Stranica 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 271 do 300 od 341

Tema: Aion: Tower of Eternity

  1. #271

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Nisi ti bas proucio PvP? Abyss pointovi, abyss pointovi, proguglaj sta su i za sto sluze. Najbolje oprema je PvP, posto je za PvP, sto je jebeni end game. I nece svatko imat tu opremu jer ti cim umres gubis abyss pointove i pvp rank
    a nes ti....prijatelj ti ima 2 chara uzme jednog i kao bori se s tobom i ti ga samo ubijas i dobijas poene,moze on gubiti bodove na jednom charu bez problema ali drugi "main" char nema veze s ovim drugim..... sto je tesko napraviti drugog chara lvlat ga i ubijas ga ^^ jos da ljudi pocnu naplacivati goldom sto udaraju tvoga drugog chara ufffff vec vidim sebe kako zaradujem gold hehehehehehehe

  2. #272
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Što si ti već rank to manje AP-a dobivaš od ubijanja likova nižeg ranga, što znači da ćeš ti prije ili poslije morati doslove grindati tog prijatelja.

  3. #273

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Što si ti već rank to manje AP-a dobivaš od ubijanja likova nižeg ranga, što znači da ćeš ti prije ili poslije morati doslove grindati tog prijatelja.
    a slusaj.... vec neke kompanije prodavaju te pointove u to 200 000 u 10 dana sigurno imaju neku slicnu "taktiku"

  4. #274
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Ne kuzim sta si reko s tim

    Ta taktika nece djelovat jer ti ces jednom pocet dobivat 1 abyss point kad ubijs nekog tko je jako manji rank od tebe, znaci morat ces ga ubit doslovno milijun puta tak

  5. #275
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao VCOnaab
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Što si ti već rank to manje AP-a dobivaš od ubijanja likova nižeg ranga, što znači da ćeš ti prije ili poslije morati doslove grindati tog prijatelja.
    a slusaj.... vec neke kompanije prodavaju te pointove u to 200 000 u 10 dana sigurno imaju neku slicnu "taktiku"
    Nisam rekao da je prodavanje AP-a nemoguće, no malo je kompliciranije od toga da ti jedan prijatelj dovede alt-a do 25 levela da ga ti možeš ubijati.

  6. #276
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    V.Gorica
    Postova
    86

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Covjece kolko ga ovaj sere,citam tvoje postove i samo sta ako,sta ako,sta ce bit tada..... Ak imas tolko kritika,kaj igras,odi postat u wow. Pusti temu za ljude koje nekaj zanima.

  7. #277

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao HrcaPrca
    Covjece kolko ga ovaj sere,citam tvoje postove i samo sta ako,sta ako,sta ce bit tada..... Ak imas tolko kritika,kaj igras,odi postat u wow. Pusti temu za ljude koje nekaj zanima.
    pa igram ja aion...... pa nije tema samo za hvaljenje nego i za kritike,ako ti se nesvidaju moji postovi i ako nemas sto pametno reci onda ne odgovaraj......

  8. #278
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Napokon sam sjeo za pc na oko 2 sata pred neko vrijeme pa odlučio zaigrat Aion i podijelit moje iskustvo. Ukucavam acc inf, odabirem server te instantno ulazim bez ikakvog čekanja gdje sam si napravio prista imenom Radijator. Prvi dojam pri kreaciji lika mi je bio odličan, ukoliko si netko da malo više truda stvarno neće vidit isto lice u igri ali tu je taj odličan dojam stao xD Kada mi je lik počeo hodat/trčat imao sam osjećaj kao da se bori sa nevidljivim zidom/zrakom možda, questovi su super napravljeni te sam ih za razliku od drugih mmoa ustvari i čitao. XP gain je stvarno ok te nisam vidio razloga zaš ljudi plaču da je igra grind (probao sam i lika od frenda koji je bio 26 lvl negdje). PvP nisam iskusio jer me bogme nije ni interesirao te znam da nisam isprobao ni 20% igre ali me moj feeling ne vara. Igra ima sve što je potrebno za uspjeh, odličnu grafiku, engine i servere koji mogu podržavati ogromne količine ljudi na jednom mjestu ALI (evo jedno ali) igra mi djeluje prazno na žalost. Nikako da nađem MMO u kojem ću se zadržat na dulje vrijeme meh(jedino što ostaje je nada da će sredit engine u waru-u :/).

  9. #279
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Napokon sam sjeo za pc na oko 2 sata pred neko vrijeme pa odlučio zaigrat Aion i podijelit moje iskustvo. Ukucavam acc inf, odabirem server te instantno ulazim bez ikakvog čekanja gdje sam si napravio prista imenom Radijator. Prvi dojam pri kreaciji lika mi je bio odličan, ukoliko si netko da malo više truda stvarno neće vidit isto lice u igri ali tu je taj odličan dojam stao xD Kada mi je lik počeo hodat/trčat imao sam osjećaj kao da se bori sa nevidljivim zidom/zrakom možda, questovi su super napravljeni te sam ih za razliku od drugih mmoa ustvari i čitao. XP gain je stvarno ok te nisam vidio razloga zaš ljudi plaču da je igra grind (probao sam i lika od frenda koji je bio 26 lvl negdje). PvP nisam iskusio jer me bogme nije ni interesirao te znam da nisam isprobao ni 20% igre ali me moj feeling ne vara. Igra ima sve što je potrebno za uspjeh, odličnu grafiku, engine i servere koji mogu podržavati ogromne količine ljudi na jednom mjestu ALI (evo jedno ali) igra mi djeluje prazno na žalost.SNikako da nađem MMO u kojem ću se zadržat na dulje vrijeme meh(jedino što ostaje je nada da će sredit engine u waru-u :/).
    to je največi razlog zaš ne kužim koji qrc je aion tak poseban, jer kolko sam skužio on je na neku foru jack of all trades, lvlaš(pve) do lv50(koji je max rank) na lv50 počinje pravi pvp(navodno ima i rvr) postoji poseban pvp rank, pvp itemi(to mi se čini ko influence sistem u WARu za svaki tier i rasu), onda ono što je worthaur spoemnuo ko neki scei iz wara, samo što ima boss na kraju zvuči zanimljivo, e da igra ima i krila, wow, čito sam komentare na WHA i uglavnom su podjeljeni, neki kažu da je igra ubersuperowna drugi kažu da saka >.>

    vrijeme če pokazat

  10. #280
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Pa za razliku od WARa ovdje ima puuuuuno vise contenta

  11. #281
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Aion: Tower of Eternity

    meni WAR ima i više nego dosta contenta, ne stignem ni LV/VL raid napravit

    aion istina ima dost contenta, al meni se to ništa ne čini zanimljivim, il je neš zanimljivo, a viđeno negdje drugdje...

  12. #282
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Ima Aion puno contenta i sve to stoji ali Warhammer je daleko zabavniji a i ljudi pričaju da Aion crasha žešće kada se skupi oko 50-100 ljudi na istom mjestu kod fort napada (asian aion), sad kolko je to istina vrijeme će pokazat.

  13. #283
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Aion: Tower of Eternity

    ma zar? xd

  14. #284
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    questovi su super napravljeni te sam ih za razliku od drugih mmoa ustvari i čitao.
    Jesi ti siguran da si igrao Aion?
    U betama sam igrao na oba dvije strane do 20 levela, i questovi koje sam vidio su glupi koliko mogu biti, na svakoj sam strani možda našao 10 questova koja se isplati čitati.
    Ovako je izgledao moj dolazak u Verteron:
    NPC 1 - Those crabs are scary kill them - Crabs killed 0/10
    NPC 2 - Ugly flamingos are polluting water kill them - Ugly flamingos killed 0/10
    NPC 3- Citizens are upset because those non-aggressive snail like creatures are scaring them - Snail like creatures killed 0/10
    Mission Quest I - Those bandits are acting funny kill them and bring me their badges - Badges collected - 0/5

  15. #285
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Moguće da nisam igrao Aion u ovoj dimneziji po tebi ali reci mi da ovo nije malo zanimljivije od ostalih mmoa koji ti po cijeloj mapi iscrtaju ceste do odredište te ti sve blinka ko da si u disku pa ne možeš promašit da si ne znam što

  16. #286
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Pa ovdje imaš "Locate" opciju koja ti jasno na mapi označi cilj questa, naravno ti ne moraš koristiti tu opciju već možeš sam lutati po mapi tražeći cilj questa, mo budući da se NC Soft upravo zbog "Locate" opcije nije potrudio u textu questa objašnjavati gdje se taj cilj nalazi to bi moglo poprilično potrajati.

  17. #287
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    questovi su super napravljeni te sam ih za razliku od drugih mmoa ustvari i čitao.
    Jesi ti siguran da si igrao Aion?
    U betama sam igrao na oba dvije strane do 20 levela, i questovi koje sam vidio su glupi koliko mogu biti, na svakoj sam strani možda našao 10 questova koja se isplati čitati.
    Ovako je izgledao moj dolazak u Verteron:
    NPC 1 - Those crabs are scary kill them - Crabs killed 0/10
    NPC 2 - Ugly flamingos are polluting water kill them - Ugly flamingos killed 0/10
    NPC 3- Citizens are upset because those non-aggressive snail like creatures are scaring them - Snail like creatures killed 0/10
    Mission Quest I - Those bandits are acting funny kill them and bring me their badges - Badges collected - 0/5
    kill greenskins and moar greenskins zvuči zanimljivije od tog

  18. #288

    Re: Aion: Tower of Eternity

    hehehe koliko cte cekali u beti za zavrsetak questa raeva kcer? hahahaha ja sam cekao jedno 30-40 min a oko mene ja mislim da je bilo 100 ljudi najmanje ^^

  19. #289

    Re: Aion: Tower of Eternity

    I kakav je Aion sada nakon izlaska?
    Pitam jer ono, zapala tišina ovdje na forumu, a drugdje na netu ljudi divljaju od podijeljenih mišljenja.

  20. #290

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Kad ljudima daš sposobnost da uploadaju custom znakovlje.


  21. #291
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Aion: Tower of Eternity

    šta je inače bilo s aionom? di su nestali svi koji su ga igrali? :/

  22. #292
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Sa vise sam strana cuo da je previse pocela liciti na WoW i da igra fejla u mnogo pogleda...
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  23. #293
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Do cca 35 lvl odlicna, nakon toga slijedi grind : ))
    Atm lvl 48 i gubim volju za igrom
    End game - gotovo da ga i nema, jedna instanca i nestabilni fortovi koji su na timeru

    I jebo vas wow vise, neznam po cemu ljudima slici na wow

  24. #294
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Do cca 35 lvl odlicna, nakon toga slijedi grind : ))
    Atm lvl 48 i gubim volju za igrom
    End game - gotovo da ga i nema, jedna instanca i nestabilni fortovi koji su na timeru

    I jebo vas wow vise, neznam po cemu ljudima slici na wow
    ane e, ne nisam ovo bio cjelo vrijeme govorio

  25. #295
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Aion: Tower of Eternity

    5PAM0wr7 ... r_embedded

    Well, ovo super izgleda, al ak nes ne naprave s PvPom nece bit dobro...

  26. #296
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    12

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    5PAM0wr7cZ8&feature=player_embedded

    Well, ovo super izgleda, al ak nes ne naprave s PvPom nece bit dobro...
    ...šta to ne valja sa PvP-om?

  27. #297
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Sta valja?

  28. #298
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    12

    Re: Aion: Tower of Eternity

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Sta valja?
    Mislio sam si zaigrat Aion radi PvP-a pa zato pitam

  29. #299
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853

    Re: Aion: Tower of Eternity

    bolje možda da ga ne zaigraš

  30. #300
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    274

    Re: Aion: Tower of Eternity

    Igro bio lv 49 i odusto...jednostavno sve se vrti oko tog grinda...No svakako meni u početcima vrlo zabavan

Slične teme

  1. Pillars of Eternity
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 385
    Posljednji post: 26-05-2015, 18:42
  2. Aion Croatia Community
    By stipo3 in forum MMOG
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 11-11-2009, 17:25
  3. Aion na laptopu ( radeon hd 3430 512 mb )
    By Conflict1107 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-10-2009, 11:47
  4. Icy Tower
    By KR1ST1J@N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 08-06-2009, 22:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •