Stranica 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikazujem rezultate 331 do 341 od 341

Tema: Aion: Tower of Eternity

  1. #331
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Aion: Tower of Eternity

    E da sam upao haha..ali jebiga

  2. #332

    Re: Aion: Tower of Eternity

    MMORPG.com je bacio re-review sada F2P verzije.
    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... 209/page/1

  3. #333
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Ja igram s 2 frenda. lvl 29 cleric. Ok je igra, nista posebno, zanimljiva i igriva. Meni dosta.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  4. #334
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Da li netko ima Veteran key ili inaktivan account s veteran statusom da mu ne treba?
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  5. #335

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Patch 4.0, kad god već izađe, će među ostalim dovesti i 3 nove klase u Aion.
    http://aion.mmorpg-life.com/gamescom/ai ... es/121469/
    The best was saved (of course) for last. In an exclusive reveal we learned that Aion 4.0 patch will introduce three new classes! One of the classes will be a gun wielding class (!), while the other will have a musical instrument as a weapon (!!!). The last one is still under wraps, but I think this reveal is great on its own.

  6. #336

    Re: Aion: Tower of Eternity

    zar ni aion besplatan... ja sam ga probo instalirat i sve je islo glatko dok netreba update... -.-
    pise da treba 8y7m3w... pa ako iko igra 4toplay nek mi objasni u cem je problem

  7. #337
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Aion: Tower of Eternity

    sporo ti updatea?

  8. #338

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Update 4.0 ide live danas.
    http://na.aiononline.com/betrayal/
    Aion 4.0: Dark Betrayal also brings a new level cap of 65 that challenges veteran players to bring their considerable abilities back to the eternal Elyos/Asmodian conflict. Players can advance to the increased level cap in two new zones: the expansive realm of Katalam and the mystical realm of Danaria. Novel experiences lie in store, including a form of a mini-siege warfare at bases throughout the new zones and special benefits to the conquering faction. The recently uncovered Idian Depths will offer courageous adventurers the opportunity to enter eleven new instances each with new gear to be won.

  9. #339
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    ne znam T.T
    Postova
    544

    Re: Aion: Tower of Eternity

    ovo sto AoC posta je americka verzija, europska verzija je aionfreetoplay.com i trenutni publisher je gameforge.. igra je za danasnji standard vrhunska iako je malo starija, ja igram 4 godine i dan danas mi krade par sati dnevno..

    istina, dolazak do max(60) lvla moze biti malo naporan ako ste bas izbirljivi i trazite dlaku u jajetu.

    medjutim, na 60 pocima pvp, gvg, nvn, lvl.. iliti (plyer vs player), group vs group, nation vs nation i league vs league (lige su inace spoj alianci, a svaka alianca moze imati do 24 igraca, dok svaka liga moze imati do 12 alianci pa si sad racunajte kako epic su ti figtovi..

    dalje, postoje stari ali i relativno novi serveri, prije sam igrao na perentu (lv 55 glad, lv 45 sin) a sada sam vec godinu i malo vise na anuhartu(60 ranger, 60 templar, 60 spiritmaster)

    ranger mi je main klasa i mogu reci da je igra opcenito gotovo savrseno balansirana.. svaka klasa ima svoju antiklasu, dok je cak i ove moguce pobjediti u duelima ako je igrac bolji.. oprema je bitna ali ne prevagnjuje u pvpu koliko to radi sam skill igraca..

    ima puno hrvata i preporucio bi svima koji traze nesto novo, igra je zbilja izvrsna.

    ps. primjetiti ce te kako ne spominjem grafiku koja je usput receno iznad svih ostalih mmoa trenutno. ne vjerujete? pogledajte bilo koji noviji video na youtubeu, trenutna na verzija je 4.0, dok ista stize u europu 28.8. (3.9 trenutno)

    i da, krila ne sluze samo kao zamjena zamountove.. potpuno su upravljiva od strane igraca, tj nema nikakvih definiranih ruta kojima se moze letjeti ili nesto takvo.. moguca je borba u zraku i slicno.. takodjer, pravljenje likova je na razini skyrima, sto je tesko povjerovati za jedan mmorpg, ali istina je, uvjerite se sami, (igra je velika 29gb, to dovoljno govori o sadrzaju) .. broj skinova i armor setova je vise manje nesaglediv pa u to necu ni ulaziti, jako jako rijetko ce te naici na 2 lika sto jednako izgledaju.

  10. #340
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Skinuo sam igru već jedno 3 puta, uvijek se nadajući da nešto valja, i redovito izađem i obrišem ju nakon pola sata.
    Ne odskače po ničemu od ostatka tržišta, kad bih već želio grindati po istom starom dosadnom uzorku i igrati skoro idiotsko nemaštovite klase, radije bih igrao Teru, Neverwinter ili Rift.
    Consciousness: that annoying time between naps.

  11. #341
    Steel Cavalry ekspanzija stiže pred kraj mjeseca, točnije 29.1. i donosi robote jer, zašto ne?
    http://na.aiononline.com/steel-cavalry/

    On January 29, a new class comes to Atreia. The Aethertech, armed with a cipher blade, can summon a large magical mechanical construct called a Bastion. The Aethertech joins the Gunslinger and the Songweaver to become the third new class introduced since the game launched nearly five years ago, and the third new class launched in the last year.

Slične teme

  1. Pillars of Eternity
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 385
    Posljednji post: 26-05-2015, 18:42
  2. Aion Croatia Community
    By stipo3 in forum MMOG
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 11-11-2009, 17:25
  3. Aion na laptopu ( radeon hd 3430 512 mb )
    By Conflict1107 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-10-2009, 11:47
  4. Icy Tower
    By KR1ST1J@N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 08-06-2009, 22:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •