocnije bila AK Beta Spetsnaz,ali nije dostupna par mjeseci.

    Uopce nisam razmisljao o airsoft forumu. Nisam ni znao da posto ji jedan takav ovdje.
    MOzda se i pohvalim kad narucim repliku.

  13. #553
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Ali koliko vam je puta covjek rekao da je to sve ilegalno ako ste ispod 18.

  14. #554

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ilegalno je za rat kad se organizira a za svoju upotrebu kao pusku obicnu npr da se gadjaju mete s zastitnim naocalama mislim da cak i nije ali sva komplikacija pocinje u nabavljanju toga nezz dosta o tome pocetnik sam radje zapitajte ringa ali rado bi si narucio jedan malo slabiji radi sigurnosti ali i radi ilegalnosti te zbog toga sta sam pocetnik stoga cito sam ako je replika ispod 300 fps-a spada u igracke tako da mi murja ne moze nista ako nisam u pravu ispravite me ali nezz tak sam procito stoga bi radje neku jeftinu kinesku sve do 18 god.

  15. #555

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao bexocar
    ilegalno je za rat kad se organizira a za svoju upotrebu kao pusku obicnu npr da se gadjaju mete s zastitnim naocalama mislim da cak i nije ali sva komplikacija pocinje u nabavljanju toga nezz dosta o tome pocetnik sam radje zapitajte ringa ali rado bi si narucio jedan malo slabiji radi sigurnosti ali i radi ilegalnosti te zbog toga sta sam pocetnik stoga cito sam ako je replika ispod 300 fps-a spada u igracke tako da mi murja ne moze nista ako nisam u pravu ispravite me ali nezz tak sam procito stoga bi radje neku jeftinu kinesku sve do 18 god.

    iako sam vec imo ovaj pistolj;http://www.dealextreme.com/p/m202b-r...-gun-toy-27320
    al mi se pokvario sta je bilo nista nadam se da ce tako bit i za moju sljedecu kinesku repliku
    i nevjerujem da ti policija ista moze napraviti za repliku jer mislim da 18-ogodisnjaci samo plase ljude koji nisu punoljetni..,

  16. #556
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Btw, ako nisi primijetio, na ovom forumu nisu poželjni double postovi. Ovo sve si mogao stavit u jedan post.

  17. #557

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    a eto nisam...

  18. #558
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Graca,pred kompijuterom
    Postova
    8

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Nemam pojma,ali ja sam imao prije par godina M4 automatik,plastican,ali solidan,270-290FPS i stalno sam igrao sa frendovima. Par puta je murja naisla,al nista nisu,jedan je cak htio i pucati. .

    Sve u svemu,zanimaju me pumparice,pogotovo one "Sherrif Style" i Desert Eagle pistolji.

  19. #559
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    = Citat = Izvorno postao SnowmanREAL ONE
    Nemam pojma,ali ja sam imao prije par godina M4 automatik,plastican,ali solidan,270-290FPS i stalno sam igrao sa frendovima. Par puta je murja naisla,al nista nisu,jedan je cak htio i pucati. .

    Sve u svemu,zanimaju me pumparice,pogotovo one "Sherrif Style" i Desert Eagle pistolji.
    Pa super,sto da ti kazem,fantasticno je to sto te murija zaustavila s tim
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  20. #560

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    ringo nisi skuzio reko je da murja nije nista rekla da su samo prosli
    nego ja bum si narucio nes ispod 300fps-a

  21. #561
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Graca,pred kompijuterom
    Postova
    8

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Nisu me zaustavili nego su prosli kraj nas.
    I ajde mi objasni koja je razlika izmedju springera kojeg kupis na trznici i pravog airsoft springera? Po meni su skoro isti,samo sto je airsoft malo jaci i kvalitetniji,ali neshvacam zasto onaj od 50kn smijem imati,a onaj od 400kn ne?

  22. #562

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    da dobro si to rekao snowman i ja se pitam neznam mozda zato sto oni na trznici nose ime airsport a ovi nose airsoft stvr. nezz ringo de ti reci kad se bavis time!?

  23. #563
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Zato sto je tu razlika u izlaznoj snazi projektila
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  24. #564

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    da ali do kolke izlazne snage projektila bi mi smjeli koristit nezz dali je ono sta sam reko ispod 300 fps-a tocno?

  25. #565
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Graca,pred kompijuterom
    Postova
    8

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    PUska je puska. Ispaljuje projektil iz cijevi pomocu stlacenog zraka,nije li tako?

  26. #566

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    nisam to pitao

  27. #567

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    alo ekipa ako bi mi netko mogo izracunat kolko bi ovu pusku platio sve zajedno s carinom shippingom i to sve:
    http://www.airsoftpost.com/product_info ... s_id=23896

  28. #568
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    800 kuna

  29. #569

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    jesi ti siguran za to?
    ipak je to malo previše za jeftinu kinesku repliku neznam sta si ti to toliko racuno sve da je ispalo 3 puta veca cijena od same replike i nesto metaka?
    ima li ikakve mogucnosti da mi ne naplate carinu i sve to ako ima mozete libodgovorit u postotcima lp..

  30. #570
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Graca,pred kompijuterom
    Postova
    8

    Re: Airsoft - HRVATSKA

    Sansa da ti ne naplati carinu je 1:900000000. Ako te to tjesi,a u najgorem slucaju ti izadje oko 800 kn,kao sto ti je vec napisao lik,ali nadaj se boljemu.

Slične teme

  1. Airsoft
    By Chaser in forum Alt-F4
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 20-06-2007, 10:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •