Stranica 55 od 101 PrvaPrva ... 545535455565765 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.621 do 1.650 od 3015

Tema: Starcraft 2

  1. #1621
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: STARCRAFT 2

    Sta si radio? Ja sam isao samo na Air unite, posto sam primjetio da najvise napadaju sa ground unitima. Napravio sam 6x Stargatea i opleti po Carierima i Void Rayovima ^^

  2. #1622
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Sta si radio? Ja sam isao samo na Air unite, posto sam primjetio da najvise napadaju sa ground unitima. Napravio sam 6x Stargatea i opleti po Carierima i Void Rayovima ^^
    e, vidiš, ja sam se zajebo i radio sam collosuse, dark templare, maraudere za usporavanje i tu i tamo koji phoenix da mogu castati anti-gravity...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  3. #1623
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2

    Maraudere na tom levelu.... uber haxor.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  4. #1624
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Maraudere na tom levelu.... uber haxor.
    lol, zajebo sam se, kad je terranska kampanja, više ne znam di kaj radim... uglavnom, poanta je u tome da sam mainly radio collossuse jer su dobri protiv horda zerglinga i tih sitnih zergova...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #1625
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    Prešao sam tu misiju na brutal. Iz drugog pokušaja. E sada, neznam odkud vam Marauderi tu jer je to Protosska misija (dakle Void misija)...

    Ugl. šema je da se choke pointovi blokiraju sa cannonima, pylonima i gatewayima. Phoneixa napravite 12 komada i dižite sa njima hibride u zrak, masa Colossusa sa rangeom i sva tri upgradea na maximumu. Zealoti neka budu topovsko meso tako da vam ne gađaju Colossuse i poneki Sentry ako padne choke point da vam stvori zid.

  6. #1626
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Prešao sam tu misiju na brutal. Iz drugog pokušaja. E sada, neznam odkud vam Marauderi tu jer je to Protosska misija (dakle Void misija)...

    Ugl. šema je da se choke pointovi blokiraju sa cannonima, pylonima i gatewayima. Phoneixa napravite 12 komada i dižite sa njima hibride u zrak, masa Colossusa sa rangeom i sva tri upgradea na maximumu. Zealoti neka budu topovsko meso tako da vam ne gađaju Colossuse i poneki Sentry ako padne choke point da vam stvori zid.
    ma zajebo sam se za maraudere, već sam objasnio... nego, vidiš, zaboravio sam na sentrye za zid... tu sam se zajebo jer nisam zatvorio choke pointove, nego sam ih čekao u bazi, tak da kada na kraju nahrupe sa sva tri ulaza nisam mogao dugo izdržati... sljedeći prolaz idem na brutal pa ćemo vidjeti... iako ću možda prije toga preći kampanju jedinice + brood war...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  7. #1627
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: STARCRAFT 2

    Dobio sam invite, prosao kvalifikacije, dobio 4/5 i smjestili me u plat...nekako mi se cini da su kvalifikacije za ligu prelagane zato jel su ovi u platinum vrlo dobri i tesko ih dobivam...
    bzzzzzzzzzzzzzt

  8. #1628
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: STARCRAFT 2

    haha xD
    ugl da sad krenuo igrati tu misiju. mass colosusi, stalkeri, zealoti kao topovsko meso, pokoji air za anti air i to je to. stim da igram na normal... nakon 25min se povlacim nutra u bazu i drzim kolko mogu i gotovo. uber plan? procjena: padam na 3000
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  9. #1629
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: STARCRAFT 2

    OMG, 445 kuna kod nas, i još porez ide na igru.

    Kupujem digitalnu verziju...
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  10. #1630
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: STARCRAFT 2

    Jel ima tko kakvu custom mapu za preporučit?

  11. #1631
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2010
    Postova
    14

    Re: STARCRAFT 2

    neznam dal mislis na UMSove ili, ako da ovisi kakav tip umsa volis, za defence tip preporucam overrun koja je trenutno medu najpopularnijima, i moras igrat jebacki pametno da bi prolazio nivoe

  12. #1632
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    Pa custom(SC2) = UMS (SC1) dakle - da, misli na custom Use Map Settings mape.

  13. #1633
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Re: STARCRAFT 2

    jel se može sad otvoreno pričati o priči igre, i davati teorije kako bi priča mogla dalje teći?
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  14. #1634
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: STARCRAFT 2

    Samo stavi spoiler tag. Sta je to problem?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  15. #1635
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: STARCRAFT 2

    Pitanje u vezi kampanje...


    Ako pratim Zeratulovu liniju misija, da li ću pre rano doći do kraja kampanje ili moram rješavati i njegove i "space map" misije kako bi prešao igru?




    Ne bih htio slučajno završiti "priču" bez da pređem sve misije što kampanja nudi

  16. #1636

    Re: STARCRAFT 2


    Moraš sve misije preći. Osim one tajne. Tako da redoslijed nije uopšte važan.


  17. #1637
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: STARCRAFT 2

    To te ja pitam, hvala na brzom odgovoru. Nego... tajna misija?

  18. #1638

    Re: STARCRAFT 2


    Misija kada fejkaš napad sa onim velikim thorom u kojem je Tychus, imaš neke barake dole desno na mapi da uništiš između dvije baze (najmanje i one u sredini). Nakon završetka ove misije dobiješ tajnu misiju.


  19. #1639

    Re: STARCRAFT 2

    *MAJOR SPOILER*


    U toj misiji moras unistiti neku zgradu-tipa-korhal citizens unite koja je neutrual,i kad je pretvoris u topljeni sir,dobijes item-secret documents,i time otkuljucavas misiju.



    Also:jedno pitanje,da li ja mogu da iskoristim wireles internet USB stick tokom instalacije i pravljenja B-net acc-a,a da skirmish n campanju odigram offline ili je to nemoguce?(net mi je crko)
    Also:blizzard navodi da ce cak i jako stari pc-evi moci da pokrenu SC2,kakva su vasa iskustva?

  20. #1640

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    *MAJOR SPOILER*


    U toj misiji moras unistiti neku zgradu-tipa-korhal citizens unite koja je neutrual,i kad je pretvoris u topljeni sir,dobijes item-secret documents,i time otkuljucavas misiju.



    Also:jedno pitanje,da li ja mogu da iskoristim wireles internet USB stick tokom instalacije i pravljenja B-net acc-a,a da skirmish n campanju odigram offline ili je to nemoguce?(net mi je crko)
    Also:blizzard navodi da ce cak i jako stari pc-evi moci da pokrenu SC2,kakva su vasa iskustva?


    Ovisi,ali moj low-mid laptop je vrtio na high prilično solidno,ali su mi stalno izbacivali one glupe poruke da snizim grafičke postavke,nepotrebno jer ovo ipak nije fps da je to lako primjetno.
    Oko tih gluposti i copy protectiona odgovaram istom iritantnosti kojom i oni odgovaraju,to jest pošaljem ih di jem je mjesto.

  21. #1641

    Re: STARCRAFT 2

    Umh low-mid laptop,-navedi neke komponente plz,da bi usporedio.Ali o-tom-potom za FPS n sve,ako bi neko mogao da mi odgovori-da li je moguce igrati SC2 SP bez interent konekcije?(koristio bi USB wireles net za instalaciju ili sta vec.)

  22. #1642

    Re: STARCRAFT 2

    3gb rama,dual core proc(2.2ghz ili nešto oko toga) sa HD Mobility Radeon 4330 grafom,mislim RAM i proc nisu tako loši,ali mislim da grafa je.

  23. #1643
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: STARCRAFT 2

    evo me na misiji na charu, malo mi dugo treba da završim igru, ali ne stignem baš puno igrati...

    jučer navečer sam počeo na hard i mogu reći da zergovi dobro pritišću...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  24. #1644
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: STARCRAFT 2

    ja sam na zadnjoj misiji.
    gle moj komp vrti na low veoma oke xD
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  25. #1645
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: STARCRAFT 2

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    evo me na misiji na charu, malo mi dugo treba da završim igru, ali ne stignem baš puno igrati...

    jučer navečer sam počeo na hard i mogu reći da zergovi dobro pritišću...
    A bokte prešao sam tu zadnju misiju na brutali iz prve...nije uopće tako teška kako ljudi pričaju. Hot tip: Siege Tanks + SCV za repair na klifove, kada Kerrigan dođe focus fire, sve ostalo u Medivac, Marine, Marauder "kuglicu" i deri po upgradeu. I da, obavezno radi zid na choke pointu da "zbuniš" AI.

  26. #1646
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: STARCRAFT 2

    Šta je to s battle.netom, ne rade mi achievmentsi, ne vidim avatar i ne mogu ga promjeniti, a još jucer je sve lijepo radilo

  27. #1647
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: STARCRAFT 2

    Imaš virus SC2H1N1.


  28. #1648
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: STARCRAFT 2

    ma zadnja misija je lagana... samo siege tenkovi i nis vise... nakraju napravio jos 5-6 emulatora onih i imao nakraju vise zergova neg terrana
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  29. #1649
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Negdje u Bjelovaru.....
    Postova
    410

    Re: STARCRAFT 2

    Lijepo rečeno


  30. #1650
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Sinj
    Postova
    436

    Re: STARCRAFT 2

    Terran ftw . Dobra pjesma
    Gigabyte MA790XT-UD4P|AMD Phenom II X4 955 BE|Scythe Mugen II|DDR3 4GB Corsair, 1600MHz|MSI GTX 560 HAWK TwinFrozr III|HDD WD 640GB|CORSAIR 650TX|Coolermaster CM 690

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •