Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 58 od 58

Tema: The Story Of Warcraft

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao pomahnitaliZLAYA
    sta kog vraga arthas/lich king samo sjedi ondje ko kakva pickica, da sam ja na njegovom mjestu ja bi pwno sve zivo na svijetu......
    pa dolazi nova exp za wow sa njim u glavnoj ulozi

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao pomahnitaliZLAYA
    sta kog vraga arthas/lich king samo sjedi ondje ko kakva pickica, da sam ja na njegovom mjestu ja bi pwno sve zivo na svijetu......
    Tele-pati mah boy, tele-pati.

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    mene zanima jel K'Aresh jos uvijek postoji il je u olupinama?
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462
    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    mene zanima jel K'Aresh jos uvijek postoji il je u olupinama?
    nepoznato, ni wowwiki ne zna

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao pomahnitaliZLAYA
    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    mene zanima jel K'Aresh jos uvijek postoji il je u olupinama?
    nepoznato, ni wowwiki ne zna
    nije da nezna već blizz jednostavno nije objavio nikakav info vezan za to

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao pomahnitaliZLAYA
    sta kog vraga arthas/lich king samo sjedi ondje ko kakva pickica, da sam ja na njegovom mjestu ja bi pwno sve zivo na svijetu......
    Tele-pati mah boy, tele-pati.
    kao što je i lich king samo sjedio, ipak tip razmišlja i upravlja za cijelu hordu undeada
    kel thuzad-a je vjerovatno sredila slyvannas jer su forsaken slobodni tj. nema druge undead frakcije u lordaroneu(kako li se već piše), osim onih mindlessa ali to je neš drugo, to su ostatci scourgea
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao pomahnitaliZLAYA
    sta kog vraga arthas/lich king samo sjedi ondje ko kakva pickica, da sam ja na njegovom mjestu ja bi pwno sve zivo na svijetu......
    Tele-pati mah boy, tele-pati.
    kao što je i lich king samo sjedio, ipak tip razmišlja i upravlja za cijelu hordu undeada
    kel thuzad-a je vjerovatno sredila slyvannas jer su forsaken slobodni tj. nema druge undead frakcije u lordaroneu(kako li se već piše), osim onih mindlessa ali to je neš drugo, to su ostatci scourgea
    ma sjedi ondje drka po cijeli dan na frostmourne i premotava backbroke mountain....
    nisam dobio marked zbog onoga xD

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ja ne vjerujem... za warcraft IV ili expanziju trice ćemo se načekati...

    za sada se priča nastavlja u WoW, a orkovi su nakon RoC svoju dom našli u Durotaru
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  9. #39
    Senior Member Lock'n'Load bigdanger's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    kraj kompjutora na planetu zemlji
    Postova
    127

    Re: The Story of Warcraft

    Koje su vama najbolje jedinice?Meni su orcovi jer oni su jednostavno najbolji imaju super magije...

    I moram vam jos ovo rec: Ja nikako nemogu prec zadnju misiju is warcrafta...jednostavno nemogu
    ovaj forum je gnijezdo za ovisnike koji si na njemu dosađuju looooooolhaha
    booooooooook idioti vise se necu vratit,mozete me bannat nije me briga,bljuva mi se od vas,wiking jel ti igras gladiatus ako da reci to prek gladiatusa...

  10. #40
    Senior Member Lock'n'Load bigdanger's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    kraj kompjutora na planetu zemlji
    Postova
    127

    Re: The Story of Warcraft

    Koje su vama najbolje jedinice?Meni su orcovi jer oni su jednostavno najbolji imaju super magije...

    I moram vam jos ovo rec: Ja nikako nemogu prec zadnju misiju is warcrafta...jednostavno nemogu
    ovaj forum je gnijezdo za ovisnike koji si na njemu dosađuju looooooolhaha
    booooooooook idioti vise se necu vratit,mozete me bannat nije me briga,bljuva mi se od vas,wiking jel ti igras gladiatus ako da reci to prek gladiatusa...

  11. #41
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985

    Re: The Story of Warcraft

    = Citat = Izvorno postao bigdanger
    Koje su vama najbolje jedinice?Meni su orcovi jer oni su jednostavno najbolji imaju super magije...

    I moram vam jos ovo rec: Ja nikako nemogu prec zadnju misiju is warcrafta...jednostavno nemogu
    viewtopic.php?f=38&t=115
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  12. #42
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: The Story of Warcraft

    Orcov i Pacov ftw a?

    Shta nemozesh preci? RoC ili TFT?

    Na Marcovom linku odgovori xP
    #paperplatoongoonz

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Story of Warcraft

    bas sam neki dan prico sa stryderom o tom pa sam shvatio kolko neznam o warcraft loreu...
    sad idem na taj wowwiki(il kak se zove) vidjet neke stvari onda namjeravam opet prec RoC i FT

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Story of Warcraft

    evo sad sam preso RoC i FT u 24h nemam vise volje za igranjem spa dok Ac ne izade
    ugl... mnogo stvari mi je postalo jasno, al im ajos mnogo puno tog sta nije...

    npr. ko je medivh iliti prophet i sta je bio?
    kak je ilidan ziv u WoWu ak ga arthas na kraju ubija?

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491

    Re: The Story of Warcraft

    Procitajte warcraft novelu Posljednji zaštitnik.
    Toliko je toga objasnjeno da mi je to mozak jedva upio
    Sad bi vam tak rado spojlao a nesmijem
    Ranger, u toj knjizi ces naci odgovor na pitanje tko je Medivh

  16. #46
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: The Story of Warcraft

    Pa koliko sam ja skuzio kroz igru Medivh je bio neki mocni carobnjak koji je oslobodio orcove, tj. dopeljao orcove na zemlju...sad nejasno mi je kako je to uspio i zasto je to napravio >_<

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Story of Warcraft

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    sad nejasno mi je kako je to uspio i zasto je to napravio >_<
    da to i mene zanima....

    a jel zna neko kak je illidan ziv kad ga arthas ubio?

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491

    Re: The Story Of Warcraft

    Medivhova stara je bila neka zastitnica Tirisfala. I tako jednom ona sredila nekog Sargerasa, vodu Plamtece Legije. Ali Sargeras nju zajebo: usadio svoju esenciju u njezine stanice. I tako se jednom Medivhova stara odlucila na napravi dijete koje ce nasljediti njezinu moc. To dijete je Medivh. Ali posto je Sargeras usadio dio sebe u nju imao je kontrolu nad Medivhom. Tako je Medivh imao svoj alter ego koji je radio sranja po kraljevstvu, a jedno od tih sranja je dovodenje orkova u svijet ljudi.
    Medivh, odnosno Sargeras ce bit prokuzen i ubijen. Nakon toga ce se Medivh vratiti( poput Gandalfa???) bez Sargerasa u svojoj glavi i pokusat ce vratit svijet u raznotezu.

    Sry na spojlanju

    edit: zan li netko koja je knjiga nastavak Posljednjeg zastitnika?

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Story Of Warcraft

    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    Medivhova stara je bila neka zastitnica Tirisfala. I tako jednom ona sredila nekog Sargerasa, vodu Plamtece Legije. Ali Sargeras nju zajebo: usadio svoju esenciju u njezine stanice. I tako se jednom Medivhova stara odlucila na napravi dijete koje ce nasljediti njezinu moc. To dijete je Medivh. Ali posto je Sargeras usadio dio sebe u nju imao je kontrolu nad Medivhom. Tako je Medivh imao svoj alter ego koji je radio sranja po kraljevstvu, a jedno od tih sranja je dovodenje orkova u svijet ljudi.
    Medivh, odnosno Sargeras ce bit prokuzen i ubijen. Nakon toga ce se Medivh vratiti( poput Gandalfa???) bez Sargerasa u svojoj glavi i pokusat ce vratit svijet u raznotezu.

    Sry na spojlanju

    edit: zan li netko koja je knjiga nastavak Posljednjeg zastitnika?
    aha... e sad je mnogo jasnije sve, thx
    btw super su napravli kad je reko ono "i failed humanity once, i hope shall not again" tak nes xD zaboravio sam...

  20. #50
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Flame of Eternal Darkness
    Postova
    609

    Re: The Story Of Warcraft

    Jel mi netko moze objasniti odakle su dosli undeadovi?
    Ja mislim da bi trebali napravit jos ekpanzija za WoW da se otkrije i ostatak planeta recimo da se moze otici u Twisting Nether i ubiti pokojeg dreadlorda i da se moze otici recimo na Argus.
    Intel i5 2500k
    NVidia GeForce GTX770
    HDD WD Black 1TB
    HDD Seagate 320GB
    RAM, 4GB KINGMAX

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Story Of Warcraft

    = Citat = Izvorno postao LukA33
    Jel mi netko moze objasniti odakle su dosli undeadovi?
    Ja mislim da bi trebali napravit jos ekpanzija za WoW da se otkrije i ostatak planeta recimo da se moze otici u Twisting Nether i ubiti pokojeg dreadlorda i da se moze otici recimo na Argus.
    undeadovi su kolko znam nastali, od necromancera, daklem ziva bica raiseana od necromancera, tak nes xD

    a forsakeni iliti undeadovi u WoWu su undeadovi oslobodeni od lich kongove volje i slobodni su, a vodi ih lady sylvanas... nek me ispravi neko ko bolje zna

  22. #52
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Flame of Eternal Darkness
    Postova
    609

    Re: The Story Of Warcraft

    a jel mi sad mozete rec kako je Lady Sylvanas dosla do Forsakena kad je ona NE?
    i zasto su u WoWu (svi koji su u Warcraft 3 normalne velicine) elite mobovi ogromni
    Intel i5 2500k
    NVidia GeForce GTX770
    HDD WD Black 1TB
    HDD Seagate 320GB
    RAM, 4GB KINGMAX

  23. #53
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: The Story Of Warcraft

    = Citat = Izvorno postao LukA33
    a jel mi sad mozete rec kako je Lady Sylvanas dosla do Forsakena kad je ona NE?
    Ownali su je ili Dreadlordovi ili Arthas ili Lich, nesjecham se dobro >_<
    #paperplatoongoonz

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Story Of Warcraft

    ona je branila silvermoon kolko se sjecam, prcala je arthasa u mozak, sjecam se one recenice sto arthas na krjau jedne misije kaze "that ranger women is starting to vex me great" tak nes xD i na kraju ju arthas ubije, a bude ozivljena od strane lich kinga mislim

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: The Story Of Warcraft

    Oživi je kel'thuzad da bi je kaznio za ometanje njihova plana, ona kasnije na nagovor dreadlordova nekom strijelom pogodi arthasa i to ga kao oslabi ili nešto tako, u međuvremenu dreadlordi oko dalarana je se žele riješiti jer je postala premoćna i neposlušna, ona se brani i pri tome ubija većinu, bez dreadlordsa lich king ja mislim ne kontrolira više undeadove i tako su rođeni forsaken.
    I undeadsi su nastali tako što je lich king širio bolest northrendom i potčinjavao sebi razna bića, tu su bolest kasnije kultisti prenijeli u lordaon(kako li se već piše)
    A sve to fino ima u wowikiu koji ima dosta informacija o svijetu i pričama, nastanak draneia, orkova, nerubiansa, svega na što pomislite
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  26. #56
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525

    Re: The Story Of Warcraft

    ovako... Lich king je zapravo orc shaman Ner'zhu("My life for Ner'zhul" ak vas je poznato) koji je umro od strane Kil'jaeden zato sto mu nije htio pomoci kad je namjeravao preuzeti cijeli rasu orcova, a Ner'zul je prisegnuo da ce Kil'jaedenu sluziti zauvijek pa ga je ovaj raskomadao, al mu nije unistio dusu nego ju je sacuvao, a za zamjenu je uveo Gul'dana, prvog i najmocnijeg warloca u povijesti Warcrafta(on je u Warcraft III TFT kad se igra sa Night Elfovima ona misija na Naga otocima u onim katakombama, Skull of Gul'dan).Kil'jaeden je odlucio dati Ner'zhulu jos jednu priliku tako da ga je ozivio i dao mu ogromne demonske ledene moci i morao je preuzeti cijeli Azeroth, al ga je stavio u Northrend i zarobio ga u led (Frozen Throne) i da bude siguran poslao je Dredlorde da nadgledavaju Lich Kingov rad. Prvo je krenuo sa ekperimentiranjem svojih moci na ljudima koji su imali camp Dragonblight na Northrendu tako da ih je otrovao i za nekoliko dana svi su poumirali i postali zombii koje je on kontolirao i tako je on sve vise jacao i za kratko vrijeme je napravio cijelo carstvo na Northrendu. Kad su to vidjeli rasa pauka zvani Nerubiani iz carstva Azjol-Nerub krenuli su zaustavit razvoj Lich Kinga, ali na zalost nisu uspjeli jer je svakog mrtvog Nerubiana Lich King pretvorio u svoje slugu, a osim toga preuzeo je i arhitekturu Nerubianskih građevina. Zatim je krenuo na Kel'thuzada, mocnog Arcmaga koji je odlucio slijediti misterizan glas i napustio je Kirin Tor i krenuo na putovanje. Kad je stigao proucavao je Lich Kingovu moc i zakljucio da bi bilo dobro se pridruziti tako mocnom vladaru i kad je dosao do Frozen Throna, Ner'Zhulova straza ga je samo pustila do njega i on je dao svoju dusu Lich Kingu za ogromnu moc i besmrtnost. Njegov prvi zadatak je bio vratiti se u Northen Kingodms i uvjeriti ljude kako je dosao novi bog Lich King tako da je osnovao sektu Cult of the Damned, a ljudi koji su bili u toj sekti kasnije ce postati oni graditelji kod Undeda. Tada je poslao brodove koji su prevazali u Eastern Kindoms plague-cauldrone koji su širili bolest i pretvarali tamosnje stanovnistvo u Undedove...
    War, war never changes.

  27. #57
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Flame of Eternal Darkness
    Postova
    609

    Re: The Story Of Warcraft

    Sve mi je jasnije procitao sam cijelu povijest Warcrafta ali dijelovi kod Warcraft ROC i TFT su najzabavniji
    Intel i5 2500k
    NVidia GeForce GTX770
    HDD WD Black 1TB
    HDD Seagate 320GB
    RAM, 4GB KINGMAX

  28. #58
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461

    Re: The Story of Warcraft

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Pa koliko sam ja skuzio kroz igru Medivh je bio neki mocni carobnjak koji je oslobodio orcove, tj. dopeljao orcove na zemlju...sad nejasno mi je kako je to uspio i zasto je to napravio >_<
    arthas ga ko fol nije ubio nego kao samo ranio pa je ovaj pobjego u onaj wasteland i btw wc ima prebrutalnu prichu

Slične teme

  1. Castle Story
    By DJ Not Nice in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-01-2012, 12:35
  2. Vagrant Story
    By System in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-07-2011, 13:33
  3. Toy Story 3
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 29-06-2010, 13:56
  4. The Story Of Starcraft
    By Sterpo in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 11-05-2008, 10:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •