Stranica 38 od 43 PrvaPrva ... 283637383940 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.111 do 1.140 od 1275

Tema: Far Cry 2

  1. #1111
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Far Cry 2

    drugi put najavite da slijedi spojler!

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  2. #1112
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Far Cry 2

    Sory, evo editirano tako da drugi još mogu uživat u priči.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  3. #1113
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    South Zagoria, Chernarus
    Postova
    556

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Nope, u oba slučaja glavni lik crkava.
    Pitanje:zasto se tvoj lik ubije kad uzmes dijamante i krenes prema granici?
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Pričo mi frend kako ovi u nogometnom klubu pišaju jedni po drugima pod tuševima, ima i onih koji lupaju druge kurcem i tak.

  4. #1114
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Far Cry 2

    Odgovor: mislim da je to garancija da više neće biti sranja od tebe
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  5. #1115
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    South Zagoria, Chernarus
    Postova
    556

    Re: Far Cry 2

    Wikipedia:
    The Jackal has since disappeared, and world governments insist that he died in the conflict, although no body has ever been found. In addition, the player's exact fate remains unknown - for instance, if the player chose to take the diamond case, it is not shown whether he honored his agreement with the Jackal to shoot himself.
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Pričo mi frend kako ovi u nogometnom klubu pišaju jedni po drugima pod tuševima, ima i onih koji lupaju druge kurcem i tak.

  6. #1116

    Re: Far Cry 2

    igro je dobra prvih 10 min a onda počinje ić na živce
    Love to play

  7. #1117
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Far Cry 2

    Ma nije baš. Ako se stalno koristiš Busevima, i ako si nabaviš neko dobro oružje ili set istih, bit će ti zabavno sigurno. Ako u ničemu bar onda uživaš u lijepoj grafici i bezazlenom ubijanju glupih plaćenika, doslovno glupih... (AI fED up)

  8. #1118
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: Far Cry 2

    Ja sam se nauživao sa ovom igrom, predivna grafika, tolko te uživi da osjetip kao da si u igri...ma po meni jedna od boljih fps igara...

  9. #1119
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Far Cry 2

    Pa dobro, nije baš sada najbolja ali, definitivno je jedna od najboljih shootera 2008. Stvarno je dobra igra, a i nema puno konkurencije u 2008.

  10. #1120
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Far Cry 2

    Probo igrat... DOšo do 23,6 posto a nisam našo zmaja...odusto, dosadna je, repetitivna, držanje puške i njezina fizika je nikakva, AI je loš....I ona jebena raskriža argggggghhhhh
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  11. #1121
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Probo igrat... DOšo do 23,6 posto a nisam našo zmaja...odusto, dosadna je, repetitivna, držanje puške i njezina fizika je nikakva, AI je loš....I ona jebena raskriža argggggghhhhh
    Potpis. To su odveć davno poznati razlozi po kojima je igra zabrljala. Da je to sve bilo ispravljeno igra bi bila najbolja pucačina 2008 godine sigurno.

  12. #1122
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Far Cry 2

    A to što je jedina pucačina u 2008 (Zanemari COD 5 on ima singleplayer od 3 sata) pomaže hahah!!!
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  13. #1123
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Far Cry 2

    Šta je, je... Čini nam se stalno da su sve godine sušne po FPS-ovima ali zapravo jedan dođe i napravi multiplayer revoluciju pa kažemo da je godina bila odlična...

  14. #1124
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Far Cry 2

    Off Topic: KAkav je inače taj Cryostasis??? bolji do Bioshocka??? Se isplati??
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  15. #1125
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Far Cry 2

    Mnogo ljudi brka Cryostasis sa nekom imitacijom Bioshocka, ali to naravno nije istina zato što se Cryostasis najavio prije Bioshocka. Igra se totalno isplati i zapravo je mene jako iznenadila, možda malo i previše svojom kvalitetom, originalnošću i inovativnošću. Samo optimizacija A imaš i temu koju sam ja otvorio o Cryostasisu pa tu pitaj...

  16. #1126
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Probo igrat... DOšo do 23,6 posto a nisam našo zmaja...odusto, dosadna je, repetitivna, držanje puške i njezina fizika je nikakva, AI je loš....I ona jebena raskriža argggggghhhhh
    Također potpis. Kanio sam ju izbrisat ali sam ju nekak uspio proći...s pauzama po par tjedni. Valjda jedina igra koju sam na silu išao prelazit jer mi ju je bilo žao brisat kad sam već do polovice negdje došao.

  17. #1127
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    A to što je jedina pucačina u 2008 (Zanemari COD 5 on ima singleplayer od 3 sata) pomaže hahah!!!
    Clear Sky, Crysis Warhead, Left 4 Dead. Sve odreda bolje od CoD-a i Far Cry 2.
    Meni je osobno čak i Quantum of Solace zabavniji.

  18. #1128
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Far Cry 2

    Koji je meni Bog! Clear Sky mi je najbolja pucačina 2008., veliki sam fan S.T.A.L.K.E.R.-a. FTW!

  19. #1129
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Far Cry 2

    Warhead-samostalna ekspanzija praktički ista igra(mp komponenta je najbolja), Clear Sky-dodao frakcije i novu neoptimiziranost(mod Olivion lost), L4D mp only.... Ako ce mo gledati iskreno Far Cry 2 je jedina prava sp pucačina izašla ovu godinu...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  20. #1130
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Far Cry 2

    Brothers in arms:hells highway je isto dobar.

  21. #1131
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Far Cry 2

    Far Cry 2 je uvjerljivo najdosadnija i najpraznija igra u dugo vremena. I s ružnom žutom grafikom.

  22. #1132
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Far Cry 2

    zmaja nadjes tek na drugoj mapi.
    ima ga na malo mjesta ali se respawna
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  23. #1133
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Insert
    zmaja nadjes tek na drugoj mapi.
    ima ga na malo mjesta ali se respawna
    Zmaja? Mislite glider? Lol, ja sam ga našao nakon što sam 15 minuta igrao Far Cry na Velesajmu prošle godine^^
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  24. #1134
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Far Cry 2

    Ima ih i na prvoj mapi, ali puno glidera je bila na dost niskoj nadmorskoj visini, tak da i nisam baš daleko došel s njima.

  25. #1135
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Far Cry 2

    Što ja najžalosnije ja sam tek za Glidera saznao u onom glupom Multiplayeru pa sam ostao tako razočaran jer mi se onaj let baš jako sividio. Baš šteta što nisam našao ni jednog u Singleplayeru, a baš sam puno Side-questova obavljao i skoro skupio sva oružja. Ej, a je li itko od vas igrao Far Cry 2 multiplayer? Ja sam ga igrao 3-4 sata, malo sam se nauživao, porazbijao njubine, i to je to ,zadovoljio sam se. Neke su mape jako velike pa ako se skupi ekipe stvar funkcionira kao Battlefield, inače multiplayer sucksa, nisam skužio čitav sistem uopće...

  26. #1136
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Far Cry 2

    Nažalost nije bila origigi pa nisam ni pokušavao igrat prek neta
    Drugi razlog zbog kojeg nisam pokušaval je to kaj sam u singleplayeru trebal užasno puno metki spucati u nekoga kaj bi krepal pa sam pretpostavil da je tak i u multiplayeru, tak da me i to odvratilo.

  27. #1137

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Raz1
    Nažalost nije bila origigi pa nisam ni pokušavao igrat prek neta
    Drugi razlog zbog kojeg nisam pokušaval je to kaj sam u singleplayeru trebal užasno puno metki spucatiSu nekoga kaj bi krepal pa sam pretpostavil da je tak i u multiplayeru, tak da me i to odvratilo.
    v1.2 patch
    to ispravlja... donekle

    inače... igra rula
    sam nemojte prelazit onu zadnju misiju
    uživajte u osvajanju terena

    ima ko sejvgame još na prvoj mapi
    a da ima većinu oružja otključana

  28. #1138
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Far Cry 2

    sa boljom puskom ne treba puno pucati da bi neprijatelj crknuo
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  29. #1139
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Insert
    sa boljom puskom ne treba puno pucati da bi neprijatelj crknuo
    Uzmi si snajper i one shot one kill.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  30. #1140

    Re: Far Cry 2

    ima ko sejv na prvoj mapi s većinom oružja

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •