Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 72 od 72

Tema: Besplatan HL2-DM i Lost Coast za vlasnike ATI Radeona

  1. #61
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Je ovo ikako moguće downloadati i igrati ako imam Nvidiu?

    Ak ne, nek si ga zaguraju u dupe jer je onda to prešlo sve granice bezobrazluka. Po čemu bi ATi useri imali toliku prednost i pravo da dobiju DM igru za badava, a Nvidijaši ne? ATi useri mogu igrati igre koje imaju Nvidia logo jelda? Po čemu mi sada ne bi smjeli igrati HL2 koji je za ATi. ATi je malo tu čeprkao novcem i eto rezultata. Ovo je ništa više od marketinga i bezobrazluka. Uvijek sam imao respect prema Valve-u, ali ovo je previše, obožavam HL i sada ga nemam pravo igrat ako nemam ATi. Gdje je tu pravda?
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #62
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Mozeš ga igrati samo ga moraš platiti,za razliku od nas koji smo ga skinuli besplatno. To će trajati neko vrijeme i onda gotovo.

    HL2 Lost Coast je bezveze u biti,mali level za hvalisanje sa HDRom,Deathmatch je zakon.

  3. #63
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Mozeš ga igrati samo ga moraš platiti,za razliku od nas koji smo ga skinuli besplatno. To će trajati neko vrijeme i onda gotovo.

    HL2 Lost Coast je bezveze u biti,mali level za hvalisanje sa HDRom,Deathmatch je zakon.
    A jelda? Sad bi ATi korisnici trebali i dobit besplatan Episode II?

    Ma nek se gone u pičku materinu, nikad više neću Valve-u kunu dat, žao mi je što sam kupovao uopće originalni HL i ostalo, nikad više!
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  4. #64
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Bez obzira na ovaj besplatni mod, znajte kako je Half-Life 2 najisplativija igra koju kupujete kao original, jer vam nudi obilje modova, koji su sve jedan zanimljiviji od drugog.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #65
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Bez obzira na ovaj besplatni mod, znajte kako je Half-Life 2 najisplativija igra koju kupujete kao original, jer vam nudi obilje modova, koji su sve jedan zanimljiviji od drugog.
    Znam ja itekak koliko HL2 vrijedi, ali nikad više, nikada više, dosta mi je ovoga, je Nvidia ikada onemogućila ATI korisnicima da igraju igre u kojima je logo od Nvidie???

    Ovo je nešto pre bezobrazno. ATi podmitio Valve da dijeli igru, divno.

    Ak od ATi korisnika ne traže ni kune, od mene Nvidijaša će dobit još manje.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  6. #66
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Pa sta ATI ima para i kupio je pravo na to da se sjeli igra ko koristi ATi to je njegovo pravo.Valve nije kriv on je vidio profit u tome i to je to.
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  7. #67
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Bez obzira na ovaj besplatni mod, znajte kako je Half-Life 2 najisplativija igra koju kupujete kao original, jer vam nudi obilje modova, koji su sve jedan zanimljiviji od drugog.
    Znam ja itekak koliko HL2 vrijedi, ali nikad više, nikada više, dosta mi je ovoga, je Nvidia ikada onemogućila ATI korisnicima da igraju igre u kojima je logo od Nvidie???

    Ovo je nešto pre bezobrazno. ATi podmitio Valve da dijeli igru, divno.

    Ak od ATi korisnika ne traže ni kune, od mene Nvidijaša će dobit još manje.
    Gle,to je marketinška akcija,zeljeli su povećati broj ljudi koji će se registrirati na Steamu,evo npr. ja nebi nikad instalirao Steam da nije bilo ovog besplatnog downloada.

    Nvidia u mnogo igara koje imaju njen logo ima prednost,makar to bilo mizernih 5-6% u performansama.

    Nvidia nikad nije onemogućila ATI korisnicima da igraju igre sa njezinim logom.Platiš cijenu igre i igraš. Ista stvar je i sa Half Life 2 deathmatchom,platiš i igraš,bez obzira koju karticu imao,ovo sad je trenutno i neće dugo trajati, nešto kao T-comove akcije,uzmi sad ADSL za jednu kunu i dobiješ 2 mjeseca flat ratea. Ja sam ga platio 600kn a 10 dana nakon što sam ga dobio bila je akcija gdje ga se moglo uzet za kunu.

  8. #68
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    evo, skinuo i igrao malo i ne sviđa mi se. fora je igrat se sa gravity gunom, držalo me 5 minuta a onda sam se vratio na cod2
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  9. #69
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Bez obzira na ovaj besplatni mod, znajte kako je Half-Life 2 najisplativija igra koju kupujete kao original, jer vam nudi obilje modova, koji su sve jedan zanimljiviji od drugog.
    Znam ja itekak koliko HL2 vrijedi, ali nikad više, nikada više, dosta mi je ovoga, je Nvidia ikada onemogućila ATI korisnicima da igraju igre u kojima je logo od Nvidie???

    Ovo je nešto pre bezobrazno. ATi podmitio Valve da dijeli igru, divno.

    Ak od ATi korisnika ne traže ni kune, od mene Nvidijaša će dobit još manje.
    vidi nemoj se ljutiti na ATi nego na nVidiu jer je ati platio valveu da ovo napravio a nVidia nije i to je to bezveze sereš bez uvrede*

  10. #70
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    -.-'
    kao sto wiking kaze.. hl2 je najisplativija igra koju mozete kupiti
    ja osobno imam source mp pack - css, hl2dm i dods

    i prezadovoljan sam sa dodacima

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Znam ja itekak koliko HL2 vrijedi, ali nikad više, nikada više, dosta mi je ovoga, je Nvidia ikada onemogućila ATI korisnicima da igraju igre u kojima je logo od Nvidie???

    Ovo je nešto pre bezobrazno. ATi podmitio Valve da dijeli igru, divno.
    Prva stvar, nije ATI onemogucio nvidijim korisnicima igranje igre. Si ti lud? Mislis da im je u interesu izgubiti velik dio trzista?!

    Niti Valve preferira ATI, niti je ATI potplatio, stvar je jednostavna. ATI je jednostavno platio (razlicito od potplatio) Valveu i sad Valve nudi 2 besplatne (mini) igre u ATI-jevo ime. Siguran sam da te ne vrijedja kad ti se pojavi velika pozdravna poruka "...as it was meant to be played." EnVidije. Je li tako? ;)

    Sto se tice same igre (HL2DM), odlicna je! Malo previse naglaska na gravitygun i uglavnom su jaca oruzja sabijena na jedan dio mape. No, jako zabavno.
    Server na kojem sam isprobao je imao 2 mape u rotaciji, nadam se da s igrom dolazi vise njih.
    Ako ste za to da se nadjemo na nekom serveru pa malo razbacamo lubenice/WC-e okolo, recite.


    Jos jedna stvar za ATIase, ako nista drugo (tj. no flat-rate for you!), registrirajte acc na Steamu. Svejedno cete dobiti pravo na d/l igre u bilo koje vrijeme i na bilo kojem racunalu (pod uvjetom da ide preko vaseg acc-a) pa obavite to dok akcija nije istekla. Mozda kasnije dobijete priliku za download.
    BTW, ja napravio acc i registrirao igre, a sutra prelazim na nVidiju :)
    there is no god to punish us

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    Ne razumijem koji je kurac sa mojim downlandom, kada pokrenem Steam igra mi se uopce ne skida, nego moram stisnuti na launch game i onda vidim brzinu skidanja, i što je najbolje kada to napravim, kada počne skidati, nakon nekoliko min. opet prestane i onda ja opet moram klikat. Help?

    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

Slične teme

  1. Space Ghost Coast to Coast
    By beba nema zvečku in forum Multimedia
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 27-07-2011, 20:00
  2. Odgovora: 9
    Posljednji post: 19-08-2010, 22:50
  3. ATI prodao šest milijuna Radeona serije 5000
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-04-2010, 13:30
  4. HL2 - Lost Coast
    By Hellboy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-12-2008, 13:38
  5. HL2: Lost Coast
    By Rz Brzotrz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 31-12-2005, 16:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •