Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: MP3 player

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies Melkior's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    11

    MP3 player

    Kupio sam nedevano mp3 player od 1GB od Apacera, imam problem, kad ga prikljucim nakon nekog vremena mi se izbaci eror "The parametar is incorect" i onda mi vise nista neprikazuje na mp3 kao da ima 0MB.
    Jel zna mozda ko zbog cega se to desava???????
    Melkior

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    to se meni desavalo par puta na mp3u kad sam ga htio kod cure na njezin komp prikljucit nista ja izvadio mp3 iz usba i ukljucio u drugi usb i proradio.

    Ako na kucistu imas one prednje usb utore nemoj tu prikljucit nego odozada direkt na usbove koji su na maticnoj.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  3. #3
    ja imam mp4 i ne moze mi ni kada ukljucim naprijed ni nazad na usb,zna li netko kako ovo rijesiti?
    ne meni nece da ga registruje kao jos jedan drive,ono kada registruje removable drive nece da mi se pojavi,jer inace je bilo da kada upalim(a da je povezan sa kompm) onda mi se pojavi slika na mp4 da je povezan sa racunraom i da mogu snimati sve medije,slike,tekst,etc... a sada kada ga ukljucim nista ni na kompu ni na mp4

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    ja imam mp4 i ne moze mi ni kada ukljucim naprijed ni nazad na usb,zna li netko kako ovo rijesiti?
    jel tebi ista greska bude ili...
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    205
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    ja imam mp4 i ne moze mi ni kada ukljucim naprijed ni nazad na usb,zna li netko kako ovo rijesiti?
    ne meni nece da ga registruje kao jos jedan drive,ono kada registruje removable drive nece da mi se pojavi,jer inace je bilo da kada upalim(a da je povezan sa kompm) onda mi se pojavi slika na mp4 da je povezan sa racunraom i da mogu snimati sve medije,slike,tekst,etc... a sada kada ga ukljucim nista ni na kompu ni na mp4
    A da to nije neki od ovih extra popularnih fancy kineskih mp4 player-a kojih ima na trzishtu trenutno ko pleve ?

  6. #6
    [quote=† zlo †]
    = Citat = Izvorno postao "Sgt. Bull":22y2zesq
    ja imam mp4 i ne moze mi ni kada ukljucim naprijed ni nazad na usb,zna li netko kako ovo rijesiti?
    ne meni nece da ga registruje kao jos jedan drive,ono kada registruje removable drive nece da mi se pojavi,jer inace je bilo da kada upalim(a da je povezan sa kompm) onda mi se pojavi slika na mp4 da je povezan sa racunraom i da mogu snimati sve medije,slike,tekst,etc... a sada kada ga ukljucim nista ni na kompu ni na mp4
    A da to nije neki od ovih extra popularnih fancy kineskih mp4 player-a kojih ima na trzishtu trenutno ko pleve ?[/quote:22y2zesq]
    nope,skupo placeno(cca 600 kunica) i americko je sr*** mater mu njegovu...radilo je jedno vrijeme kako treba i onda ovo se desilo...bacene pare..

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    (Vrijedi za oba slucaja)
    Na takvim playerima se firmware zna strzati zbog raznih razloga (iskljucivanje iz USB-a za vrijeme pisanja, nagle promjene temperature, manji strujni udar).

    Jeste s playerom mozda dobili CD sa W98 driverima i dodatnim softwareom? Trebao bi biti programcic za obnavljanje firmwarea, pokrenite i slijedite uputstva. Preporucam citanje uputstava vise puta, koji put zna biti komplicirano (stisni play pa stop pa upload u programu, itd.).

    A da to nije neki od ovih extra popularnih fancy kineskih mp4 player-a kojih ima na trzishtu trenutno ko pleve ?
    Svi su kineski/tajvanski manje vise. Druga stvar sto su sastavljeni u USA. Rastavi i citaj "Made in ..." sa komponenti.
    there is no god to punish us

  8. #8
    Junior Member Plants Vs Zombies Melkior's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    11
    lol to izgleda ima pun kurac problema s tim mp3 ja mislio da samo ja imam problem
    Melkior

Slične teme

  1. MP3 player
    By RIDER32 in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-05-2011, 20:38
  2. dvd player
    By Haki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-10-2010, 10:55
  3. gom player
    By minakshy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-05-2010, 01:16
  4. MP4 player
    By la50 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 13-02-2010, 19:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •