Stranica 53 od 350 PrvaPrva ... 343515253545563103153 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.561 do 1.590 od 10490

Tema: Anime & Manga - everything related

  1. #1561
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Anime & manga everything related

    Zadnji K-On! je vani
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #1562
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Anime & manga everything related

    Eto, upravo ga pogledao. Prilično dobra epizoda, malo manje funny trenutaka ali sasvim dobra. Ni sam nisam siguran koju bi završnu ocjenu dao animeu, mislim da je 8/10 u redu. Nadam se da će jednom napravit i drugu sezonu, a to je moguće pošto je prva bila prilično uspješna. Btw Ritsu s raspuštenom kosom... kawaii <3

    Yui: "Gloves-chan, sorry for being mad at you"

  3. #1563
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Anime & manga everything related

    Tiho, robe. Uskoro, uskoro će doći naše vrijeme.... Muahahahaha!
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #1564

    Re: Anime & manga everything related

    A šta ću sada gledati kad su Eden, Sengoku i K-on završili. Srećom pa još izlaze Valkyria i Haruhi, a počeo je i ovaj novi Sea StorySako čemu valja.

  5. #1565
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Anime & manga everything related

    Pogledao sam prvu epizodu Umi Monogatari (Sea Story).

    Radnja se odvija na otoku na koji doplivaju sirene (nešto takvog) da vrate curi prsten za koji se ispostavi da je namjerno bacila, a zatim jedna napravi glupost te se nešto dogodi (neću spoilat ako netko namjerava gledati). Ovo će vjerojatno biti osredanj anime sa dozom humora, opuštenijom atmosferom, kawaii likovima i happy endingom. Nisam baš ostao previše impresioniran ali je Ok za pogledat ako nemate ništa drugo.

    Btw, evo liste animea koji nam dolaze sljedeći mjesec:

  6. #1566

    Re: Anime & manga everything related

    Baš sam danas "Ujutro" čitao Spice and Wolf mangu.
    Solidno je.
    Sezona 3 Sayonara Zetsubou Sensei?
    Može.
    A sve ostalo izgleda loše ili moe.
    Moe.

  7. #1567
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Anime & manga everything related

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Pogledao sam prvu epizodu Umi Monogatari (Sea Story).
    Btw, evo liste animea koji nam dolaze sljedeći mjesec:
    Da mi je znat di si je nasao sea story, mozda sam trazio pod drugim imenom xD jer je nisam mogao nac prije nekih sat vremena, idem sad opet vidjet. Inace tnx na listi, dobra je, gledat ce se sigurno dosta toga s nje

    edit: Ah, nasao epizodu ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #1568

    Re: Anime & manga everything related

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Pogledao sam prvu epizodu Umi Monogatari (Sea Story).
    Btw, evo liste animea koji nam dolaze sljedeći mjesec:
    /cut]
    Hvala na opisu Sea Story-a... meh.

    Problem te liste je to što je 90% popisa opet random moe 100-puta-viđeni-crap koji mi je u zadnje vrijeme postao masivno odbojan zbog zasićenja tržišta njime (ono, kompanije se boje raditi nešto dublje). CobruSsam već gledao i predobro je (think Han Solo + Indiana Jones u svemiru), samo me zanima što je ovo.. opet OVA ili nova sezona? Zetsubou SenseiSpratim kad dođe, samo se nadam da neće biti isfuran, ali pretpostavljam da će ga radnom element izvući. Spice and WolfSisto gledam jer mi je prva sezona bila predobra i drugačija od svega ostalog, a Horo je nekim čudom ipaka postala moe idol.

    Osim toga, od novih ovih, pojma nemam jer me iskreno ništa ne zanima... eventualno CanaanS(ako ne bude previše ovisio o igri kao što se priča) i Bakemonogatari. Tužno je da me zanimaju sami stari serijali, a za ove nove uopće nisam ni siguran (ono, samo zadnja 3 reda su gotovo ekskluzivno moe-wannabe uradci).

  9. #1569
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Anime & manga everything related

    Od animea s liste ću vjerojatno gledat CANAAN, Umineko no Naku Koro niSte Umi MonogatariS(pošto sam već počeo, ako će i dalje biti solidan).

    Umineko no Naku koro ni Trailer
    CANAAN Trailer

    Whoa, whoa... Umineko no Naku koro ni je alt retteling Higurashi no Naku Koro ni, Higurashi no Naku Koro ni Kai, Higurashi no Naku Koro ni Special: Nekogoroshi-Hen, Higurashi no Naku Koro ni Rei (Kaže MyAnimeList)

    Arby... jeli neki od toga onaj anime koji si rekao da svima preporučuješ a da ti se čini da nitko ne želi gledati?
    Mislim da si sličan naslov spomenuo, a nedaju mi se sad listati stranice da nađem

    Edit: našao, izgleda da ću najprije spomenuta 4 animea pogledat prije ovog xD

  10. #1570
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Anime & manga everything related

    Slazem se sa Arbiterom, bas sam i ja o tome razmisljao. Fali mi nesto tipa Real Drive, Ergo Proxy, Death Note, od novijeg Eden of the East i sl. Zato i gledam 10 godina star Outlaw Star. Al nesto cu sigurno gledat s liste, najvjerojatnije ove nabrojane naslove.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #1571

    Re: Anime & manga everything related

    @Raz:
    Ne baš, ovo je više detektivska priča, a ionako nema ništa zajedničko sa Higurashijem, ni likove i mjesto radnje. Jedino će stil prepričavanja valjda biti sličan.

  12. #1572
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Anime & manga everything related

    Okej, uvjerili ste me da probam Spice and Wolf. Možda čekautam i ovaj yuri uradak, Aoi Hana, ali nemam baš velika očekivanja.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  13. #1573
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Anime & manga everything related

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    CobruSsam već gledao i predobro je (think Han Solo + Indiana Jones u svemiru), samo me zanima što je ovo.. opet OVA ili nova sezona?
    Hmm, sad si me zainteresirao za ovo... ^^
    Pa, koliko sam shvatio iz Razove slike, dolazi i nova sezona, i nova OVA... pogledaj dolje, desno, pod OVA Continutaions piše Cobra: Time Drive.

    Dolazi konačno i nova Hellsing OVA... I nova Negima! OVA... Ah, well, naći će se toga za pogledati...
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  14. #1574

    Re: Anime & manga everything related

    Danas je nova Higurashi epizoda izašla (ionako izlaze na kapaljku svaka 3 tjedna).

  15. #1575
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Anime & manga everything related

    Upravo sam završio sa gledanjem Ga-Rei Zero. Predobar anime, 10/10

    Sada se bacam na čitanje Ga-Rei i Kannagi mange

  16. #1576
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Anime & manga everything related

    Da, Ga-Rei Zero je totalno kul!
    Inace, konacno su gotovi filleri u naruto shippudenu, zakljucno sa 112. epizodom, sad se mogu vratit normalnom gledanju, radnja se nastavlja kad je sasuke ubio orochimarua
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #1577
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Anime & manga everything related

    Lol, upravo našao Majkl Đekson mangu od dvije strane
    Iskreno nemam pojma wtf se događa u mangi, a možda i bolje

    Tek toliko za obavijest, procurio je 36. chapter Kannagi mange na net (zadnji je inače bio 33.). PR3DAT0R je bio prilično šokiran, no suzdržao se od spoilanja (donekle).

  18. #1578

    Re: Anime & manga everything related

    Trailer za Eden of the East film... trailer je u biti recap serije (vjerojatno tekst otkriva više detalja):
    http://juiz.jp/special/index.html

  19. #1579
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Anime & manga everything related

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Tek toliko za obavijest, procurio je 36. chapter Kannagi mange na net (zadnji je inače bio 33.). PR3DAT0R je bio prilično šokiran, no suzdržao se od spoilanja (donekle).
    To je u biti chapter nakon kojeg je autorica na duže vrijeme pauzirala izlaženje... Stvar je u tome da se u njemu sazna da je Nagi imala dečka, što vodi do zaključka da bi mogla biti second hand, jel... Naravno, to se otakuima baš i nije dopalo, pa je nastala velika bruka oko toga, blablabla... Čisto zbog tog ''šokantnog'' otkrića, taj chapter je preveden puno prije ostalih...
    ... Ali i inače, cijeli chapter ostavlja ''ISUSEKRISTEALAHU '' dojam... Puno toga saznamo, i puno toga se dogodi...
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  20. #1580
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Anime & manga everything related

    Nabasao sam na jedan anime koji mi djeluje jako zanimljivo, jeli tko gledao da potvrdi?

    Serial Experiments Lain




    Disturbing, perplexing, sometimes infuriating, Ryutaro Nakamura's serial experiments lain covers some of the same themes as The X-Files and the films of David Lynch. When introverted 13-year-old Lain receives an e-mail from a dead classmate, she gains access to "the Wired," a virtual world that promises unlimited power to those who can exploit it. Gradually the borders between the real and the virtual blur, and Lain's own identity begins to fade and fragment. Her parents tell her that she is not really their child, her online self grows in power and independence, and shadowy organizations pursue her in both worlds. Finally she begins to realize that she is either reality's only hope, or its worst enemy.

    Nakamura keeps the pace of serial experiments lain deliberately slow, imbuing the early episodes with a sense of mounting dread that pays off as the plot develops. The anime technique of panning across static images creates a meditative stillness that works perfectly, and the repetition of certain key images gives them a dreamlike significance. Viewers will either love or hate the complex plot, which seems intent on incorporating every possible paranoid conspiracy, from sinister nanotechnology to alien plots. However--unlike many other anime--it somehow hangs together, and frankly not understanding everything is part of the pleasure of this kind of story. Fans of action-heavy anime and people who like every loose end tied up should steer clear, but those who surrender themselves to the slowly unfolding mysteries of the plot will be amply rewarded. --Simon Leake
    Opening: 6E4_xikJjV0

  21. #1581
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Anime & manga everything related

    Pročitao prvih 18 chaptera Negime. S obzirom da je 1:30 a sutra... Khm, danas ujutro radim I think I'll call it a night... Dosadašnji dojmovi...
    Manga je jednostavno predobra, ima toliko puno ''sastojaka'', a sve se odlično slaže...
    E, da... Vampirica i robotica, partneri.

    - HENTAI MOUSE!!!
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  22. #1582
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Anime & manga everything related

    Eto završio i gledanje Hatsukoi Limited, nimalo loš anime. Ima mnogo glavnih likova te ljubavnih trokuta zapakirano u romantičnu, optimističnu atmosferu. Kraj mi je na neki način bio malo predvidljiv no uopće se ne žalim. Dajem mu ocjenu 8/10.

    Inače, počet ću gledat Utawarerumono.

    Lik koji se budi bez sjećanja i s maskom koju nemože skinut... Guin Saga anyone?

  23. #1583
    Senior Member Lord of The Fleas Arkannen's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    454

    Re: Anime & manga everything related

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Nabasao sam na jedan anime koji mi djeluje jako zanimljivo, jeli tko gledao da potvrdi?

    Serial Experiments Lain
    Opa, ovo izgleda jako dobro. Probat ću.
    Groove Street 4 life!!!

  24. #1584

    Re: Anime & manga everything related

    @Raz:
    - Utawarerumono sam pogledao i jako je dobar anime, premda malo spor po pitanju akcije (mora da te motivirala OVA što je izašla sada). Nije baš Guin, ovaj je baš strateg, ali tijekom animea okupi ljude koji se bore za njega.
    - Serial Experiment Lain je jedan od onih anime koje nećeš u potpunosti shvatiti jer je takav i osmišljen, ali meni je predobar. Ima i igra za PS1.

    Soniče, popušio si ban opet?

  25. #1585

    Re: Anime & manga everything related

    Ili je zaboravio password.
    Nagi ti je password pohotniče.

  26. #1586
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Anime & manga everything related

    Dakle nabavio sam igru za mob imenom Blood+. Lajka mi se anime stil. Guglajući naletim da zapravo postoji serija/film... e sad.. jel itko gledao? Meni se po gejmpleju, katani i priči jako jako lajka.. Ak je tak serija/film.. obavezno nabavljam

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  27. #1587

    Re: Anime & manga everything related

    Postoji: Blood: The Last Vampire (anime film), Blood+ (anime serija) i sad je izašao live-action film.
    Pogledati prvo Last Vampire pa onda seriju. Film je navodno samo live-action LV-a.

  28. #1588
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Anime & manga everything related

    Pogledao sam prvu epizodu Utawarerumonoa i prilično me se dojmio. Više mi nekako paše od Guin Sage, naročito likovi koji mi imaju nekako više "duše" dok se o onima u Guinu skoro ništa nezna, a da ne pričamo o onom iritantnom cmizdravom klincu xD (doduše odgodio sam Guina za kasnije, dok bude anime completed pa neznam dali se promjenilo što kasnije ili ne).

    Sa Kaibom sam došao na pola gledanja i svaka je epizoda prilično depresivna, neka više neka manje. Po faktoru depresivnosti zasad vode 3. i 4. epizoda. I awesome je btw (planet koji je doslovce groblje sjećanja, ane )

  29. #1589
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Anime & manga everything related

    Pogledao sam K-on finale. Slatko.

    Još imam 2 Kannagi epizode. Anime je presmiješan.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #1590
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Anime & manga everything related

    Naravno, Kannagi je prepresmijesan Ja imam jos par epizoda.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •