Stranica 1 od 100 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 2973

Tema: PS3

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672

    PlayStation 3

    Zanima me kad se pojavljuje, da li će se moć igrat stare igre od PS2

    Šta mislite hoće li se moć igrat piratske igre za ps3? Bi li bilo moguće stavit čip sa ps2 na ps3 pa igrat piratske igre za ps2 na ps triu3?
    Jack is back

  2. #2
    lol, PS3 bi se trebao pojaviti u ožujku sljedeće godine u EUROPI, moći ćeš igrati igre sa PS I PS2 i PS3 !¨Cijena će biti paprena, i preporučujem ti da skupljaš lovu za AURORU!

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    LoL, mda, a i vidim da svi sve vise seru kako je Cell sranje naspram onoga sto je Sony najavio, a tek kada napomenemo da ce graficka koja se nalazi u PS3 doci na komp jedno pola godine poslije izlaska PS3... ludorija od sprave, ali ako mogu birati, kompjuter je moje rjesenje... osim toga, navikao sam se instalirati igre, ne brinuti o tome koliko mjesta imam za save game, da idem na net - - kad bih imao jedno 5000 kuna viska kupio bih si PS3, ali kada jos pogledam da trebam HD TV (da se u potpunosti iskoristi hardver PS3) koji kostaju od 11000 kuna pa nadalje... mislim, bolje je kupiti jedno prosjecno racunalo s kojim mozes sve!

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Sljedeće? kaj nije u ožujku ove godine?

  5. #5
    otkatzan je za ožujak ove godine, u japanu bi se trebao pojaviti u 10. mjesecu ove godine...,

    omega potpuno se slažem s tobom(nisam protiv PS konzole, štoviše imam i PS1 i PS2), ali ako želiš vidjeti prave mogućnosti PS3 onda je HD TV neophodan! a 11000 kn za hdtv je glupo dati


    i još nešto, ova tema je trebala pod HARDVER!

  6. #6
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    Hm, ja bi ga volio imat, spojim ga na monitor od kompa (ako to ide, pretpostavljam da ide) i deri braco!
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  7. #7
    Šuška se da bi cijena za US tržište mogla doseći čak 800 američkih dolara, što je oko 4,800kn, a sigurno dodajte još jedno 1,000 kn (ako ćemo se ravnati po omjeru cijena u vrijeme dolaska PS2 konzole).

  8. #8
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Čisto sumnjam da ću kupit PS3. Ja ne mogu izdvojiti toliko novca za sve što je potrebno. Tu najprije mislim na HDTV. Cijene su im ekstremno visoke.

  9. #9
    Ma cijena PS-a 3 će biti vrloooo vrlooo visoka i neisplati se odmah kupiti, jer će mu sigurno i cijena vrlo brzo padati, zato ću ga ja si kupiti oko 2009.g, prje sigurno ne, ili ako me Sony počasti jednim

  10. #10
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    ...zato ću ga ja si kupiti oko 2009.g, prje sigurno ne, ili ako me Sony počasti jednim
    LOL! Znači PCPlay bi trebao napravit neku nagradnu igru...

  11. #11
    E to je dobra ideja! Možda čak nešto i bude!

  12. #12
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    E to je dobra ideja! Možda čak nešto i bude!
    SPCPlay nece napravit nagradnu igru u kojoj je nagrada konzola
    Well, as long as it's interesting.

  13. #13
    Senior Member Lock'n'Load horzy's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    traped in time,beetwen two dimensions
    Postova
    102
    pc rastura i dalje,za mene bi bila izdaja da kupim neku konzolu...
    true gamers come from the botom of the soul and only a litl part from brain...- bY HORZY

  14. #14
    lol, ja sam kupio PS 1&2 jer mi je on nekako prirasto srcu, ali xboxove, nitendove i ostala bullshit, ma ne dolazi u obzir!

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    kako će sony sad izgubit para... dok im konzola dođe a tržište već će svi kupit xbox360, a ne čekat konzolu za koju treba izdvojit ko za mainstream komp bez monitora
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    kako će sony sad izgubit para... dok im konzola dođe a tržište već će svi kupit xbox360, a ne čekat konzolu za koju treba izdvojit ko za mainstream komp bez monitora
    S


    ROCK ON!

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645
    Ča će mi PS3?Rađe ću si kupit grafičku za iste šolde i uživat u duplo boljim detaljima nego na PS-u 3.

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    to je glupost naspram kompova ove generacije ps3 će imati bolju grafiku
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    neće i nemože. kak su ljudi nerazumni. kak ćeš ugurat komponente bolje od najboljih računala u onaku malu kutijucu, bez (poštenog) hlađenja i cijene od najviše 6k kuna. to je mission impossible, recite vi svi šta god hoćete..
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  20. #20
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Dok izađe PS3 na kompu će se već pojavit next-gen igre.

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    neće i nemože. kak su ljudi nerazumni. kak ćeš ugurat komponente bolje od najboljih računala u onaku malu kutijucu, bez (poštenog) hlađenja i cijene od najviše 6k kuna. to je mission impossible, recite vi svi šta god hoćete..
    zato postoji famozni cell ali da ti znaš ja sam pričao sam likom koji je igrao xbox360 na plazmi i kaže da grafika se duplo poboljšava. I to su govorili za sony dva pa pogleday sad s kakvom tričavom konfiguracijom postiže ono što
    za čega treba triput jači komp sony će PS3 optimizirati . jeli ti vidiš što sad PS2 vrti na sebi bez imalo trzanja.komp trebaš nadograđivati svake pola godine a sony nikada a već ga imam 3 godine .Na sony se samo poboljšava svi segmenti igre iz igre u igru (to dok se programeri nauče programirati
    ) konzole će dobiti rat ma što ti govorio to je samo pitanje vremena.
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  22. #22
    = Citat = Izvorno postao unknown
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    neće i nemože. kak su ljudi nerazumni. kak ćeš ugurat komponente bolje od najboljih računala u onaku malu kutijucu, bez (poštenog) hlađenja i cijene od najviše 6k kuna. to je mission impossible, recite vi svi šta god hoćete..
    zato postoji famozni cell ali da ti znaš ja sam pričao sam likom koji je igrao xbox360 na plazmi i kaže da grafika se duplo poboljšava. I to su govorili za sony dva pa pogleday sad s kakvom tričavom konfiguracijom postiže ono što
    za čega treba triput jači komp sony će PS3 optimizirati . jeli ti vidiš što sad PS2 vrti na sebi bez imalo trzanja.komp trebaš nadograđivati svake pola godine a sony nikada a već ga imam 3 godine .Na sony se samo poboljšava svi segmenti igre iz igre u igru (to dok se programeri nauče programirati
    ) konzole će dobiti rat ma što ti govorio to je samo pitanje vremena.
    Nema tu nikakvog rata. Osim u vašim glavama


    ROCK ON!

  23. #23
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    LJDI JESTE LI ZNALI DA CE PS3 TROSIT BOJU IZ TELEVIZORA hvala onom tko je to provalio na provale stoljeca

  24. #24
    a loooola-a, a sta mislite koliko ce kostati igre za PS3 u pocetku(orginali of korz)

  25. #25
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    kako će sony sad izgubit para... dok im konzola dođe a tržište već će svi kupit xbox360, a ne čekat konzolu za koju treba izdvojit ko za mainstream komp bez monitora
    makar bih volio da je to istina, nažalost nije. Ja (iz nekog razloga što me najviše podsječa na komp) volim Xbox no ostali (poglavito Japanci) mrze Xkutiju i čekat će PS3 koji, btw, izlazi na ljeto ove godine
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao Luka
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    kako će sony sad izgubit para... dok im konzola dođe a tržište već će svi kupit xbox360, a ne čekat konzolu za koju treba izdvojit ko za mainstream komp bez monitora
    makar bih volio da je to istina, nažalost nije. Ja (iz nekog razloga što me najviše podsječa na komp) volim Xbox no ostali (poglavito Japanci) mrze Xkutiju i čekat će PS3 koji, btw, izlazi na ljeto ove godine
    ne zna se kad izlazi konzola neki kažu prosinac neki izvori kažuljeto na neki kažu proljeće a službeni stav sony je da izlazi na vrjeme kad je i dogovoreno
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    LJDI JESTE LI ZNALI DA CE PS3 TROSIT BOJU IZ TELEVIZORA hvala onom tko je to provalio na provale stoljeca
    To možeš zahvaliti mom frendu koji je to izgovorio i meni koji sam to postao.

  28. #28
    = Citat = Izvorno postao unknown
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    neće i nemože. kak su ljudi nerazumni. kak ćeš ugurat komponente bolje od najboljih računala u onaku malu kutijucu, bez (poštenog) hlađenja i cijene od najviše 6k kuna. to je mission impossible, recite vi svi šta god hoćete..
    zato postoji famozni cell ali da ti znaš ja sam pričao sam likom koji je igrao xbox360 na plazmi i kaže da grafika se duplo poboljšava. I to su govorili za sony dva pa pogleday sad s kakvom tričavom konfiguracijom postiže ono što
    za čega treba triput jači komp sony će PS3 optimizirati . jeli ti vidiš što sad PS2 vrti na sebi bez imalo trzanja.komp trebaš nadograđivati svake pola godine a sony nikada a već ga imam 3 godine .Na sony se samo poboljšava svi segmenti igre iz igre u igru (to dok se programeri nauče programirati
    ) konzole će dobiti rat ma što ti govorio to je samo pitanje vremena.
    Soni uspeva vreteti igre sa tako jadnom knfom samo zbog toga sto nema windowse. A sa tim famozim cell procesorom si mozes obrisati dupe.
    PC ftw
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  29. #29
    PS3 će možda biti u prednosti ispred PC-a kada iziđe na tržište svega možda nekoliko mjesci, ali vidite kako je hardver za PC jako skup, npr grafičke kartice kakvu su u PS3-ici za PC će koštati bar u početku 800$, što će biti cijena PS3-ce, pa se zato sve više ljudi odlučuje za puno jeftinju soluciju a to je "KONZOLE"!

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    PS3 će možda biti u prednosti ispred PC-a kada iziđe na tržište svega možda nekoliko mjesci, ali vidite kako je hardver za PC jako skup, npr grafičke kartice kakvu su u PS3-ici za PC će koštati bar u početku 800$, što će biti cijena PS3-ce, pa se zato sve više ljudi odlučuje za puno jeftinju soluciju a to je "KONZOLE"!
    to je istina ali vrjeme će odlučiti što je bolje konzole ili PC ( što se mene tiče ja si ne namjeravam razbijati glavu što je bolje PC nikad neće biti konzola i konzola nikad neće biti PC ) za za cell ntko ne može govoriti ništa ni kritizirati ni hvaliti zato što je još nitko nije vidio.
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •